Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-am da' e exact casca lu' adidasu' :D Xr 1000 negru lucios :D

sa o stapanesti sanatos...si fara incidente!!!!

Am inceput sa caut pisele lipsa de la motoreta...si se pare ca am noroc...ma duc maine sa le iau de la paula bikershop :D Stiti un service bun unde imi pot repara carena dreapta si codita....ca sunt sparte... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica.

Sa inteleg ca plimbarea la Giurgiu n-a priit chiar ma candeam ca merg si eu, da am vazut tarziu post-ul.

Succes cu reparatiile.

merci. mai bine ca ai vazut postul cu plimbarea tarziu...ca am reusit eu sa stric distractia..tocmai cand era mai frumos :scratch: . incet ..incet repar si motoreta...noroc cu baietii astia ca sunt de treaba si mai dau un sfat..te mai trimit la un service..ceva... :)

e spart si stopul de sub codita...trebuie sa-l schimb sau se poate lipi? :unsure:

Editat de aileea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca am reusit eu sa stric distractia..tocmai cand era mai frumos :scratch:

 

Ce distractie ai stricat mai fata? Nu ti-e bine? Oricum mai erau doar cativa km. In plus, momente de genul asta ne unesc mai tare decat o simpla plimbare. A nu se intelege, Doamne fereste, ca e bine ca s-a intamplat. Ci doar ca e bine sa stii ca ai in jurul tau oameni cu prezenta de spirit si saritori la nevoie. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde, teoretic se poate lipi orice acum depinde daca are rost sa te complici, cel mai bine e sa schimbi ce se poate, nu cred ca-i asa scump stopu ala.

Bafta.

am gasit la powermotors un stop de frana...e 75 de euro!!!!!!!!!!!!!!! :)

@Khael: repar motoreta si mergem iar la giurgiu....am de dat niste beri :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorina, incerca si pe aici: http://www.crash-moto.eu/f4.php

O intrebare, Care stai prin Titan, zona Policlinicii, cum e pe acolo?

Merci de link...pare foarte util...

eu stau in titan....e frumoasa zona...linistita, multi motociclisti... si acolo la Policlinica, destul de dragutz..aproape de parc 9scoti fetele la o plimbare :scratch: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de link...pare foarte util...

 

E userul Soriz, de pe forum. Tip serios din ce am auzit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, nu se mai produce CBR F?! Nu gasesc pe nici un site in oferta noua. WTF? :unsure:

 

:P Nu, dar poti gasi proaspat adusa din Italia, de la un batranel care se plimba cu ea doar de sarbatori :kiss: Acum pe bune,parca din 2005 sau 2006 nu se mai produce,cine stie cum ai bafta sa dai de una uitata prin vreun showroom,da' sincer ma indoiesc avand in vedere ca este si a fost un model destul de cautat-cumparat :)

 

E marfa in Titan ,Radule .te muti acolo?:huh:

 

Nu mai recunosti lumea in trafic... :scratch:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Nu, dar poti gasi proaspat adusa din Italia, de la un batranel care se plimba cu ea doar de sarbatori :unsure: Acum pe bune,parca din 2005 sau 2006 nu se mai produce,cine stie cum ai bafta sa dai de una uitata prin vreun showroom,da' sincer ma indoiesc avand in vedere ca este si a fost un model destul de cautat-cumparat :scratch:

 

Intradevar ... CBR 600 F nu se mai produce din 2006. Ti se pare prea veche daca iti iei una din ultimul an in care a fost fabricata sau vrei neaparat noua ?

Eu am una fabricatie 2006 si e ca noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un apartament in Titan si as mai avea nevoie de o persoana doua cu care sa impart chiria. Careva interesat? biggrin.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un apartament in Titan si as mai avea nevoie de o persoana doua cu care sa impart chiria. Careva interesat? biggrin.gif

io ..io ...da sa mai fie inca o persoana ..ca sa-mi permit :hug:

 

:unsure: Nu, dar poti gasi proaspat adusa din Italia, de la un batranel care se plimba cu ea doar de sarbatori :P Acum pe bune,parca din 2005 sau 2006 nu se mai produce,cine stie cum ai bafta sa dai de una uitata prin vreun showroom,da' sincer ma indoiesc avand in vedere ca este si a fost un model destul de cautat-cumparat :)

 

 

 

Nu mai recunosti lumea in trafic... :scratch:

 

 

 

 

Cum nu recunosc mai...? :kiss: :huh: tu vb de seara aia cnd erai cu zanu'? ...................

 

 

 

 

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...