Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mai este nimeni pe aici,toata lumea bea si mananca sa faca soriciu gros ca a venit frigul :)

Numai eu dardaiam pe mobra dimineata la 6 in drum spre munca ;) ,daca vine zapada imi pun lanturi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neutral..nu esti singurul. Si eu pe la 7 eram in drum spre serviciu..si era asa o ceataa ;) si ud rau pe jos!

 

Si eu am fost la servici azi cu vrum-vruuuuuuum. Am ajuns chiar pana prin sectorul 6 pe bd. Timisoara. My piece of advice, daca o luati pe la Academia Militara dinspre Eroilor mai bine urcati pe trotuar ca printre masini e omor, mai ales in aglomeratie. Azi era sa o patesc, ma oprisem in spatele unui camion si ala tot se lasa la vale vrun metru, doi pana sa plece de pe loc, de m-am crizat de vreo cateva ori ca vine peste mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am fost la servici azi cu vrum-vruuuuuuum. Am ajuns chiar pana prin sectorul 6 pe bd. Timisoara. My piece of advice, daca o luati pe la Academia Militara dinspre Eroilor mai bine urcati pe trotuar ca printre masini e omor, mai ales in aglomeratie. Azi era sa o patesc, ma oprisem in spatele unui camion si ala tot se lasa la vale vrun metru, doi pana sa plece de pe loc, de m-am crizat de vreo cateva ori ca vine peste mine.

 

 

 

imi dai si mie poza de la avatarul tau?

si dc mi-o dai....ma invata si pe mine careva cum sa tai din poza sa ramana doar melcu?;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dai si mie poza de la avatarul tau?

si dc mi-o dai....ma invata si pe mine careva cum sa tai din poza sa ramana doar melcu?;)

 

 

ceeeeeeee? sa tai melcu' meu? never!!!

 

glumeam: :) pai stai sa gasesc poza pe unde am salvat-o. De modificat e simplu, chiar in Paint cu functia "crop" iti faci treaba...Daca gasesc poza ti-o dau prin PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceeeeeeee? sa tai melcu' meu? never!!!

 

glumeam: ;) pai stai sa gasesc poza pe unde am salvat-o. De modificat e simplu, chiar in Paint cu functia "crop" iti faci treaba...Daca gasesc poza ti-o dau prin PM.

 

 

rezolvat :)

 

va multumesc mult amandurora .

 

 

Mi-a dat Claudiu melcu taiat :)

Acu ramane sa vad dc pot sa-l transform intr-un melc galagios :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Descarca "Irfan View" http://www.irfanview.com/ (are si niste plugins... linku de download pentru ele ar fi pe aici http://www.software.com/irfanview-plugins-9374-1 desi se ajunge la el de pe siteul oficios).

 

Instaleaza-l... default nu se asociaza cu nimic dar poate nu vrei. Nu lasa bifat sa iti instaleze vreun google toolbar sau google desktop... decit daca stii ca vrei... sint chestii optionale de 2 lei

 

Deschizi Irfan View... iti lasa shortcut pe desktop

 

Tragi poza in fereastra lui (sau dai open... blah blah)

 

Selectezi cu mouseul (apasind click stinga) zona pe care vrei sa o tai. (Zona poate fi redimensionata mai apoi si este zona de zoom daca dai click in ea)

 

Dupa ce ai definitivat selectia dai click pe "edit" apoi pe "crop" sau apesi Ctrl+Y

 

Poza rezultata o salvezi cum vrei cu save... jpg.... etc...

 

La jpg nu uita sa selectezi 100% calitatea compresiei.

 

 

Success!

 

 

rahan... aveam pagina deschisa de o ora ;)

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zaelu: Vad ca esti membru Draconis. Ai fost si duminica asta la jocul organizat de Mytzu? La Balotesti "Vulgar display of power". Sau esti cum zice el: Membrii mai lenesi, cu burta,cu probleme,mai putin fiorosi?

 

Nu de alta dar am fost si eu si ar fi prea mare concidenta

post-16575-1259063351_thumb.jpg

post-16575-1259063358_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zaelu: Vad ca esti membru Draconis. Ai fost si duminica asta la jocul organizat de Mytzu? La Balotesti "Vulgar display of power". Sau esti cum zice el: Membrii mai lenesi, cu burta,cu probleme,mai putin fiorosi?

 

Nu de alta dar am fost si eu si ar fi prea mare concidenta

 

 

Eu sint membru mai lenes... burta am cam dat-o jos :). Nu am fost duminica.... citesc pe forum ca ar fi fost fain. Nu stiu cind voi reveni la airsoft... prea multe de facut... :D

 

btw... ce nick ai la airsoft?

 

Also... de remarcat postura de "arms dealer" stil STALKER a lu Mytzu San :) .

 

Sint in schimb membru activ al "aripii" aviatice a Draconis (D13-th... Draconis-13th). Szburam aproape in fiecare seara IL-2 iar in weekenduri cind avem timp si bani... motodeltaplane :P. Aceeasi aripa aviatica este si aripa motociclistica pe alocuri... avind 4 membri pe cite doua roate.

 

 

Mesaj completat

Schimb oglinzi sport impecabile cu oglinzi stock. Motivul: merg mult in oras si nu am vizibilitate f buna in ele.

Sunt in perfecta stare, montate pe cbr600 2002.

 

 

Nu vrei doua stock dar una sparta? :D e lipita cu super glue si apoi scoci+izolier... ca noua...

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint membru mai lenes... burta am cam dat-o jos :). Nu am fost duminica.... citesc pe forum ca ar fi fost fain. Nu stiu cind voi reveni la airsoft... prea multe de facut... :D

 

btw... ce nick ai la airsoft?

 

Also... de remarcat postura de "arms dealer" stil STALKER a lu Mytzu San :D .

 

Sint in schimb membru activ al "aripii" aviatice a Draconis (D13-th... Draconis-13th). Szburam aproape in fiecare seara IL-2 iar in weekenduri cind avem timp si bani... motodeltaplane :). Aceeasi aripa aviatica este si aripa motociclistica pe alocuri... avind 4 membri pe cite doua roate.

 

Nick la airsoft la fel ca aici, membru BD (Brigada Diverse) Airsoft Team. Pe forum doar citesc si il las pe capitanul mandibula sa posteze (si el tot motociclist).

 

La jocuri nu merg foarte des, in functie de timp si dispozitia nevestei de a iesi ea cu catelul.

Jocul de duminica a fost ...interesant, cu foarte multe chestii noi, strategii&stuff. Mult peste obisnuitele CQB unde tragi mii de bile, aici te descurcai lejer si cu vreo 4-500. Daca vii in vreo duminica la joc da un semn, daca joia nu ne-am vazut niciodata cu moto poate ne vedem asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

imi cer scuze daca s-a mai discutat.

vin vremuri friguroase, am un F2, stiti cumva ce cod de antigel trebuie pus in sistemul de racire, si in ce cantitate? m-am uitat in cartea tehnica si nu am vazut specificat.

 

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

antigel pt radiatoare de aluminiu. asta e singura specificatie si in legatura cu volumul, tot in carte trebuie sa scrie. la F4 e 3 litri. probabil ca e vb de o canitate similara si la tine.

 

inca o chestie: e important daca e diluat sau nu. daca e, trebuie 3 litri. daca nu e, trebuie diluat cu apa distilata astfel incat sa iti dea 3 litri. cam 50/50% din fiecare.

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...