Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merge careva sambata la intalnirea de la Ruse???

SUNT si io mic si nestiutor : care intalnire? M-ar interesa un drum pana la Ruse mai ales acu ca au asfaltat prin adunatii copaceni si pe langa asta am filtru de aer si bujii noi plus amortizor spate inlocuit ( SARU' MANA ALEX31) as vrea sa o testez la drum lung.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUNT si io mic si nestiutor : care intalnire? M-ar interesa un drum pana la Ruse mai ales acu ca au asfaltat prin adunatii copaceni si pe langa asta am filtru de aer si bujii noi plus amortizor spate inlocuit ( SARU' MANA ALEX31) as vrea sa o testez la drum lung.

E una din intalnirile fratilor bulgari :laugh: si este la ruse(aprox. 80 km de buc.) noi suntem cativa care plecam din rondul stadionului national sambata dimineata,dar arunca un ochi si aici /index.php?showtopic=391583 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una din intalnirile fratilor bulgari :laugh: si este la ruse(aprox. 80 km de buc.) noi suntem cativa care plecam din rondul stadionului national sambata dimineata,dar arunca un ochi si aici /index.php?showtopic=391583 :laugh:

Suna bine !!!!! Altcineva interesat?

 

Ovy , vii joi? Ca sa mai vb si sa convingem si pe altii . Poate facem o gasga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine !!!!! Altcineva interesat?

 

Ovy , vii joi? Ca sa mai vb si sa convingem si pe altii . Poate facem o gasga.

Da joi prezent la prostitutiei :laugh: .Din cate am vazut eu sun deja vreo 10-15 motoare care vin la benzinaria aia de pe sos. giurgiului si mai suntem si noi cateva motoare care plecam din rond :lol: ,ne auzim maine la 19 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da joi prezent la prostitutiei :laugh: .Din cate am vazut eu sun deja vreo 10-15 motoare care vin la benzinaria aia de pe sos. giurgiului si mai suntem si noi cateva motoare care plecam din rond :lol: ,ne auzim maine la 19 :laugh:

Am vazut si io. Chiar m-ar coafa locatia ptr ca eu stau pe sos giurgiului. dar vb mai multe maine seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba F-istilor :laugh: . A avut vreunul dintre voi probleme cu intinzatorul lant distributie de F4 ? Sau nervi cu zumzetul ala enervant pe final de ulei (inainte de schimb) ? Pe mine ma dispera, aveam ulei mai relax (castrol 10w40 act-evo X-tra) si aproape ca tacea, acum am pus power 1 racing tot castrol tot 10w40 si ma dispera ca se aude (nu mai era act-evo x-tra). Nu s-a lovit nimeni de chestia asta ? Am km putini (ras-verificati) si umbla vorba cum ca asta e problema consacrata la F4 (3 designuri de intinzator in 3 ani, modelele 01 / 01 / 03 .....).

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba F-istilor :rock: . A avut vreunul dintre voi probleme cu intinzatorul lant distributie de F4 ? Sau nervi cu zumzetul ala enervant pe final de ulei (inainte de schimb) ? Pe mine ma dispera, aveam ulei mai relax (castrol 10w40 act-evo X-tra) si aproape ca tacea, acum am pus power 1 racing tot castrol tot 10w40 si ma dispera ca se aude (nu mai era act-evo x-tra). Nu s-a lovit nimeni de chestia asta ? Am km putini (ras-verificati) si umbla vorba cum ca asta e problema consacrata la F4 (3 designuri de intinzator in 3 ani, modelele 01 / 01 / 03 .....).

Asfalt uscat

 

Cumpara-ti de pe ebay intinzator manual, marca APE, costa in jur de 50$ si nu vei mai avea probleme. Merge pe toate F4 si, testat de mine, si pe F2 cu o mica ajustare la una din gaurile de prindere. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e cel mai bun ulei pt un f4i din 2001 cu 38000 km?

nu conteaza km. daca nu papa ulei pune vascozitatea recomandata. ce marca pui e aproape irelevant. preferabil ar fi sa fie full sintetic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca toti in afara de mine =))

 

PS: vedeti ca va trimit pe un baiat din neamt cu un F4 negru (scris CBR cu rosu) pe care l-am cules luni in urma unui accident pe care l-a avut cu o masina de politie.

 

adidasule poate il stii :bounce: sau ...

 

sa il primiti cum se cuvine si sa aveti grija de el :rock:

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie schimbata locatia! Ne bate soarele in cap si daca vin 2-3 gagici sa ma admire, nu au unde sta jos, ca sa faca poze :bounce: Deci, ne trebuie, copacei si cateva bancute :rock:

 

Pont: O intrare intr-un parc!

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kiseleff :rock:

 

Fix locul ala il aveam in minte! :bounce: Ceva mai sus de Grigore Antipa...in rondul ala, sau ce o fi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntati si voi aici cand mai mergeti, ca as merge si eu sa vad cum e :bounce: Poate sambata? Sau facem un training de wheeliez? Eu am comis-o aseara, vreo 100m aproape la verticala in tricou si shorts :rock:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...