Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Salut,

 

Sper sa nu deranjez cu un post dublu ( am postat si la "patanii in trafic") dar cred ca urmatorul clip isi are locul si aici:

E filmat weekendul trecut cind am fost intr-o tura faina cu cumnatal meu. Daca nu aveti chef sa va uitati la tot clipul ( desi nu este chiar asa de lung) sariti pe la secunda .40. Nu cred ca are rost sa mai comentez de ce...

geniala faza cand ii dai slapu' inapoi :lol:

 

cum se num melodia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Iorgu....asta nu e gangsta adevarat....daca vrei sa vezi cum e viata in cartierele din Vaslui asculta-l pe asta :)))

 

si daca esti fan parazitii si iti plac astia cu mesaj social ascuns printre injuraturi ia-l pe greul asta ...omu reprezinta padurea :)))

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moldavia? (aia e lada de politie?)

 

@Iorgu....asta nu e gangsta adevarat....daca vrei sa vezi cum e viata in cartierele din Vaslui asculta-l pe asta :)))

 

si daca esti fan parazitii si iti plac astia cu mesaj social ascuns printre injuraturi ia-l pe greul asta ...omu reprezinta padurea :)))

groaznic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geniala faza cand ii dai slapu' inapoi :lol:

 

cum se num melodia?

Mda, noi mergeam linistiti pe curbe cu vreo 60-70 si timpitul cred ca avea vreo 100 si. A stat in spatele nostru ce a stat dupa care gaz frate... De astia vezi tot timpul pe aici mai ales in afara orasului.

 

melodia e mark knopfler ( solistul de la dire straits) si melodia se cheama boom like that. albumul se cheama shangri la.

Editat de reverend
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Iorgu....asta nu e gangsta adevarat....daca vrei sa vezi cum e viata in cartierele din Vaslui asculta-l pe asta :)))

 

si daca esti fan parazitii si iti plac astia cu mesaj social ascuns printre injuraturi ia-l pe greul asta ...omu reprezinta padurea :)))

primul clip e filmat cu nokia 1100. Aldoilea e filmat cu acelas aparat dar de un vasluian care a baut prea mult spirt Mona. My two cents..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lessy: pai il depasea complexitatea lirica si i se ardea RAM-ul daca recita tot textul cap coada fara ajutor :)))

 

@reverend: n-ai ascultat nicoadata un interviu cu un hip hoper dasta gen BUG Mafia...cel mai important e mesajul transmis...clipul si figuratia vin la mare distanta pe locul doi :))

 

@cucciolo: eu cred ca "spiri" asta si cu "tarzy viata periculoasa" sunt pe undeva inruditi...neamurile lor isi au originea in acelasi viol incestuos petrecut acum 100-150 de ani :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum faci un jaratec bun pt gratar...bineinteles, in Rusia. Min 1'59''

http://www.youtube.com/watch?v=o-Ck4AFtfdk

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e de ris ca nu a patit nimic...

 

http://link interzis/view?i=ebc_1375334565

 

funny si tag-urile

 

Tags: motorcycle, motorbike, truck, crash, accident, inexperienced, rider, sandwich,

 

 

 

asta e ca ardeleanu ce repara acoperisu. si cand incepe s-o ia la vale, zice : no....no.....no..

dupa ce cade, se ridica intr-un cot : no, ase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...