Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

am pus si la metode antifurt ca mi se pare potrivita... dar merge si acilea:

 

 

 

doar sa nu isi ia si hotii una la fel... oricum o poti pune in standby ascunsa si cind intra drona inamica... jap jap... ar fi bine hotii sa nu aibe doua... cel mai bine nici una.

 

Orisicum... daca aduni fo 10 vecini vigilenti cu 10 masinarii de genul asta... iese circ fain :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spărtură în conducta care aprovizionează litoralul cu piţipoance, zeci de panarame deversate pe cîmp

Şoc şi groază astăzi pentru locuitorii din Buceşti, Ialomiţa, după ce principala conductă care aprovizionează litoralul românesc cu bagaboante a explodat, deversînd zeci de femei uşoare, îmbrăcate sumar, pe ogoarele şi în casele oamenilor.

“Am auzit o explozie puternică şi cînd am ieşit să văd ce se întîmplă, aveam toată ograda plină de femei semi-dezbrăcate, pe tocuri cui, care îşi făceau poze una alteia cu telefoanele mobile”, spune Marian Cuescu, 42 de ani, tractorist. “Vă spun sincer, pe mine nu mă deranjează foarte mult să fiu adîncit în femei pînă la brîu, dar a început nevastă-mea să ţipe la mine, să punem mîna pe lopeţi şi să le dăm afară, că ne intră viitura de bagaboante în casă”.

Sosit de urgenţă la faţa locului, Dumitru Păsăroi, directorul companiei care asigură aprovizionarea cu sîni, buci şi craci a litoralului, spune că pagubele puteau fi mult mai mari. “Conducta asta vine tocmai din Moldova, apoi trece prin căminele din Grozăveşti şi apoi ajunge la Mamaia. Are foarte multe coturi şi din cînd în cînd se mai nimereşte cîte o panaramă cu fundul mare care se înţepeneşte pe ţeavă. Aşa a fost şi pînă acum. Am intervenit imediat pentru că ne-a sunat domnul Mazăre panicat şi ne-a spus că nu-i mai curg piţipoance la robinet. De aia nici pierderile nu sînt foarte mari. Maxim 20-30 de bucăţi. Dar nu-i nimic, le momim cu telefoane şi maşini scumpe, le prind băieţii cu lasso-ul, le urcăm în dube şi le ducem aşa, legate fedeleş”.

Construită la începutul anilor ‘90, pentru a asigura un nivel acceptabil de curvăsărie în cluburile de pe litoral, conducta de bagaboante Labucco este deseori victima hoţilor de fericire, care găuresc ţeava şi iau bagaboantele acasă, ca să se bucure singuri de ele. Apoi sfîrşesc tragic, luîndu-le de neveste.

http://www.catavencii.ro/Spartura-in-conducta-care-aprovizioneaza-litoralul-cu-pitipoance-zeci-de-panarame-deversate-pe-cimp_0_8731.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde una bucata motoreta foarte nervoasa din 1997 cu aproximativ 120 de cai vii care necheaza pe o toba Devil si te imping peste 260 incaltat cu copite Dunlop Noi
Iluminarea se face cu ajutorul Xenonului pe faza scurta
Fiscal pe loc fara probleme

 

Si anuntul cu pricina : http://mercador.ro/oferta/kawasaki-ninja-zx7r-IDFdAj.html#08b0784de3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...