Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

După “Mai dă-te-n dragostea mea”, Connect-R pregăteşte o nouă baladă romantică: “Băga-mi-aş dragostea în tine şi în familia ta”

A cucerit milioane de inimi cu şlagărul “Mai dă-te-n dragostea mea”, iar versurile şi look-ul lui nonconformist au făcut sute de femei să simtă furnicături acolo jos. Acum, Connect-R, alias Ştefan Lucreţiu Eugenia Mihalache, nu se astîmpără şi pare gata să dea lovitura din nou, în rîndul femeilor sensibile şi romantice, cu o nouă piesă de acelaşi gen: “Băga-mi-aş dragostea în tine şi în familia ta, azi şi mîine!”.

“E o piesă extrem de rafinată şi de sensibilă, cu versuri tandre şi romantice, ca de fiecare dată. Dacă ascultaţi bine ce spun pe piesă o să simţiţi petale de trandafir, lumînărele parfumate aprinse, o cadă plină de spumă, pentru că aşa sînt eu, în dragostea mea, un tip romantic, bilute”, a declarat Connect-R. “Nu mai suportam lipsa de mesaj şi limbajul violent folosit în melodiile de azi. De aia am zis să fac ceva elegant, plin de esenţă!”.

Pe lîngă viitorul hit, “Băga-mi-aş dragostea în tine şi în familia ta”, Connect-R a anunţat şi alte piese de pe următorul său album: “Să-mi sugi inima ca o nesătulă”, “Inima mea vrea să-ţi dea iubire, pînă nu mai poţi să mergi” şi, piesa de rezistenţă, “Am o dragoste de neam prost şi nu se rezolvă singură, fă şi tu ceva, măcar joacă-te cu tandreţea sau masează-mi sentimentele”.

 

http://www.catavencii.ro/Dupa-ldquomai-da-te-n-dragostea-meardquo-connect-r-pregateste-o-noua-balada-romantica-ldquobaga-mi-as-dragostea-in-tine-si-in-familia-tardquo_0_8799.html

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deşi biletele nu prea se vindeau, concertul Rammstein a fost salvat. Cântă Bănică în deschidere!

Concertul Rammstein, care se preconiza a fi un mare eşec din cauza vânzărilor reduse de bilete, pare totuşi să fi fost salvat, după ce Ştefan Bănică Jr. a anunţat că va susţine un mini-concert de Crăciun în deschidere.

Potrivit marilor distribuitori de bilete la concerte şi alte evenimente, în minutele de după anunţul lui Bănică s-au vândut zeci de mii de bilete.

"Înainte ca Bănică să vină cu propunerea se vânduseră 500 de bilete şi se mai dăduseră vreo 2000 de invitaţii, prin sistemul clasic, adică bloggeri, pişcotari, oameni de prin agenţii, obişnuiţii pomenilor din show-biz. După anunţ, am încasat 4 milioane de Euro în 2 ore", declară Victor R, manager la Biletristica.ro, site de bilete şi invitaţii.

Vocalistul Rammstein, Till Lindemann, a declarat în numele trupei că întreaga Germanie, dar şi muzica rock în general îi sunt recunoscătoare marelui artist român, prezenţa sa în deschidere provocând o vânzare aproape instantanee a biletelor rămase.

"Îi mulţumim domnului Ştefan Bănică şi îl asigurăm că nu ne-am supărat deloc pentru că a refuzat să cântăm un duet cu el, dumnealui e un mare artist", a mai declarat Ollie Riedel, basistul trupei Rammstein.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost implicat intr'un accident pe dj-702. am tras o sperietura de moarte si ma bucur ca purtam echipamentul complet si casca mea shoei xr1000. am oprit pe marginea drumului si am pus piciorul in sant. mi s'a derulat toata viata prin fata ochilor, singurul lucru la care ma puteam gandi e ca nu mi'am scris pe interiorul gecii grupa de sange care este A2 rh negativ, si in eventualitatea in care urmarile accidentului sunt grave nu vor sti medicii ce sange sa imi puna.
norocul meu a fost ca am reusit sa imi pastrez calmul pe toata perioada evenimentului si am tinut motocicleta pana in ultima secunda! cand am vazut ca impactul este inevitabil am lasat'o usor jos. mult noroc am avut, ma simt ca si cum as fi renascut. nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zeze

INCONSTIENT

  • av-27579.jpg?_r=0
  • Membru
  • bullet_black.png
  • 264 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Numar: conform normelor in vigoare

Posted Today, 09:49 AM

nu aveti mai multe poze? ca mi se raceste popcornu

Speram ca nu faci misto!

Ne bucuram ca esti intreg, fiarele se repara!!

Editat de Straic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost implicat intr'un accident pe dj-702. am tras o sperietura de moarte si ma bucur ca purtam echipamentul complet si casca mea shoei xr1000. am oprit pe marginea drumului si am pus piciorul in sant. mi s'a derulat toata viata prin fata ochilor, singurul lucru la care ma puteam gandi e ca nu mi'am scris pe interiorul gecii grupa de sange care este A2 rh negativ, si in eventualitatea in care urmarile accidentului sunt grave nu vor sti medicii ce sange sa imi puna.

norocul meu a fost ca am reusit sa imi pastrez calmul pe toata perioada evenimentului si am tinut motocicleta pana in ultima secunda! cand am vazut ca impactul este inevitabil am lasat'o usor jos. mult noroc am avut, ma simt ca si cum as fi renascut. nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva.

bine ca esti ok si n-ai patit nimic.

in legatura cu grupa sanguina, stai linistit pentru ca se afla in cateva secunde. e ultima ta grija in caz de accident.

ma amuza scenariu in care, dupa un accident, incep sa traga de echipamentul tau, sa te dezbrace in cautarea locului in care e scris grupa ta sanguina.

parca-i si aud injurand pe cei de la smurd :"- unde dracu si-a scris asta frate grupa sanguina? nu gasec nimic... - ca naiba, ce-i punem?" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai imediat dupa cele intamplate eram mult prea bulversat sa constientizez tot ce mi se intampla asa ca am ramas intins jos, cum am invatat ca se face, am verificat daca imi pot misca membrele, sa nu fie ceva pe la coloana si sa o patesc mai rau daca incerc sa ma ridic. singura problema era la piciorul drept. m'am speriat putin cand am vazut ca nu il prea pot misca. a trecut cineva pe strada si m'a ajutat sa ridic motoreta de pe el si apoi a fost ok.

 

sa aveti grija, nu stii niciodata cand te poate lovi o nenorocire din asta si apoi...

 

asfalt uscat. asta daca nu mergeti cu barca sau skijet. in cazurile astea incercati pe ceva udatura.



cred ca e de fapt pentru prelevare de organe compartimentul ala din interior cu grupa, sa stie in ce sa'ti conserve rinichiu' imediat dupa ce ti'l scoate

bine ca esti ok si n-ai patit nimic.

in legatura cu grupa sanguina, stai linistit pentru ca se afla in cateva secunde. e ultima ta grija in caz de accident.

ma amuza scenariu in care, dupa un accident, incep sa traga de echipamentul tau, sa te dezbrace in cautarea locului in care e scris grupa ta sanguina.

parca-i si aud injurand pe cei de la smurd :"- unde dracu si-a scris asta frate grupa sanguina? nu gasec nimic... - ca naiba, ce-i punem?" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e asta frate, teaser? am prins doar sfarsitul filmului? ... Cum s-a intamplat treaba? Povesteste si tu ce dracu s-a intamplat ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e asta frate, teaser? am prins doar sfarsitul filmului? ... Cum s-a intamplat treaba? Povesteste si tu ce dracu s-a intamplat ...

 

Este doar trailerul, premiera urmeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...