Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

io m-am arhiplictisit si sictirit de urarea cu asfalt uscat, in schimb iti urez la mai mult bulan si sa te bucuri sanatos de ea.

Hai sari cu poze ca te ia mama lu' proces verbal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,mi-am pus toba.. :friends:

se face ca am vrut si eu un sunet mai diferit decat toba mea de fabrica.

asa ca.. am apealat la un amic...care mi-a recomandat pe cineva... iar acolo .. tzoc poc.. VROooooooooooooom!!!

iata si pozele... :laugh:

maine pun si sunetu :wink:

apropo ... trompeta nu e de moto.. e de masina...arata mai extravagant :wave:

sunetu o sa vb de la sine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,mi-am pus toba.. :friends:

se face ca am vrut si eu un sunet mai diferit decat toba mea de fabrica.

asa ca.. am apealat la un amic...care mi-a recomandat pe cineva... iar acolo .. tzoc poc.. VROooooooooooooom!!!

iata si pozele... :laugh:

maine pun si sunetu :wink:

apropo ... trompeta nu e de moto.. e de masina...arata mai extravagant :wave:

sunetu o sa vb de la sine :laugh:

 

 

da bine finala aia :X ...baga mai repede sunetu` ca sunt curios cum se aude :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista vreo posibilitate sa vb la tel pe motor?

 

Dap...si ca sa nu te chinui cu hands freeul de la telefon poti incerca o casca cu hands free inclus...sant destule din care sa alegi.

 

@Viorake felicitari pentru motor...dar poporul vrea pozeeeeeeeeeeeee :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bine finala aia :X ...baga mai repede sunetu` ca sunt curios cum se aude :laugh:

uite filmulet... nu e prea buna calitatea, dar se aude putin :friends:

 

--- Mesaj completat în 07 Oct 2007 23:48 -------------

da bine finala aia :X ...baga mai repede sunetu` ca sunt curios cum se aude :wink:

uite filmulet... nu e prea mare calitate dar se aude putin :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da. este adevarat. dar nu ti-a spus toata fraza care suna cam asa: "la motorul asta al tau nu se unge lantul pentru ca in facultatea de habarnisti ne invata de toate"

 

Unge lantul ala la fiecare 4oo km. Si curata-l. cu produse speciale pentru asa ceva, nu tot cele specifiacte in manualele de la facultatea de habarnisti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi a spus un prieten motorman ca lantul nu se unge la motorul pe care-l am eu F4i din 2002.E adevarat?

 

:friends: :laugh: scuza-ma dar...:blbl: :)

 

este perfect adevarat! dar...era vorba de lantul de la cainele lui pe care il cheama F4I si este nascut in 2002 :laugh: :wave: :wink:

 

pune ba mana si mai citeste cate ceva despre motorete ca esti pe langa total!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi a spus un prieten motorman ca lantul nu se unge la motorul pe care-l am eu F4i din 2002.E adevarat?

 

:friends: good one

probabil el se gandea la F4i varianta pe cardan, dar alea is rare de tot... :laugh:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da frate. au facut cateva pe cardan, dar apoi si-au dat seama ac intr ain faliment , ca nus e strica niciodata. si apoi au incercat sa le cumpere de la cumparatori. Insa unii le-au pitit bine.

frate.. a scapat unul pe la tine? ti-l cumpar io..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ,nu mai fiti rai cu @rapa e la inceput si intreaba si el!Nu toti s-au nascut invatati si nu el a debitat treaba de care radeti asa de bine!

Eu unu ung lantul la 200 de km si il spal pe la 700 ..asa ca sa fiu sigur,oricum e o placere ca sa faci operatiuni dinastea la jucarie(parerea mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva piese pt un F1 usor avariat stie cineva..? :bigstar: daca aveti sau daca stiti vreo sursa comunicati-mi-o si mie printr-un PM pls. ar cam fi nevoie de: pompa frana fata (maneta se poate refolosi), scaritza dreapta, si plexicul frontal. ms anticipat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uote name='Stephon' date='Oct 10 2007, 04:30 PM' post='905977']

:bigstar: :bigstar: scuza-ma dar...:D :laugh:

 

este perfect adevarat! dar...era vorba de lantul de la cainele lui pe care il cheama F4I si este nascut in 2002 :D :P :(

 

pune ba mana si mai citeste cate ceva despre motorete ca esti pe langa total!

Cu apelativul ,,ba,, sa vorbesti cu cine vrei tu,dar nu cu mine.Eu unul prefer sa platesc mecanicii de la service decat sa invat sa depanez o motocicleta.

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Oct 2007 14:24 -------------</small><br/>

Mai ,nu mai fiti rai cu @rapa e la inceput si intreaba si el!Nu toti s-au nascut invatati si nu el a debitat treaba de care radeti asa de bine!

Eu unu ung lantul la 200 de km si il spal pe la 700 ..asa ca sa fiu sigur,oricum e o placere ca sa faci operatiuni dinastea la jucarie(parerea mea)

Salut,cum a fost in concediu?Lasa-i pe ,,destepti ,, in pace,sunt oameni carora le place sa se auda.Intradevar trebuie sa fi geniu ca sa ai in bagajul de cunostinte un lucru atat de ,,important,, ca ungerea lantului.

Editat de rapa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ungerea lantului nu este depanare si nu cred ca e necesar ca la fiecare 300km sa dai o fuga pana la mecanic ca sa-ti unga el lantul...chiar e o chestie ce trebuie stiuta, fara suparare. Cumperi un spray de lant si unul de curatat si s-a rezolvat! hai noroc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iMI CUMPARASEM DEJA CELE 2 SPRAYURI DA CAND VAD CAT DE FIGURANTI IS UNII SI CE AERE DE GENII ISI DAU MA GANDESC DE 2 ORI INAINTE DE A POSTA CEVA.CREDEAM CA COMUNITATEA MOTO E UNA IN CAE SA NE AJUTAM,DESI PADURE FARA USCATURI NU EXISTA .SUCCES TUTUROR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Viorake zi-mi unde stai. :D cred k imi skimb si io motorul. Ah.. nu e nevoie sa lasi cheile.. o iau cu duba. :bigstar: :bigstar:

Sa o calaresti kt mai multi km pana sa o tavalesti.

 

@Rapa in general e bine sa gandesti un lcuru de 2 ori inainte de a-l spune, asa c anu vad nimci gresit in decizia ta hihi. Cat despre uscaturi si alte alea, vezi k unii sunt uscati cu necunoscutii, dar la radacina IE verzi datzi-i dreaq. hea hea. hai pune mana si unge lantzu ala. baftes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu o adresa utila din Bucuresti de unde pot cumpara becuri stop-frana ptr. f4/1999 ?

(becurile nu au fasung)

Multumesc anticipat .

 

 

 

--- Mesaj completat în 23 Oct 2007 21:29 -------------
Ma poate ajuta cineva cu o adresa utila din Bucuresti de unde pot cumpara becuri stop-frana ptr. f4/1999 ?

(becurile nu au fasung)

Multumesc anticipat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu o adresa utila din Bucuresti de unde pot cumpara becuri stop-frana ptr. f4/1999 ?

(becurile nu au fasung)

Multumesc anticipat .

<small>--- Mesaj completat în 23 Oct 2007 21:29 -------------</small><br/>Ma poate ajuta cineva cu o adresa utila din Bucuresti de unde pot cumpara becuri stop-frana ptr. f4/1999 ?

(becurile nu au fasung)

Multumesc anticipat .

 

Sal itzi trimit eu din Baia Mare, e 8 lei unul ... :D

 

Numai bine,

Raul ;) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...