Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2111

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mergem sa-i facem o vizita la geam cand e in direct? Pentru o astfel de cauza mi-as da tobele jos :)

Trecem elegant, nu cu 180 ci cu 20.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e nevoie sa scoatem tobele. Cred ca ar fi suficient sa ne strangem 10-20 la geamul lui, cu castile pe cap si sa ii lipim pe geam un poster cu "te asteptam afara cand iesi din emisiune" :D

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm ready when you are :)

 

Nici nu cred ca trebuie recurs la amentinari, la cate dejectii scoate pe gura pe minut nici nu cred ca realizeaza de ce-l intrebi de sanatate.

 

Cred mai de efect ar fi sa-l iei in spate si sa-l dai cu 180 prin oras, atunci sa vada ce inseamna cu adevarat asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-68225-0-63518200-1394208761_thumb.jpg



Ce penal,am luat warning pentru ce?????????????????? Pentru ca e o marca de masina in poza,eu am postat pentru ca e idiot cel care dezmembreaza masina...Apropo,nu e topic de fun??????Sa ne bucuram de anumite privilegii...bleah...

Editat de cata84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gif020320141758.jpg

 

Ce penal,am luat warning pentru ce?????????????????? Pentru ca e o marca de masina in poza,eu am postat pentru ca e idiot cel care dezmembreaza masina...Apropo,nu e topic de fun??????Sa ne bucuram de anumite privilegii...bleah...

 

Ti-au dat Warn pentru ca ai pus poza aia? Mie chiar mi se pare amuzant sa scrii "DEZMBREZ" chiar si intr-un anunt, dar direct pe masina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,dar era postat la Fun,si DA,pt asta am luat warn :cheers: ,credea ca vreau sa vand masina,lol,daca vroiam sa vand ceva,stiu unde sa pun,dar nah...

Editat de cata84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai gasesc masini sh cu mai mult de 250.000Km? observ ca sunt la vanzare doar alea cu 200.000Km, maxim 230.000Km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai gasesc masini sh cu mai mult de 250.000Km? observ ca sunt la vanzare doar alea cu 200.000Km, maxim 230.000Km

Pe mine ma amuza titlul :)). Oricum daca dai o privire pe site-urile auto nu ai sa gasesti masina cu peste 250 de mii "reali" cu toate ca ea in talon ma bate la ani pe mine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mulţi ani motociclistelor, la mulţi ani şi celorlalte categorii... :)

 

 

 

Radu Banciu a dat azi dovadă de o fărâmă de suflet, spunându-le femeilor: “Pentru că e 8 martie, azi nu vă jignesc, curvelor”

 

 

 

Emoţionant! Poliţiştii şpăgari au mers pe centură, pentru a le oferi flori propriilor mame;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta poza , dar e facuta in photoshop.

Pacat, ar fi fost corect sa pateasca asa.

de ce nu e corect? mie mi se pare destul de corect asa ceva. cine-l pune sa parcheze asa? ;)

 

data viitoare s-ar uita mult mai atent unde si cum parcheaza.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grăbitule, a zis același lucru ca tine! MERITA să-l răstoarne, păcat că „răsturnarea” e doar în fotoșop! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grăbitule, a zis același lucru ca tine! MERITA să-l răstoarne, păcat că „răsturnarea” e doar în fotoșop! :D

fuck. my bad...

 

cainta.... :whip: :offtopic:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...