Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un tip are o fabrica de carnati. Intr-o buna zi, il aduce pe fiul sau la

munca sa vada mostenirea familiei si ii face marele tur. Asta micu,

rasfatzat de-ti venea sa-l bati, snob si plictisit, nimic nu il

impresiona. In fine il aduce taica-su in inima fabricii, totul nou si

ultra modern si cu mandrie declara (ca o ultima chestie care l-ar putea

impresiona): -Uite fiule, vezi aparatul asta? intr-o parte bagi cate un

porc si prin alta ies carnatii! Fiul, cascand: -Da tata, foarte

interesant...dar n-ai si un aparat in care sa bagi un carnat si din care

sa iasa un porc? La care tatal, infuriat: -Ba da, fiule...pe ma-ta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altfel de umor:

 

ROSCOVANUL!

roscovanul este un animal. el nu are coada... nu... n-are... el n-are nici gheare, nici unghii pentru ca nu are degete. prin urmare nu are nici copite si asta pentru ca nici macar nu are membre. nici aripi sau inotatoare n-are. el n-are blana. n-are nici puf nici solzi nici pene. nu n-are. n-are nici nas! n-are nici dintzi nici limba pentru ca nu are gura. nu are urechi,ochi etc pentru ca de fapt nu are cap. el n-are nici corp... el n-are nimic asa ca haide-tzi sa vorbim despre altceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 furnicutze fumeaza iarba de se fac praf.Trece elefantul pe langa ele si le intreaba: - Ce faceti aici mai furnicutzelor? Ele se sparg de ras si ii zic elefantului: - Auzi mah elefantule pun pariu ca nu poti sa ridici frimitura asta de paine si sa ti-o pui pe cap! Elefantul ia frimitura si o pune pe cap, furnicutzele se spargeau de ras - Auzi mai elefantule pun pariu ca nu poti sa calci pe frimitura asta! Elefantul calca, la care furnicutzele: - Sa moara mama, catamai sandwich-ul!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buletin meteo acum 20 de ani:

 

La sud cer senin

In nord cer noros

In vest cer azil

La est Cer nobil

Editat de Thot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOU!!!!!!!!SUPER PROMOTIE!!!!!!

Razuieste vopseaua de la 3 masini BMW-uri si potzi cashtiga 1000 de injuraturi de mama,100 de amenintari cu bataia si 10 ani de parnaie,sau MARELE PREMIU,o excursie de 5 stele la reanimare......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOU!!!!!!!!SUPER PROMOTIE!!!!!!

Razuieste vopseaua de la 3 masini BMW-uri si potzi cashtiga 1000 de injuraturi de mama,100 de amenintari cu bataia si 10 ani de parnaie,sau MARELE PREMIU,o excursie de 5 stele la reanimare......

 

:cheers: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iisus, foarte ingrijorat din cauza consumului de droguri , trimite apostolii dupa diferite droguri , sa le aduca pentru a le analiza..Dupa doua zile.... -Cine e? -Sunt Pavel! Iisus deschide usa. - Ce ai adus Pavele? - Hasis din Maroc! - Foarte bine! Intra. - Cine e? - Sunt Luca! Deschide usa Iisus.. -Ce-ai adus Luca? Marijuana din Columbia! - Foarte bine! - Cine e? - Matei sunt! - Ce-ai adus Matei? - Cocaina din Bolivia! - Excelent fiule..! - Cine e? - Ioan! - Ce-ai adus Ioane? - Heroina din New York! - Bravo!!! - Cine e? - Andrei! - Ce-ai adus Andrei? - LSD din Amsterdam! - Excelent !!! Haide intra.. - Cine e? - Iuda sunt! Iisus deschide usa. - Ce-ai adus Iuda? - FBI !!! TOATA LUMEA LA PERETE CU MAINILE SUS!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOU!!!!!!!!SUPER PROMOTIE!!!!!!

Razuieste vopseaua de la 3 masini BMW-uri si potzi cashtiga 1000 de injuraturi de mama,100 de amenintari cu bataia si 10 ani de parnaie,sau MARELE PREMIU,o excursie de 5 stele la reanimare......

SAU:

Trimite pe adresa guvernului 3 carnete de la partide diferite, cu viza la zi, si potzi castiga marele premiu al campaniei 'Ciolanu' pe 4 ani' ! ;)

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze dak unele se repeta, dar ...

 

De ce sunt unguroaicele sexy?

Pentru ca sunt U.D.M-reu

 

..........................................................

 

Un cioban ardelean statea pe iarba, in apropierea unei fantani. Un om se duce la fantana cu intentia de a bea.

- Nu bea, omule, e otravita!

- Nem to dom.

- Apai bea, dar incet, ca-i rece.

 

...........................................................

 

Legenda spune ca primul om care a aparut in Transilvania a fost un ... ungur. Si dupa ce a descalecat de pe cal, sa bea apa, cand s-a intors nu a mai gasit calul, ci numai un biletel, pe care scria:

"Multam' fain" !

 

............................................................

 

Un ungur la magazin:

-Biscuiti este?

-Nu ,,este'', ,,sunt''.

-Da rahat sunt?

-Da, esti!

 

.........................................................

 

Unde are Funar singe de ungur ?

Pe bara de la masina !

 

......................................................

 

Q:Cum se sinucide un tigan?

A:Isi miroase sosetele.

Q:Cum se sinucide un roman?

A: Ii spune bancul asta tiganului.

 

.....................................................

 

I:-Ce este negru si sta bine la gitul tiganului?

R:-Dobermanul.

 

..................................................

 

Doi tigani,sot si sotie se duc la avocat sa dea divort:

-De ce vreti ma sa divortati?

-Pai d-le avocat, tiganul nu mai este de rangul meu(zice piranda)

-Si tu esti de acord ma tigane?

-Pai da domnu avocat, ca nici ea nu mai e de ranga mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un reporter realizeaza un sondaj despre rata homosexualitatii printre soldatii din unitatile militare. Acesta intalneste un soldat pe care il intreaba:

- Nu te supara, la tine in unitate cati soldati homosexuali sunt?

- Domne', la noi in armata e un singur poponar. Si cu ala ne f....m toti, frate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'am citit toate paginile dar sper k n'a mai fost:

Nu'i cel mai bun dar sper sa rada macar 2 persoane....k sa se realizeze pluralul nu de alta ;)

 

Mircea si Baiazid fiecare pe cate un mal al Dunarii (nu era pod peste) se bateau toata ziua cu cornete arcuri cu sagetzi shi coctail'uri molotov.

La 06:00 AM Se trezeshte mircea se duce pe malul apei shi striga tare spre cortu' lu' Baiazid de pe malul celalt:

BAIAZIDEEEEEE !

BAIAZIDEEEEEE !

BAIAZIDEEEEEE !

Asta buimac se trezeshte: DA !

Mircea: MUUUIEEEE BA !

Baiazid turbeaza - mama ce mi'a facut asta ! :cheers: :cheers: :hug:

A doua zi la prima ora iar :

BAIAZIDEEEEEE

Asta buimac se trezeshte iar: DA !

Mircea: MUUUIEEEE BA !

Baiazid turbat - mama ce mi'a facut asta ! ;) Maine ma razbun ! :P

Pune cocoshu' sa sune la 05:00AM , se scoala primu' cu noaptea'n cap shi'ncepe disperat:

MIRCEOOOOOO !

MIRCEOOOOOO ! ashteptandu'l pe Mircea shi pregatindu'shi replica...care'l terorizase.

Se scoala shi Mircea, shi linishtit il intreaba :

CE VREI MA ?

Bucuros, Baiazid scapa replica: MUUUUIE BA !

Mircea shi mai linishtit : Shi ce ba nu mai aveai rabdare sa tzi'o dau cand se crapa de ziua :bigstar:

Editat de AlexLau_81
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un student pica la examenul de logica.

- Domnule profesor, daca va pun o intrebare de logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota? - Da, sigur! - Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?

Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.

- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul.

- Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOU!!!!!!!!SUPER PROMOTIE!!!!!!

Razuieste vopseaua de la 3 masini BMW-uri si potzi cashtiga 1000 de injuraturi de mama,100 de amenintari cu bataia si 10 ani de parnaie,sau MARELE PREMIU,o excursie de 5 stele la reanimare......

nu stiu daca a mai fost dar na:

NOU!!!!!!!!SUPER PROMOTIE!!!!!!

Trimite trei capace de cosciug si poti castiga o excursie in rai ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi tigani se duc in excursie in Egipt. In prima zi viziteaza piramidele, cheltuiesc toti banii, de aceea dorm peste noapte pe malul Nilului. Pina dimineata pe unu' il inghite un crocodil pana la gat. Se trezeste celalalt si striga:- Mâca-tzi-ash!!! De und' ai sac de dormit Lacoste???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

> 2 furnicutze fumeaza iarba de se fac praf.

>

> Trece elefantul pe langa ele si le intreaba:

>

> - Ce faceti aici mai furnicutzelor?

> Ele se sparg de ras si ii zic elefantului:

> - Auzi mah elefantule pun pariu ca nu poti sa ridici firmitura asta

de

> paine si sa ti-o pui pe cap!

> Elefantul ia frimitura si o pune pe cap, furnicutzele se spargeau de

ras

> - Auzi mai elefantule pun pariu ca nu poti sa calci pe firmitura

astalalta!

> Elefantul calca, la care furnicutzele:

>

> - Sa moara mama, ditamai sandwich-ul!!!

>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

> 2 furnicutze fumeaza iarba de se fac praf.

>

> Trece elefantul pe langa ele si le intreaba:

>

> - Ce faceti aici mai furnicutzelor?

> Ele se sparg de ras si ii zic elefantului:

> - Auzi mah elefantule pun pariu ca nu poti sa ridici firmitura asta

de

> paine si sa ti-o pui pe cap!

> Elefantul ia frimitura si o pune pe cap, furnicutzele se spargeau de

ras

> - Auzi mai elefantule pun pariu ca nu poti sa calci pe firmitura

astalalta!

> Elefantul calca, la care furnicutzele:

>

> - Sa moara mama, ditamai sandwich-ul!!!

>

 

 

:banana: Tare de tot!!! :D

 

Am mai gasit unu tare... sper ca nu l-a mai zis nimeni pe forum:

 

Acum doua saptamani a fost ziua mea. Cand m-am trezit dimineata nu ma simteam prea bine dar speram ca sotia o sa-mi cante "Multi ani traiasca..." si eventual o sa-mi dea un cadou, dar ea nu mi-a zis nici macar buna dimineata... Copiii si ei s-au asezat la micul dejun fara sa ma felicite.

 

Am ajuns deprimat la birou, cand am intrat pe usa, secretara plina de euforie mi-a zis "La multi ani!"... M-am simtit un pic mai bine, macar ea si-a adus aminte de ziua mea...

 

Am lucrat normal si spre dezamagirea mea nimeni din prieteni sau rude nu m-a sunat sa ma felicite. Aprope de pranz secretara a intrat la mine in birou si mi-a zis: " Ce ar fi sa mergem sa mancam impreuna " I-am raspuns ca e cea mai buna propunere pe care am auzit-o in toata ziua si am acceptat.

 

Am ales un restaurant intim unde am mancat bine, am baut si ne-am distrat de minune. In masina, in drum spre birou, ea mi-a zis: " Intr-asa o zi speciala de ce sa ne mai intoarcem la birou, mai bine vino la mine acasa si continuam sa ne distram!"... "Bine!" am zis "hai, si asa mai bem cate un paharel"...

Odata ajunsi in apartamentul secretarei mi-a zis: "Sper ca nu te deranjeaza daca am sa ma simt mai 'comoda' "... "Nuuuu, nici o problema" i-am raspuns, iar in sinea mea ma gandeam ca o sa fie o experienta interesanta.

 

Ea a intrat in dormitor si dupa cate clipe a iesit........ cu un tort imens cu lumanari, urmata de sotia mea, copiii, prieteni si rude, care cantau in cor "La multi ani!" ...iar eu stateam ca un idiot in chiloti in mijlocul sufrageriei...

 

Asta e motivul pentru care am dat-o afara pe secretara... Cu sentimentele nu se joaca!

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi ciobani stateau de vorba si isi povesteau aventurile amoroase. Unul dintre ei zice:

- No, vezi tu copacu cela ? Acolo am violat eu pe una.

- Asa ma ?

- Asa, si era si masa de fata.

- Asa ma, si ma-sa ce a zis ?

- Meee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei femei, fiica, mama, bunica naufragiaza pe o insula pustie. Fiica are 20 de ani, mama are 44 ani si bunica are 63 ani. Dupa 5 ani, pe acea insula mai naufragiaza un negru. Dupa 5 luni de la aparitia negrului pe insula, fiica ii spune bunicii "sora", mama ii spune bunicii "cumnata", mama ii spune fiicei "fina". Ce s-a intamplat pe insula in ultimele 5 luni ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R: Le-a futut negrul pana le-a zapacit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...