Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

 

la pachetul lui alex ai pus si bobinutele si cablu km pt mine? :) o sa se bucure omu cand o sa le primeasca :cheers: multam mult :scratch: :blbl:

nu ma, nici n-am citit mesajul tau... nu am gasit bobinele nu-s ce-am facut cu ele.. si rotile le-am trimis asa fara nici un ambalaj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vreau si eu cadrul de Mobra , daca se poate. Se poate ? :scratch: :cheers: :blbl: :) fara numar.

 

 

daca ai fi mai din zona ai primii de la mine pt ceva beri :hurt:

 

asa transportul te coasta mai mult decat cadrul si nici nu am timp sa umblu cu el

 

daca plecaca cineva de-al tau din zona spre bucuresti lasi berile si-l duci :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt. oferta , dar nu cred ca am cum sa beneficiez de ea , din pacate. Vreau si eu sa-mi cosmetizez radical o chinezarie cu un motor 4 timpi , 4 viteze , 110 cc. Nu zic firma , ca am boala pe ei , sa nu le fac reclama , oricum sint de tot cacatu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt. oferta , dar nu cred ca am cum sa beneficiez de ea , din pacate. Vreau si eu sa-mi cosmetizez radical o chinezarie cu un motor 4 timpi , 4 viteze , 110 cc. Nu zic firma , ca am boala pe ei , sa nu le fac reclama , oricum sint de tot cacatu'.

 

first bike :cheers:....nu conteaza(daca se taraie e bine) :scratch:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt. oferta , dar nu cred ca am cum sa beneficiez de ea , din pacate. Vreau si eu sa-mi cosmetizez radical o chinezarie cu un motor 4 timpi , 4 viteze , 110 cc. Nu zic firma , ca am boala pe ei , sa nu le fac reclama , oricum sint de tot cacatu'.

dracu te-a pus....o iei pe urmele lui ozzy cu fb-ul...comunista 100% :scratch: sper sa iti iasa treaba si sa o poti si inmatricula :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rotile de mobra sau dat... mai am diverse kakatele de Mobra...

 

un ambreiaj, 2 telescoape fata, arcuri, bobine, cauciucuri varza, capace motor la ambreiaj, camasa cablu kilometraj, ma mai uit si va spun...

 

mai am un far de Simson trimis de Moto_Comuniste pe care nu l-am folosit, are oglinda cam naspa...il dau si pe ala..

Vreau eu farul de Simson ca vreau sa ma apuc de reconditionare si nu am gasit niciunde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ce oameni de cacao .. care il cunoaste pe CORNIENCU/CORNICESCU(nush sigur) ALEX .. sa vedetzi faza .. vb cu omu pe mess .. plm .. stabilesc un pretz pentru o chiulasa , un clindru , boltz, sigurante de hoinar .. plm .. vine avizu de la posta .. ma duc ridic coletu (deci am platit suma la care ne-am inteles) plm .. cand deschid coletu .. am avut o cadere psihica .. plm .. in ditai cutia nu era decat un cilindru amarat de hoinar .. si asta vaide capu lui .. chiulasa, blotz , sigurante nimic .. sa-mi bag picioru .. oameni de cacao .. bagami-as si mai zici sa ai incredere in oameni .. SA VEZI CE II RUP CAPATZANA... trebuie sa ne intalnim noi pe undeva .. oricum plm .. stiu ca nu are nicio treaba cu topicu .. dar na am zis sa stiti si voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ce oameni de cacao .. care il cunoaste pe CORNIENCU/CORNICESCU(nush sigur) ALEX .. sa vedetzi faza .. vb cu omu pe mess .. plm .. stabilesc un pretz pentru o chiulasa , un clindru , boltz, sigurante de hoinar .. plm .. vine avizu de la posta .. ma duc ridic coletu (deci am platit suma la care ne-am inteles) plm .. cand deschid coletu .. am avut o cadere psihica .. plm .. in ditai cutia nu era decat un cilindru amarat de hoinar .. si asta vaide capu lui .. chiulasa, blotz , sigurante nimic .. sa-mi bag picioru .. oameni de cacao .. bagami-as si mai zici sa ai incredere in oameni .. SA VEZI CE II RUP CAPATZANA... trebuie sa ne intalnim noi pe undeva .. oricum plm .. stiu ca nu are nicio treaba cu topicu .. dar na am zis sa stiti si voi

 

bai ai inebunit? :) :scratch: :blbl:

 

cum dracu ma e posibil?e motociclist?sper sa il calce tiru, jegu req :)

 

ce bine ar fi sa fie pachetu transparent...pisamas pe ei :hurt: intrebarea mea e cam asa...nu ma pricep la posta...poti desface coletul la posta de fata cu ei, sa te uiti inauntru si daca e teapa, tot de fata cu aia de la posta, sa il ambalezi la loc sa il trimiti de unde a venit?

 

ca ar fi singura solutie :lol:

 

nu il cunosc si e bine ca ai zis asta...eu zic ca era bun un topic la o alta rubrica, pt ca au mai fost oameni care s-au tapit :ok:

 

PS:asta e nick-ul lui?sau stii vrun nick, ceva?daca ai nr de tel, vezi topicul lui Axa cu scame legat de farse, ca poate te mai descarci din draci facand asa :cheers: sunt pusi pe sotii multi motociclisti, si asa ceva cred ca i-ar dezgusta si le-ar da impusul sa se bage la farsa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca no name, open face, marime mare, L sau XL, neagra, cam varza, dar decat s'o tin sa se puna praful pe ea ... PM sau yahoo mess

oooo...faci si acte de caritate nene?bv :blbl: o poza ceva?poate ajungi odata la "rupt capra"(stii tu despre ce e vb) si o iei cu tine, ca trec pe acolo si vedem :scratch:

 

m-ar interesa, deci, vorbim,....bafta :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca no name, open face, marime mare, L sau XL, neagra, cam varza, dar decat s'o tin sa se puna praful pe ea ... PM sau yahoo mess

o vreau eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o vreau eu...

am postat la 5 min dupa el :)

 

dar stiindu-te baiat bun, ma retrag... :cheers: asadar, nenea Irascibil, il las pe Belbody sa se bage la casca... :scratch:

 

@Belbody: ai pus si alea pt mine la pachetul lui Alex, ombre? :blbl: ce-ti mai face DR-u?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat la 5 min dupa el :)

 

dar stiindu-te baiat bun, ma retrag... :cheers: asadar, nenea Irascibil, il las pe Belbody sa se bage la casca... :scratch:

 

@Belbody: ai pus si alea pt mine la pachetul lui Alex, ombre? :blbl: ce-ti mai face DR-u?

nu, nu le-am pus... am trimis rotile neambalate... ti le trimit separat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu le-am pus... am trimis rotile neambalate... ti le trimit separat.

aaa...ok atunci...m-ar fi interesat si faru ala de simson daca ai fi putut sa il trimiti, da nu ma bag peste altcineva, ca am vaz ca deja sunt doritori...daca nu dau niciun semn de viata in leg cu el, vorbim...vedem noi...oricum, multumesc mult ombre :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doneaza cereva un semnal pt spate? Nu conteaza modelul sau forma. Eu tocmai l-am strivit pe al meu pe niste damburi pe malul lacului Stefanesti :blbl: . In rest , totul e ok. Mai am decat geamul ala portocalui rotund... :cheers:

Dau si eu un Stejar, ceva daca vin acum dupa el.

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doneaza cereva un semnal pt spate? Nu conteaza modelul sau forma. Eu tocmai l-am strivit pe al meu pe niste damburi pe malul lacului Stefanesti :) . In rest , totul e ok. Mai am decat geamul ala portocalui rotund... :blbl:

Dau si eu un Stejar, ceva daca vin acum dupa el.

 

:scratch:

cauta in topicul lui Axa cu scame, ala "dau pese comuniste pe bere" ca am vazut ceva semnale acolo, poate le mai are...bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

frate ce oameni de cacao .. care il cunoaste pe CORNIENCU/CORNICESCU(nush sigur) ALEX .. sa vedetzi faza .. vb cu omu pe mess .. plm .. stabilesc un pretz pentru o chiulasa , un clindru , boltz, sigurante de hoinar .. plm .. vine avizu de la posta .. ma duc ridic coletu (deci am platit suma la care ne-am inteles) plm .. cand deschid coletu .. am avut o cadere psihica .. plm .. in ditai cutia nu era decat un cilindru amarat de hoinar .. si asta vaide capu lui .. chiulasa, blotz , sigurante nimic .. sa-mi bag picioru .. oameni de cacao .. bagami-as si mai zici sa ai incredere in oameni .. SA VEZI CE II RUP CAPATZANA... trebuie sa ne intalnim noi pe undeva .. oricum plm .. stiu ca nu are nicio treaba cu topicu .. dar na am zis sa stiti si voi

 

 

stai jos! esti retard si pt. asta ti-a tras teapa! si eu am tras una acum vreo 3-4 ani dar nu eram in tara adica am plecat intre timp! si nu-i mai stiu omului decat nick-ul! pt. o suma modica dar tot tzeapa se numeste! culmea ar fi sa-i spun acum ca "plm" nu eram in tzara! tzeapa se numeste oricum ar fi! dar stii ce? tu nu ti-ai luat teapa! tu esti degeaba! cum ma ma sa ceri pistoane de 40-44? :nono: ce crezi tu ca poti face cu ele? :rose: si las-o cu amenintarile! nu stii peste cine dai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai jos! esti retard si pt. asta ti-a tras teapa! si eu am tras una acum vreo 3-4 ani dar nu eram in tara adica am plecat intre timp! si nu-i mai stiu omului decat nick-ul! pt. o suma modica dar tot tzeapa se numeste! culmea ar fi sa-i spun acum ca "plm" nu eram in tzara! tzeapa se numeste oricum ar fi! dar stii ce? tu nu ti-ai luat teapa! tu esti degeaba! cum ma ma sa ceri pistoane de 40-44? :nono: ce crezi tu ca poti face cu ele? :rose: si las-o cu amenintarile! nu stii peste cine dai!

asta se intampla oamenilor cu gargauni pe creier.iau tzapa in plm! :rose: :rose: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

ma intereseaaza 2-3 jante de mobra,mz,ij,nepra,jawa, orice, numai sa fie model cu spite....sa fie in stare bunicica( nu ma intereseaza spitele sau butucul),cromate sau nu,dar sa nu fie deteriorate grav:crapate,indoite,rupte etc....

multumesc.

B.

 

 

Am eu 2 roti pe 16" de CZ175 Sport. Daca iti fac trebuinta, sunt ale tale pe 1 bere :nono:

 

 

 

Doneaza cereva un semnal pt spate? Nu conteaza modelul sau forma. Eu tocmai l-am strivit pe al meu pe niste damburi pe malul lacului Stefanesti :rock: . In rest , totul e ok. Mai am decat geamul ala portocalui rotund... :rose:

Dau si eu un Stejar, ceva daca vin acum dupa el.

 

:rose:

 

 

Da, am eu unul de jawa...carcasa + geamul sunt dar cred ca e fara tija de prindere pe motor . Ma uit pe acasa sa vad . Nr de tel e in semnatura, stau in Lacul Tei. Ma suni si vii intr-o dup-amiaza/seara pe la mine sa-l iei. E posibil sa mai am si altele, dar trebuie sa sap nitel prin beci.

 

 

:rose:

post-462-1171875096_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai jos! esti retard si pt. asta ti-a tras teapa! si eu am tras una acum vreo 3-4 ani dar nu eram in tara adica am plecat intre timp! si nu-i mai stiu omului decat nick-ul! pt. o suma modica dar tot tzeapa se numeste! culmea ar fi sa-i spun acum ca "plm" nu eram in tzara! tzeapa se numeste oricum ar fi! dar stii ce? tu nu ti-ai luat teapa! tu esti degeaba! cum ma ma sa ceri pistoane de 40-44? :peace: ce crezi tu ca poti face cu ele? :peace: si las-o cu amenintarile! nu stii peste cine dai!

 

bai, poate va cunoasteti de vb asa, da totusi, din ce a spus el acolo, e un gest urat...sa cer ceva,sa mi se spuna ca mi-a fost trimis, si sa descopar ca si-a batut joc, nu ar fii prea placut...nu zic de bani, da-i dracu, dar ai vorba aici de bun simt...si amenintarile, ii sunt indreptatite dina cest punct de vedere...stii ceva de zici sa o lase mai moale?ai dreptate, ca nu ai de unde stii care e nebunu!eu unu, sunt neutru, da mi se pare urat sa se faca asa ceva :rose:

 

si pistoanele stiu la ce ii trebuiesc...stie omu ce face cu ele, si ii urez succes si spor la treaba :peace:

 

bafta

 

Am eu 2 roti pe 16" de CZ175 Sport. Daca iti fac trebuinta, sunt ale tale pe 1 bere :rose:

Da, am eu unul de jawa...carcasa + geamul sunt dar cred ca e fara tija de prindere pe motor . Ma uit pe acasa sa vad . Nr de tel e in semnatura, stau in Lacul Tei. Ma suni si vii intr-o dup-amiaza/seara pe la mine sa-l iei. E posibil sa mai am si altele, dar trebuie sa sap nitel prin beci.

:rose:

 

ombre, tata, de cate ori intra cineva si cere ceva ce imi aduc aminte sa fie la tine in lista aia si poze, dau un sfat, daca nu-i cu suparare, asa, macar sa te ajut sa iti golesti beciu :peace: poate trec si eu pe la tine odata, la o bere, nu sa iau ceva anume(sau imi bagi in buzunar o saiba, o bujie, cum ai mai zis :peace: )...imi pare rau de greva in care esti pe forum, si e pacat ca nu mai postezi sfaturi asa des cum o faceai inainte...tare pacat ce se intampla, dar, totusi, sunt si unii aici care vor sa invete, sa faca schimb de experienta, si voi sunteti niste oameni de la care chiar cred ca au multi de invatat :nono: :P :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...