Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Dau eu mai mult, si zic fara numar. Dati-mi voie sa dezvolt: eu stau langa un camin de studente, foarte aproape, 2 blocuri mai incolo de mine e caminul asta. Si mai stau si la parter, o pun cu capu pe pervaz inspre motoret si aia e. daca vrea neaparat plimbare iau motoreta de coarne si o imping un pic prin parcare din spatele blocului, e si frumos acum cum au inflorit corcodusii, miroase frumos.

si peste strada am nu una, nu doua, ci trei facultati particulare, in linie, ca de aia e caminul aproape. stau la Timpuri Noi

 

ce-am castigat? as vrea un prajitor de paine daca se poate.

bre... nu ne aburi cu vapori de benzina... daca stai la doua blocuri de camin peste strada ai Penny market... auzi la el...

» Post actualizat in 30 Mar 2017 06:39

Se pare ca avem doar 2 categorii de oameni. Prima care plimba in medie 27-30 km, pana la tot rezervorul pt a tufe o fufa, si a doua care plimba cel mult 6 km pt aceeasi nevoie.

 

 

Mno... aici la Glambocu de Deal tre sa ai BMW de ala cu 4 roate , sau tuaregi sau alte conserve de fite...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

bre... nu ne aburi cu vapori de benzina... daca stai la doua blocuri de camin peste strada ai Penny market... auzi la el...

 

pai adica intre camin si blocu meu e inca un bloc, pennyul e in diagonala fata de mine cum ar veni si eu am si geamurile care dau in fund, nu la bulevard, e liniste, pasarele de dimineata, e frumos.

ia sa ma duc sa parchez in fata la camin si doar pun o foaie cu adresa mea si orele de contact, cred ca e mai bine asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ma duc sa caut lacatul sau crucea Razvane???

 

din partea mea, da!

» Post actualizat in 30 Mar 2017 08:54

Oricum, eu nu gaseam nimic fun in topicul ala... da' inteleg ca nu e mosia mea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva a avut ideea de a uni topicul de fun cu cel de ars muierea cu rezervoru de benzina. Aia era o simpla intrebare. Evitent poti tufe cate vrei cu un rezervor de benzina dar e mai placut sa o faci cu p**A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, traverseaza in fuga si de pe la jumatea drumului lasa dara ca la melc. si ajung langa tine, ce faci? cum le abordezi?

le tragi pana in bucatarie ca acolo ai gresie mai ieftina?

Propun sa ne jucam cu tzatzele lor :))))

» Post actualizat in 30 Mar 2017 18:03

 

asta cu batista si cu benzina e ca si cum ai incerca sa imbeti o rusoaica. Punct. Fixed ☺

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da, asa era. ca face vacuum pe gresia scumpa si ... am inversat eu un pic mai devreme.

 

gasit-am:

 

Un tip vine acasa si-si gaseste sotia dezbracata pe hol facand spagatul .
-Ce faci aici draga, intreaba sotul ?
-Uite dragul meu ! Am facut yoga aici pe hol si nu mai pot sa ma ridic ca mi s-a lipit pasarica ca o ventuza de gresie.
Incearca tipul sa o ridice, nu reuseste ! Cheama si vecinul sa-l ajute, nimic.
-Nu ai un ciocan sa spargem gresia din jurul pasaricii, intreaba vecinul ?
– Esti nebun? zice sotul …
O placa costa 150 de euro! Mai bine ma duc sa chem salvarea!
Pleaca tipul si cand vine, vede ca vecinul se juca cu tzatzele nevestii.
-Tu ce dracu faci acolo, mai?
– Pai m-am gandit sa o excit… sa se umezeasca…. poate putem sa o impingem in bucatarie ca acolo ai gresie ieftina.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

din partea mea, da!» Post actualizat in 30 Mar 2017 08:54Oricum, eu nu gaseam nimic fun in topicul ala... da' inteleg ca nu e mosia mea ;)

Buoi seriosule...tu te gandesti serios sa treci comuna prin palos cu un plin de benzina? Sa zici merci daca prinzi vreo matracuca olarita pana la primul schimb de ulei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e fun ca pe vremuri, in era mIRC... Povesti la gura sobei.

No offence nici eu, dar parca era topicul cu numarul norocos pentru palavragit, sau va puteti deschide unul mai intim, concentratpe bromance ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...