Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un vechi proverb chinezesc zice cam asa: "我可以肯定,你把它翻譯. 現在笑". :D


» Post actualizat in 28 Jul 2015 18:13

pe Facebook e mai misto,merge mai bine din cauza la traducerea automata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru unii ciumă, pentru alții ciumă. În mijlocul iureșului entuziast care a cuprins întreaga planetă după ce NASA a anunțat că a descoperit o nouă planetă similară Pămîntului, există și cîteva figuri triste. Una este cea a charismaticului președinte de onoare al PSD, Ion Iliescu, care a fost anunțat în mod discret că nu se numără printre cei 7,3 miliarde de oameni, atent selecționați să se mute pe noul Pămînt, el urmînd să rămînă pe vechiul Pămînt, alături de Măruță, Capatos, Mădălin Ionescu, cei șapte violatori din Vaslui și majoritatea doamnelor care lucrează la ghișeu la Poșta Română și ANAF.

În pericol să rămînă cu Ion Iliescu pe vechiul Pămînt se află și numeroși alți români, speriați de zvonurile că Noul Pămînt nu are aer condiționat și nu poate susține pepenii și manelele.

http://www.catavencii.ro/nasa-confirma-daca-gasim-o-noua-planeta-pamint-ion-iliescu-n-o-sa-vina-cu-noi/

 

 

 

 

Numai un american putea să fie atât de prost! Dentistul Walter Palmer, care l-a ucis pe leul Cecil din Zimbabwe, spune că el credea că e elefant și ar fi vrut să-i ia fildeșii. Deși ai fi zis că e imposibil, se pare că americanul e chiar mai prost decât Șova.

Auzind că dentistul e prost și are bani de cheltuit, Țiriac a intrat imediat pe fir și l-a invitat la o vânătoare de mamuți lânoși la domeniul de la Balc: ”Am 10 oi, le-am legat niște coarne de cerb pe cap, n-are decât să le împuște. Dacă nu-i plac, îl duc la mistreți și îi spun că sunt hamsteri uriași, sau hipopotami carpatini. Ăsta crede orice”, a declarat afaceristul român.

http://timesnewroman.ro/sport/americani-prosti-dentistul-care-a-ucis-leul-se-scuza-credeam-ca-e-elefant-il-vanam-pentru-colti

 

 

 

 

-Azi-noapte am pus coarne la trei bărbaţi.
- Cum aşa?
- M-am culcat cu nevastă-mea.
După o lună de la căsătorie, prietenul îl întreabă pe fostul mire:
- Văd că eşti îngândurat? La ce te gândeşti?
- Mă întreb de ce toate jocurile de noroc sunt interzise, numai căsătoriile nu?
La o nuntă, toţi bărbaţii căsătoriţi au fost rugaţi să stea lîngă persoana care le face viaţa frumoasă pt. a face fotografii.
Barmanul aproape c-a murit sufocat…
Intr-un hotel din Paris, pe o noptiera se afla o biblie deschisa. Lui Bula îi sare în ochi un pasaj subliniat:
”A face dragoste cu soţia duminica este un păcat la fel de mare ca acela de a face dragoste cu soţia celui mai bun prieten"
Alături, pe marginea paginii, cineva a scris:
”Incercat ambele. Mare diferenta!"
- Soţul meu e atît de religios , încît îşi iubeşte duşmanii !
- Nu mai spune ...Si cine-s duşmanii sai ?
- Ţuică de prune si curvele ,
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...