Sari la conținut

Accident Stefan Cel Mare


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai sa invatam din greselile altora.

offf Doamne :scratch:

nu se poate invata, pana nu o patesti pe pielea ta. Si ii dureros sa zic ca abia dupa al doilea accident, care in comparatie cu primul a fost nesemnificativ, am reusit sa realizez ca viata ii mai importanta decat 30 de secunde de nebunie. Ii aberant de multa prostie, aroganta si neatentie in traficul din Romania. Nici nu vreau sa ma gandesc prin ce a trecut Cata. Condoleante, din nou ! Numai bine si fiti fratilor atenti, ca daca noi nu ne cascam ochii, atunci altii pentru noi nu o sa o faca, tinand cont ca nu o fac nici pt ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante familiei indurerate la trecerea in nefiinta a lui NAFTANAILA MIRCEA CATALIN

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! :scratch: :cheers:

 

Inmormantarea va avea loc maine -14 februarie- la cimitirul Andronache, orele 14,00.

Editat de Mystyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.Sincere condoleante familiei,este o pierdere imensa,atat pentru familie cat si pentru intreaga comunitatea de motociclisti.... :blbl: :scratch: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca boby inca nu a ajuns acasa m-am gandit ca poate nu stie toata lumea despre inmormantarea de maine.....nu cunosc foarte multe detalii stiu doar ca maine la ora 11:00 la MC'donald din romana....ne adunam si de acolo totul stie bobby....R.I.P deci nu uitati ora 11:00 mec ROMANA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea..ai scris u repede.. deci ora 11 la romana..cei care vor ..moi o sa stam oana la 12 akolo sa ne strangem ,dupa care plecam spre cimitir..daca cineva stie si biserica .. sa mergem.. sau unde sta.. sa plecam odata cu el de akasa ar fii mai bine..

dak cineva stie ceva 0740139700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vreo consolare pentru familie, nu s-a chinuit deloc. nu l-a durut nimic. si n-a stiut ca a murit. pacat. odihneasca-se in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la el acasa sa-mi iau ramas bun de la un prieten si fost coleg de servici,iar cand am ajuns acolo nu imi venea sa cred k acea persoana era Catalin,pur si simplu nu puteam realiza asa ceva.Pentru o clipa m-am gandit k nu se merita sa-ti inchei socotelile cu viata din cauza unor dobitoci pt care ceilalti participanti la trafic nu exista.Nici nu pot sa va descriu cata jale si durere era in sufletele celor prezenti.Am stat de vb cu fratele lui pana seara tarziu incercand sa ne aducem aminte numai de lucrurile frumoase....,dar....degeaba.Acum am in suflet shi in inima o URA puternica fata de toti cei care circula pe drumurile publice ca un curtea casei lor fara sa se gandeasca o clipa ca CEA MAI MICA GRESEALA POATE PUNE CAPAT UNEI VIETI NEVINOVATE!!! :scratch: :cheers: :blbl: R.I.P. :) :) :hurt: Inca o data Sincere Condoleante Familiei Indoliate si Dumnezeu sa-l Ierte.Pitzi fii tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate de aseara nu se opreste dar nu o sa ne opreasca pe noi sa mergem sa il conducem pe ultimul drum cu motoarele cine vrea sa ni se alature ati vazut punctul de intalnire si ora sa speram ca o sa fim cati mai multi

condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...