Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Din ce vad ca se intimpla cu incepatorii, cred ca dupa ce-ti cumperi cbr-ul, mai stringe citeva sute ca sa poti sa ti-o repari dupa ce o dai pe jos. Binenteles tu spui ca tie n-o sa ti se intimple, ai sa fii atent, bla bla. Scuze ca am fost prea dur. Sa stii ca moto nu te iarta. :cheers:

 

la 3 mii iti iei f3 lejer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sal am shi eu un cbr f4 din 00' dar... o intrebare pentru cunoscatori... CARE E DIFERENTA DINTRE FX SHI FY ?

FX e model '99, FY - 2000. Diferenta dintre modele este doar la an si la culori :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tuturor ... am si eu o Honditza F2 din '92, sunt foarte mandru de ea ... din pacate a stat foarte mult in service pt ca anul trecut am avut accident, prin iunie ... si bye bye vara trecuta ... sunt la birou si n-am poze, dar am sa revin! salutari tuturor motociclistilor, mai ales CBR-istilor ....

ah, inca ceva .... am vazut intr-o poza ... cu domnisoara aceea dragutza foc ... ca avea la CBR (dupa coditza e un F2) cric central ... eu de ce nu am!? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa scrieti si cateva opinii despre mobra, mai ales f3 (97-98) si f4 (99-00),ex: vladdiac si Sinner. :ok:

 

 

Sunt super multumit de motorul care l-am achizitionat. Se comporta foarte bine la orice viteza si e foarte usor de condus. Cu piesele imi vine mai greu... de exemplu am facut comanda de oglinzi si astept de 1 luna si jumatate deoarece m-am dus la Suzuki Galati. Ieri am fost la Honda Braila sa fac comanda de placute frana spate (41,43 Euro), kit lant (170,48 Euro), filtru aer (43,45 Euro) preturi fara TVA si mi-au zis ca imi pot aduce piese in 7 zile lucratoare maxim. :cheers:

post-14303-1176619727_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzi sunt la Louis, exact ca cele originale 18-19 euro/ buc , si cred ca gasesti sa ti le aduca cineva repede, nu are rost sa stai dupa tot felul de dealeri autorizati si sa le platesti comisioane fara rost :ok:

Editat de squid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzi sunt la Louis, exact ca cele originale 18-19 euro/ buc , si cred ca gasesti sa ti le aduca cineva repede, nu are rost sa stai dupa tot felul de dealeri autorizati si sa le platesti comisioane fara rost :cheers:

 

Exact de acolo le-am ales dar cica le aduc din Germania. Oricum vreau sa ma duc maine sa vad daca le-au adus daca nu sa imi iau avansul inapoi si dupa aia mai vad. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! revenire dupa 2 ani juma . .am avt un cbr f2 din 94 ,l-am dat pe un .... (ceva verde si mare ...9R) ma abtin, apoi de 2 luni incoa' mi-am luat un F2 cu motor din 98 ,adica de F3 .. motorul era blank .. far' nik pe carene ..apoi ce se vede in poze, tot ce inseamna stiker . .cu mana mea le-am facut ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! revenire dupa 2 ani juma . .am avt un cbr f2 din 94 ,l-am dat pe un .... (ceva verde si mare ...9R) ma abtin, apoi de 2 luni incoa' mi-am luat un F2 cu motor din 98 ,adica de F3 .. motorul era blank .. far' nik pe carene ..apoi ce se vede in poze, tot ce inseamna stiker . .cu mana mea le-am facut ..

 

 

 

Foarte fain motorul..

 

m-ai facut sa mi aduc aminte de al meu ,un picut mai vechi decat ce ai tu..

 

bafta mare si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...