Sari la conținut

Accident Stefan Cel Mare


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

gata cu cearta la 3.30 la arc cu motoarele ;boby ne vedem acolo

 

 

 

Ce rau imi pare ca nu pot veni si eu.Job-ul asta ma omoara.Tu sti Virgile ca plecam la seminar,la Poiana.Virgil,boby,aprinde-ti va rog mult o lumanare la locul accidentultui,din partea mea daca pot sa ma exprim astfel,iar eu voi face acelasi lucru maine in Poiana Brasov.Multumesc!

 

Condoleante familiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fratele meu o sa aprindem o lumanare si din partea te inteleg stiu ca ai fi vrut sa vi dar asta e serviciul///

cand o sa vi poate mergem la cimitir impreuna sa ii aprindem o lumanare si acolo

ai grija de tine si cu ATV-UL e periculos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut p-acolo acum 1 ora si nu se vede nika...nicio lumanare (inteleg ca sufla vantul de doboara motocicleta si stinge lumanarile)...dar nici flori, cruci..nika n-am vazut...sau poate ca sunt ascunse...habar n-am...dar dc sunt ascunse ce mesaj transmit?

pe Viilor unde au murit doi anul trecut si acum vad cruci si flori cand trec

 

PS: da' e frig tare domn'le...eu am manusi adevarate de iarna si tot luam motoru' in brate la semafor ca sa incalzesc...poate iese Soarele maine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fratele meu o sa aprindem o lumanare si din partea te inteleg stiu ca ai fi vrut sa vi dar asta e serviciul///

cand o sa vi poate mergem la cimitir impreuna sa ii aprindem o lumanare si acolo

ai grija de tine si cu ATV-UL e periculos

 

 

pt ca eu nu pot veni , iar bogdan are hornetul lovit ii voi da cbr-ica mea sa vina cu ea.astfel,voi fi si eu reprezentat acolo de mobra macar.te vei intalni acolo cu el.

R.I.P. CATALIN!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca eu nu pot veni , iar bogdan are hornetul lovit ii voi da cbr-ica mea sa vina cu ea.astfel,voi fi si eu reprezentat acolo de mobra macar.te vei intalni acolo cu el.

R.I.P. CATALIN!

abia astept sa il vad pe bogdan sa vad cum ii mai este in urma accidentului sper ca sotia si-a mai revenit ea era mai marcata de accident sper ca stie ora 17

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea.. deci o sa vn si io cu baietii.. la 3 juma la arc..am mai vb cu unii.. sper sa ne strangem in ciuda vremii naspa rau d afar..

eu nu am nici io jena sa merg p vremea asta .. decand am motoru asta din Septembrie nu a stat decat luna decembrie p bara ca l-am tavalit.. in rest a mes prin toata tara..

SPER SA NU NE ADUNAM LA DE MULTI CA LA INMORMANTARE!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fotografie cu catalin

 

 

vor fi la locul accidentului si prieteni de-ai lui, la ora 16

 

Sos Stefan Cel Mare

Spitalul Colentina

statie de tramvai Dr Grozovici

 

 

 

o fotografie cu catalin

 

 

ora este 17, v-am spus doar ca vor veni si prieteni de-ai lui un pic mai devreme!

 

tuturor ne pare rau pentru ce s-a intamplat!

 

gasiti poze cu el pe acest forum! este un link de la Clubul Steaua postat de cineva! eu am incercat, dar fara reusita

post-16061-1171802836_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am considerat ca poza nu prea am cum sa o pun. Va dau un draft al mesajului pe care vreau sa-l printez. Daca e ok le impartim, daca nu, le arunc la cos.

UN OM A MURIT AICI ACUM O SAPTAMANA.

ERA TATAL UNEI FETITE DE 2 ANI.

SOFERUL AUTOMOBILULUI A FOST DECLARAT VINOVAT DAR ASTA NU-L VA AJUTA NICI PE EL NICI PE MICUTA CARE VA CRESTE FARA TATA.

 

VA RUGAM SA TINETI ASTAZI UN MINUT DE RECULEGERE PENTRU CEL CEL CARE A FOST SOTUL, TATAL, PRIETENUL DAR MAI ALES OMUL NAFTANAILA MIRCEA CATALIN.

 

CONDOLEANTE FAMILIEI SI REGRETE ETERNE

COMUNITATEA MOTOCICLISTILOR DIN ROMANIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii nu va mai obositi cu pozele ca am scos eu 100 de poze color cu Catalin

Ne vedem la ora 16 la locul accidentului

 

 

Se circula bine prin orash sper doar sa fim cat mai multi la locul accidentului,pentru ca in felul acesta sa tragem un semnal de alarma.Conservarii nu sunt singuri in oras.MAI EXISTAM SI NOI!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! sunteti cu adevarat OAMENI!

sigur Catalin zambeste! Bravo domnilor!

 

eu nu am motor, si ... dupa ce prietenul meu a patit ce a patit, sigur nu voi avea, dar am intrat pe forumul vostru pentru a va felicita!

 

ar trebui sa va urmeze exemplul si altii (ce din snobism se dau a fi drepti si corecti)

 

eu sunt sofer si pe deasupra si incepatoare, dar va apreciez pentru curajul de care dati dovada! sunt soferi (si imi pare rau s-o spun) care nici nu se uita in oglinzi, ce sa mai zic de dat semnal? nu vad ei o masina, dar o motocicleta!

 

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca pe Catalin si pe noi sa ne pazeasca de toate relele din lume!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...