Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Marfa… m-am cracanat de ras…

 

Am si io unul:

 

Intrunirea crocodililor de pe Nil ca sa isi spuna activitatea:

 

Primul crocodil: bai, sa vedeti ce mi s-a intamplat intr-o zi! Inotam intr-o zi prin Nil, si aveam o foameeee! Numa ce vad o blonda apetisanta in bikini si sutien pe mal. Am zis ca o mananc si inot spre ea, si inot si cand s-o inhat… imi arunca sutienul pe ochi… si n-o mai vad!

 

Al doilea crocodil: asta nu e nimic… sa vedeti ce am patit eu: Inotam intr-o zi prin Nil, si aveam o foameeee! Numa ce vad o blonda apetisanta in bikini si fara sutien pe mal. Mama ce sani!!! Am zis ca o mananc si inot spre ea, si inot si cand s-o inhat… imi arunca bikini pe ochi… si n-o mai vad!

 

La care al treilea crocodil: hmmm sa vedeti ce am patit eu: Inotam intr-o zi prin Nil, si aveam o foameeee! Numa ce vad o blonda apetisanta fara bikini si fara sutien pe mal. Mama ce forme… Am zis ca o mananc si inot spre ea, si inot si cand s-o inhat… mi se scoala carma si o iau la dreapta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

=============================================

 

Irinel Columbeanu cu Monica inchiriaza o camera la ultimul etaj la

Intercontinental .

Monica ia liftul iar Irinel fuge pe scari in sus. A doua zi faza se

repeta, Monica ia liftul, Irinel fuge pe scari. In a treia zi cand apar iarasi cei doi, receptionerul intreaba:

-Irinel, scuza-ma ca te intreb, dar daca alergi pana sus pe scari, cand ajungi sus ti se mai scoala?

-De sculat nu mi se mai scoala demult dar scot o limba...

=============================================

 

:moto: :moto:

:puke: :box:

 

Abwahahahahahhaa, this banc rocks! :moto:

 

Iar aia cu discutia pe chat e de-a dreptul insane! :moto: :moto: :moto: :kali: :kick:

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei mosi pe o banca. Trece o tipa bine. Primul mos:

- Mama ce-as mai pupa-o pe asta !

Al doilea:

- Eee, eu as si pupa-o si as si pipai-o!

Al treilea:

- Eeee .. eu as si pupa-o...as si pipai-o .... si .... parca mai era

ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia vine la medic sa se planga de sotul ei:

-domn'le doctor sotul meu se crede masina de spalat,sta in bucatarie,bolboroseste ceva si isi da ochii peste cap si inghite hainele!

-si ce a-ti vrea sa fac doamna?

-stiu eu :moto: nu spala prea bine lucrurile din lana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Nu po's'nteleg d'e ce am fost adu s la pol .. politie ! exclama un betiv plin de indignare !

- Pentru bautura! ii raspunde ofiterul de serviciu.

- Pai de ce nu zici asa? Adu-mi un coniac !

 

----------------------------------------------------------------------

 

O firma vindea tantari care satisfaceau femeile; o tipa cumpara un astfel de tantar, se duce acasa nerabdatoare, face intai un dus fiebinte, isi da cu crema, se parfumeaza si isi pune un halat pe ea. In dormitor intr-o cutiuta, tantarul- bzzzzzzzz, sarea cutia cu el.

Tipa se duce in dormitor, isi da halatul jos (nu inainte sa dea drumu tantarului) tintarul face cateva ture prin camera si se aseaza pe perete, tipa se intinde pe pat si incepe cu texte:

- Hai tantarule vino sa ma satisfaci, ia-ma sunt a ta! Tantarul.....nimic!

- Hai tantarule vino sa simtim placerea impreuna, ciupeste-ma, musca-ma hai ia-ma!! Tantarul ....nimic!

- Hai tantarule te doresc din toata fiinta mea, vino sa ma satisfaci!!! Tantarul... nu se misca de pe perete!

Tipa se enerveaza, se raceste de tot, se duce si da telefon la firma:

- Bine domne' ce tantar mi-ati vandut, e impotent ca nu m-a satisfacut deloc!?

Tipu de la capatul firului zice:

- Doamna ne pare rau si ne cerem scuze totodata, dar se poate rezolva problema aceasta, iata vom trimite un angajat al firmei noastre care va sta de voba cu tantarul si va rezolva problema.

Intradevar peste putin timp vine unu' de la firma, tipa il invita in casa si se duc in dormitor unde era tantarul. Tipu' zice:

- Doamna dezbracati-va si intindeti-va pe pat.

Femeia face dupa cum i se spune. Tipu' se dezbraca si el, se uita la tantar si zice:

- Ba.. fi atent aici.. iti arat pentru ultima oara!

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

In scrierea de tipar, cifra sapte arata astfel: 7.

Cand o scriem insa de mana, o taiem cu o linie orizontala. V-ati intrebat vreodata de ce?

Se spune ca dupa ce Dumnezeu l-a chemat pe Moise pe munte sa-i dicteze cele zece porunci, acesta i-a adunat pe oameni sa le vorbeasca despre ele.

Cand a ajuns la a saptea porunca, "Sa nu ravnesti la nevasta aproapelui tau", cei mai multi dintre barbati au inceput sa strige:

-Taiati saptele, taiati saptele, taiati saptele!!!

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

In autobuz, un tip i se adreseaza unei blonde:

- Domnisoara, va rog sa va prindeti cu mana

de bara de sus fiindca bara de jos coboara la statia urmatoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu poți să-ți pui pictogramele fără un citat de un ecran care oricum e deasupra? Sau, mai bine, să posteze aici cine are de spus un banc, nu Âşi blondele care râd o oră mai târziu?

 

 

 

:goodposting:

 

 

 

 

 

 

 

Un neuron se plimba singur prin capul unui tip... se plimba mult...e plictisit si trist... la un moment dat se intalneste cu un alt neuron ce pare a se grabi. Bucuros innoata spre el.

Neuronul grabit il priveste scurt si-i spune:

- Ce faci aici?? Nu stii ca suntem toti jos?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

penala rau :angryfire: acum o primi si eu...

 

ATENTIE : Unii s-ar putea simti lezati de acest .mp3, nu imi asum nici o responsabilitate :goodposting:

Popa___Doamne_miluieste...by_DJ_ZeUs.mp3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O prostituata se plange unei "surori":

Soro io nu suport medicii astia!Ma pun sa ma dezbrac shi pe langa asta sa-i mai si platesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia se pregateste sa prajeasca un ou ochi, cind tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe:

 

- "Atentie!!! Atentie!!! Mai mult ulei!!! Aven nevoie de mai mult ulei!!! O sa se arda!!! Atentie!!! Intoarce-l, intoarce-l, intoarce-l!!! Hai!!! Atentie!!! Ai innebunit? Uleiul o sa se termine!!! O, Doamne Dumnezeule, sarea!!! Nu uita sarea!!!"

 

Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba: -"De ce tipi asa? Crezi ca nu sint in stare sa prajesc un ou???"

 

Barbatul raspunde foarte calm: -"Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cind conduc masina si tu stai linga mine..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia se pregateste sa prajeasca un ou ochi, cind tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe:

 

- "Atentie!!! Atentie!!! Mai mult ulei!!! Aven nevoie de mai mult ulei!!! O sa se arda!!! Atentie!!! Intoarce-l, intoarce-l, intoarce-l!!! Hai!!! Atentie!!! Ai innebunit? Uleiul o sa se termine!!! O, Doamne Dumnezeule, sarea!!! Nu uita sarea!!!"

 

Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba: -"De ce tipi asa? Crezi ca nu sint in stare sa prajesc un ou???"

 

Barbatul raspunde foarte calm: -"Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cind conduc masina si tu stai linga mine..."

Frumos! :goodposting: E cu dedicatie asta... PENTRU TOTI GURALIVII / ELE!

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Q: La ce e mai usor sa renunti: la vin sau la femei ?

A: Depinde de vechime

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Q: Când te uiti la soacra cu un singur ochi?

A: Înainte sa apesi pe tragaci...

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

- Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator din compartiment. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve ...

- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu.

- Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Intrebare la un examen de fizica la universitatea din Copenhaga:

 

Q: Cum se poate masura inaltimea unei cladiri cu un barometru?

 

[Raspuns student (1):]

Se masoara lungimea barometrului, se leaga barometrul cu o sfoara si se coboara de pe acoperisul cladirii; inaltimea cladirii = lungimea barometrului + lungimea sforii

[studentul a fost dat afara de la examen]

[studentul a facut contestatie, care a fost acceptata pentru ca s-a considerat ca intrebarea nu impunea o anumita solutie. Dar cum raspunsul sau nu putea edifica examinatorul asupra cunostintelor de fizica dobandite la cursul respectiv, o noua examinare a avut loc]

 

[Raspuns student (2):]

Se arunca barometrul de pe cladire si se masoara timpul pana la impactul cu solul. Inaltimea cladirii = 1/2gt^2

[Examinatorul solicita o alta solutie]

 

[Raspuns student (3):]

Daca este o zi insorita, se aseaza barometru pe cladire si se masoara umbra de pe sol. Cunoscand lungimea barometrului si a umbrei, totul se reduce la o simpla problema de asemanare

[Examinatorul solicita o alta solutie]

 

[Raspuns student (4):]

Se leaga barometrul cu o sfoara si este lasat sa oscileze liber la sol si pe cladire. Cum perioada de oscilatie depinde de acceleratia gravitationala ( "g" ), se poate masura inaltimea cladirii in functie de variatia "g"

[Examinatorul solicita o alta solutie, si atrage atentia stunedtului ca este ultima sa sansa]

 

[Raspuns student (5):]

Solutia pe care o asteptati de la mine banuiesc ca este masurarea presiunii la sol si pe cladire - presiune care variaza cu inaltimea - si determinarea inaltimii cladirii in functie de variatia de presiune. Dar aceasta este o solutie de-a dreptul plicticoasa, de aceea va mai propun una

 

[Raspuns student (6):]

Se poate propune administratorului cladirii un targ avantajos: Imi puteti spune in schimbul acestui frumos barometru care aste inaltimea cladirii...?

 

[studentul acesta a fost Nils Bohr, singurul absolvent al universitatii din Copenhaga laureat al premiului Nobel]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Cum se numeste un barbat incatusat ?

Unul in care poti avea incredere.

 

2. Ce vrea sa spuna un barbat care iti gafaie prin pat, se agita fara sa-si gaseasca locul si mormaie ceva ce poate sa insemne o chemare tandra ?

Vrea sa spuna ca n-are destula plapuma.

 

3. De ce numai 10% dintre barbati ajung in rai ?

Pentru ca, daca ar ajunge toti, acolo ar fi iadul.

 

4. De c e le plac barbatilor femeile istete ?

Deoarece contrariile se atrag.

 

5. Cum inteleg barbatii sa-si imparta in mod egal sarcinile cu femeile ?

Noi gatim - ei mananca; noi curatam - ei fac mizerie; noi lucram din greu - ei dau sfaturi si indicatii.

 

6. Cum face un barbat exercitii de gimnastica pe plaja ?

Isi suge burta de cate ori vede niste bikini.

 

7. Cum arata un barbat care se gandeste la viitor ?

Cumpara doua lazi de bere in loc de una.

 

 

8. De cati barbati ai nevoie ca sa insurubezi un bec ?

De unul singur. Pentru ca imediat ce a ajuns la bec, asteapta ca intreaga lume sa se invarta in jurul sau.

 

9. Ce a zis Dumnezeu dupa ce a creat barbatul ?

Pot sa fac ceva mai mult.

 

10. Cand crede un barbat ca e sincer intr-o relatie ?

Atunci cand iti spune, pe bune, cum il cheama.

 

11. Care-i lucrul cel mai inteligent pe care-l poate spune un barbat ?

Asa cum zice nevasta mea...

 

12. De ce bancurile cu blonde sunt asa de tampite ?

Numai asa pot fi intelese de barbati.

 

13. De ce a creat Dumnezeu intai barbatul si mai apoi femeia ?

Pentru ca inainte sa realizezi capodopera trebuie sa faci o proba.

 

14. De ce femela paianjenului cunoscuta sub numele de Vaduva neagra isi omoara masculul dupa implinirea actului sexual ?

Ca sa opreasca sforaitul inainte de a incepe.

 

15. De ce majoritatea sporturilor barbatesti se joaca pe iarba artificiala ?

Pentru ca jucatorii sa nu fie ispititi s-o pasca.

 

16. De ce au nevoie barbatii de reluari la fazele sportive ?

Pentru ca dupa 30 de secunde ei uita tot ce s-a intamplat.

 

17. De ce e nevoie de 100 de milioane de spermatozoizi ca sa fecundeze un ovul ?

Pentru ca nici unul nu se opreste sa intrebe care e directia cea buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

5. Cum inteleg barbatii sa-si imparta in mod egal sarcinile cu femeile ?

Noi gatim - ei mananca; noi curatam - ei fac mizerie; noi lucram din greu - ei dau sfaturi si indicatii.

 

 

 

10. Cand crede un barbat ca e sincer intr-o relatie ?

Atunci cand iti spune, pe bune, cum il cheama.

 

 

 

 

 

Mah tu stai pe siteuri de femei de iti plac bancurile astea sau incerci sa descoperi femeia din tine ?!?

 

 

A,si apropo de nr.10 : r u gay ????? :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit la d-voastra cu o mica problema. Cred ca am o obsesie legata de sex.

- Cum asa? Cum se manifesta?

- Pai stati sa va explic. Dimineata la 5 ma trezesc. O simt pe nevasta-mea langa mine, ii simt caldura corpului nu ma pot abtine si...

- Foarte bine, este normal sa.....

- Dar asta nu e nimc, la 7 cand ne trezim ea pregateste cafeaua si hop se apleaca in frigider dupa una alta si atunci eu iar nu ma pot abtine si...

- Dar nu vad care....

- Lasati-ma sa termin. Cand sa iesim, sa plecam catre servici ma saruta dulce pe buze si atunci eu simt ca nu mai pot si o mai iau o data pe cuier....

- Va felicit aveti un...

- Dar stati ca asta nu e totul. Ajung la servici si iau toate secretarele la rand si apoi spre sfarsitul programului le mai iau o data si dupa ce pleaca toate o iau si pe femeia de servici la o tura...Apoi ma intorc acasa, o vad pe nevasta-mea, nu ma pot abtine si...

- Dar nu va suparati ca va intreb, dar de cand dureaza treaba asta?

- Pai, sincer, ma gandeam sa incep de luni....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n sin ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiste... - Numele? intreaba Sf. Petru. - Leonardo Di Caprio - raspunde negrul. Sfintul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele. - Leonardo Di Caprio" - insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors. - Sfintul Petru scoate celularul si-l suna pe Dumnezeu: - "Sa traiesti, Sefu`!- ii spune respectuos. Scoate-ma te rog dintr-o dilema: "Titanicul s-a scufffundat sau a ars?...".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15. De ce majoritatea sporturilor barbatesti se joaca pe iarba artificiala ?

Pentru ca jucatorii sa nu fie ispititi s-o pasca.

Ce prostie e asta?!Sporturile astea se joaca pe iarba adevarata,doar pe unele terenuri de mini-fotbal sunt din iarba artificiala(pt amatori).In rest daca n-as fi barbat as spune ca sunt chiar amuzante,da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da hopa bai.... au fost chiar amuzante fazele cu barbati, eu m-am stricat de ras :goodposting: Chiar e o chestie originala, si NU trebuie luata in serios. Oricum tare :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un evreu nu isi mai platise impozitele de mult timp, gasind mereu

metode de a pacali fiscul. Intr-o zi primeste o citatie sa se prezinte la

sediul finantelor pentru a da explicatii privind impozitele. Panicat se duce

la un prieten care avusese aceleasi probleme sa ceara un sfat.

Prietenul ii zice:

- Tot ce pot sa iti zic e sa te imbraci foarte rau, sa te duci cu

hainele rupte, pantofii dezlipiti, murdar si nebarbierit; astfel celor

de acolo o sa li se faca mila de tine si te lasa in pace!

Nemultumit de sfat, evreul se duce si la avocat, care il sfatuieste: -

Important e sa lasi impresia de putere si siguranta. Inchiriaza o

limuzina, un smoking, un ceas Rolex de aur si du-te. O sa li se faca

frica de tine si te lasa in pace!

Tot nemultumit, evreul decide sa se duca la rabin si ii povesteste totul:

- Rabbi, prietenul mi-a zis sa ma imbrac prost, avocatul sa ma imbrac

luxos, nu stiu de cine sa ascult!

Rabbi se gandeste un moment si zice:

- Fiule, am sa iti spun o mica poveste care te va lamuri. A fost odata

o fata tanara care trebuia sa se marite. Nestiind cum sa se imbrace in

noaptea nuntii, ea s-a dus si i-a cerut sfatul mamei sale. Aceasta i-a

zis:

Fata mea, imbraca-te cu rochia veche a bunicii tale, cea neagra si

lunga

si incheie-te pana la gat, pune-ti si un batic in cap astfel incat sa

nu ti se vada decat chipul.

Nemultumita fata i-a cerut ajutorul celei mai bune prietene care i-a zis:

Imbraca-te cu o lenjerie sexy,parfumeaza-te,

cumpara-ti o rochie super scurta si totul va fi bine.

 

Fiule, cred ca povestea asta a mea iti va fi de mare folos!

 

Nedumerit, evreul intreaba:

- Bine, rabbi, dar nu inteleg ce legatura are ceea ce tocmai mi-ai spus

cu problema mea. Nu poti fi mai clar?

- Fiule, nu conteaza cum o sa te imbraci, oricum o sa te futa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...