Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Trei barbati vorbeau intr-un bar despre sex.

Italianul: "Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute."

Francezul: "Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amelie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat pentru 15 minute."

Romanul: "Ei bine, saptamina trecuta si eu am facut dragoste cu Maria mea. Am dat-o prin untura, am facut sex si apoi ea a urlat sase ceasuri."

Uimiti, italianul si francezul il intreaba:

"Ce naiba ai putut tu sa-i faci sotiei de-a tipat 6 ore?"

"Mi-am sters mainile pe draperiile din sufragerie!"

 

***

 

Intr-o noapte, Ion si Maria, proaspat casatoriti, stateau de vorba:

- Ma, Ioane, spune drept, pe cine ai mai avut inaintea mea?

- Pe Florica.

- Numai pe ea?

- Pe Veta, Maricica, Rozi... bla bla bla.

- Sa stii ca sunt geloasa.

- Lasa, mai bine ai fi multumita ca te-ai calificat in finala.

 

***

 

Omul din Neanderthal o intreaba pe femeia lui:

- Te culci cu mine?

- Nu!

- De ce?

- Nu am chef!

Ia omul paru' si ii da una zdravana peste cap.

- Acuma te culci cu mine?

- Nu!

- De ce nu!?!

- Ma doare capul

 

***

 

Prim ministrul al Chinei il suna pe Bush in 11 septembrie, imediat dupa atac:

"Imi pare rau pentru atac, este o mare tragedie. Dar in caz ca ati pierdut documente importante in atentatul de la Pentagon, avem noi copii dupa toate.

 

***

 

Saddam Husein il suna pe Bush in 11 septembrie, imediat dupa atac:

Saddam: Domnule presedinte, doresc sa imi exprim condoleantele pentru tragedia suferita... atat de multi oameni... niste cladiri atat de frumoase... Doresc sa va asigur ca nu avem nici o legatura cu ce s-a intamplat. Nu am fost noi...

Bush: Care cladiri? Care oameni? Despre ce vorbesti?

Saddam: Pai... cat e ceasul acum in America?

Bush: E 8 dimineata!

Saddam: Ooooops! Scuze, revin intr-o ora...

 

***

 

Tanarul ungur se casatoreste cu o romanca, si in noaptea nuntzii tatal ii da sfaturi:

- Copile, cand ajungi in fata usii cu mireasa s-o iei in brate sa vada ca ungurul e PUTERNIC, intri in camera si o arunci pe pat cu dispret ca sa vada ca ungurul e MANDRU, apoi te dezbraci ca sa vada ca ungurul e si FRUMOS, si apoi stii tu ce trebuie sa faci.....

- Bine tata, zice tanarul.

A 2-a zi tatal il intreaba:

- Cum ai facut aseara?

Fiul: -Am luat-o in brate in fata usii sa vada ca ungurul e puternic, am aruncat-o cu dispret pe pat sa vada ca-i si mandru, m-am dezbracat sa vada ca ungurul e frumos si apoi m-am masturbat in fata ei.

Tatal: - Ceeeeeeeee?Cuuuuuuuuum? Esti nebun! De ce ai facut asta?

- Ca sa vada ca ungurul e INDEPENDENT si AUTONOM!

 

***

 

Isi cumparase un tip un BMW full-option si, fericit, hai sa ii faca proba pe o autostrada. Ii da el 100, se gandeste: „Slabut". Ii da 200, se gandeste: „Se poate si mai bine". Ajunge el la 300 de kilometri la ora si un papagal se izbeste de parbriz. Asta pune frana speriat, aduna papagalul de pe jos, il duce la veterinar, scapa cu viata papagalul si il duce omu' la el acasa, in colivie. Dupa vreo doua saptamani, se trezeste papagalul din coma. Se uita in stanga, vede gratii, se uita in dreapta, vede gratii, si se gandeste:

- Sa stii ca l-am omorat p'ala cu BMW-ul

 

***

 

Un pilot, un marinar si Badea Gheorghe stateau de vorba...

Pilotul spune: "Eu, cand aterizez, imi sun nevasta si o avertizez ca am ajuns. Sa nu am probleme !"

Marinarul la fel: "Cand acosteaza nava, dau telefon acasa, sa nu am neplaceri !"

Badea Gheorghe tacea. Amandoi au sarit pe el cu intrebarile: "Cum, tu nu faci la fel, ca sa nu ai probleme ?"

La care el zice: "Nu, eu sun la usa si ma duc la geam ! N-a scapat nici unul pana acum!"

 

***

 

La usa unui birou salvamont, stau doi parinti si plang:

- Ieri copilul nostru a plecat in munti si nu s-a mai intors!

- Asteptati putin. Cum se numeste copilul?

- George Moldoveanu!

- Google, la mine!

Se apropie un St. Bernard imens.

- George Moldoveanu, ai inteles? Cauta!

Peste ceva timp, se intoarce cainele si spune:

- La solicitarea voastra nu am gasit nimic in munti, dar in vale am gasit 2940 de copii cu numele de George si 3249 de Moldoveanu. Sa trec pe cautare avansata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din ciclul Radio Erevan

 

 

Un ascultator sovetic din raionul Cimislia ne intreaba daca stim cum s-a sinucis poetul rus Maiakovski.

Noi raspundem ca nu stim, insa ultimile sale cuvinte au fost: "Nu trageti, tovarasi"

 

 

La radio Erevan se intreaba:

- Cine este amantul doamnei Brejnev?

Radio Erevan raspunde: nu ne bagam in viata particulara a tovarasului Kosighin...

 

 

Intrebare :

- Toate ciupercile sunt comestibile?

Raspuns :

- Da, dar unele o singure data !

 

 

Se poate sta cu fundul gol pe un arici?

- Da, in doua situatii: daca este sarcina de partid sau daca ariciul este proaspat barbierit...

 

 

Intrebare la R. Erevan: Homosexualii pot face copii?

R: Nu, dar ei incearca oricum...

 

 

Un ascultator sovetic ne intreaba daca e adevarat ca dupa accidentul nuclear de la Cernobil, oamenilor le-au cazut dintii ?

Noi raspundem ca da, dar nu tuturor ci numai acelora care nu si-au tinut gura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul Radio Erevan

 

Intrebare :

- Toate ciupercile sunt comestibile?

Raspuns :

- Da, dar unele o singure data !

Se poate sta cu fundul gol pe un arici?

- Da, in doua situatii: daca este sarcina de partid sau daca ariciul este proaspat barbierit...

Intrebare la R. Erevan: Homosexualii pot face copii?

R: Nu, dar ei incearca oricum...

Un ascultator sovetic ne intreaba daca e adevarat ca dupa accidentul nuclear de la Cernobil, oamenilor le-au cazut dintii ?

Noi raspundem ca da, dar nu tuturor ci numai acelora care nu si-au tinut gura...

:disappointed:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste cercetatori au descoperit ca Materazzi i-a spus lui zidane: "postasul e acasa si se f*te cu nevasta-ta si noi intram in prelungiri si nu o sa ajungi acasa sa ii prinzi". la care zidane a spus "pariem ca ajung mai repede acasa?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Patru frati , evrei , au parasit casa parinteasca si au plecat la facultate. Au devenit doctori, avocati, etc. si le-a mers foarte bine.

 

Cativa ani mai tarziu s-au intalnit la un restaurant dintr-un mare oras si au discutat despre darurile pe care o sa le faca mamei lor, care era deja batrana si care traia in oraselul natal , undeva departe.

Primul baiat am spus: "Am construit o mare casa pentru mama."

Al doilea a spus: "Am investit 100.000 de dolari ca sa construiesc o sala de teatru cu Dolby Soround pentru mama."

Al treilea: "I-am trimis un Mercedes SL600 cu sofer cu tot."

Al patrulea: "Ascultati aici. Stiti cat de mult ii placea mamei noastre sa citeasca Tora. Si stiti ca ea nu mai vede prea bine si nu mai poate sa citeasca. Un Rabbi mi-a spus despre un papagal care poate sa recite intregul Tora, i-a luat 12 ani sa-l invete. A trebuit sa semnez un contract de donatie pe 20 de ani pentru templu, cate 100.000 de dolari pe an, dar credeti-ma ca a meritat. Tot ceea ce trebuie sa faca mama acum este sa spuna titlul unui capitol si numarul unui paragraf si papagalul o sa recite acel paragraf!"

Ceilalti frati au fost extrem de impresionati.

 

Dupa ce a primit cadourile, mama lor le-a scris niste scrisori de multumire:

 

Milton,

Casa pe care mi-ai construit-o este uriasa. Oricum eu stau intr-o singura camera dar trebuie sa fac curat in toata casa. Multumesc oricum.

Mnachim,

Mi-ai construit un teatru scump, care are 50 de locuri, dar toti prietenii mei sunt morti. Eu nu aud bine si sunt aproape oarba. Niciodata nu am fost la un spectacol. Multumesc oricum.

Marvin,

Sunt prea batrana ca sa calatoresc. Mancarea mi se livreaza acasa, deci nu am folosit Mercedes-ul niciodata... iar soferul pe care mi l-ai trimis e un nazist. Apreciez intentia. Multumesc.

Draga Melvin,

Ca de obicei, tu ai fost cel care a avut bunul simt sa imi trimita un cadou care sa foloseasca la ceva. Puiul a fost delicios.

 

Iti multumesc, Mama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un pensionar isi cumpara Logan,nou.Se plimba prin capitala.la un moment dat ajunge in Piata Victoriei,in fata guvernului unde parcheaza.

 

Un politist se apropie alergand si al ia la intrebari:

-Domnule nu stiti ca nu aveti voie sa parcati aici,e interzis!

-De ce domnule politist ?

-Pai va aflati in fata Guvernului,de unde conduc tara parlamentari nostri.

-Stai linistit ca am alarma si Casco si n-au ce sa-mi fure !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O pereche sta pe banca in parc. El catre ea: - Pot sa-mi incalzesc miinile

intre picioarele tale? Ea: - La urechi nu ti-e frig?

 

 

Un tip afla de la doctor ca a doua zi urma sa moara. Ajuns acasa ii spune

lui nevasta-sa si, gandidu-se ce sa faca in situatia asta, cu toata

supararea, zice: -Hai, iubito sa facem dragoste. Se produce faptul si iar

se gandeau ce sa mai faca si iar: -Hai, iubito sa facem dragoste. Si se

repeta faza de vreo 5-6 ori. Tipul mai propune inca o data sa faca

dragoste la care nevasta-sa: -Auzi iubitule, tu maine nu te mai trezesti,

dar eu ma scol devreme sa ma duc la serviciu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...