Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu placere.Daca comanzi produse ce depasesc 100 de roni,transportul e gratuit.Primesti gratuit si catalogul Louis pe 2013(asta daca au ajuns,mai bine intreaba de el).Comanzi azi,maine le ai,caci trimit prin curier-Urgent curier.Cu stima,Cristi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit!

 

Si eu proaspat posesor de Aprilia Pegaso, din 1996, luata de la un user de pe pagina anterioara care a ingrijit-o foarte bine. Nu am mers cu ea decat cateva zile, mai mult pe camp, ca nu mi-a permis vremea. Astept cu interes sa se incalzeasca, sa vedem ce si cum. La o prima vedere, pare o alegere potrivita, avand in vedere si pretul de achizitie. Din ce am vazut pe acest forum (pe care il consider foarte util), daca ai grija de ea si nu esti cel mai ghinionist posesor de moto, nu ar trebui sa creeze mari probleme (in afara celor uzuale despre care ati tot scris pe aici).

In alta ordine de idei, eu locuiesc la curte, in Popesti Leordeni, deci daca aveti de mesterit pe la moto si e frumos afara, gasim cativa metri patrati de curte.

Nu am scule (inca).

 

p.s. Am si gratar... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci. Din pacate, nu e al meu, dar seamana. Poza e luata de pe net, pt ca cea reala e prea mare si nu pot sa o pun, sau nu stiu cum.

O atasez acum pe cea reala, care mi se pare oricum frumoasa...

:)

 

Nu stiu cum...

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand postezi un comentariu,intra pe More reply option si vei putea atasa usor.Daca mergi jos de tot pe stanga paginii ai optiunea Change theme.Daca o accesezi si setezi New times(2012),totul va functiona mult mai usor. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult pentru ajutor.

Asta e...attachicon.gifAprilia mea.jpg

Salut Marius!

 

Imi e dor de Apriliaaaa meeeaaa! ( bine fosta )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult pentru ajutor.

Asta e...attachicon.gifAprilia mea.jpg

Cu adevarat faina.A ramas in familie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost a lui @bigfoot .

 

Asa e...

 

 

Salut Marius!

 

Imi e dor de Apriliaaaa meeeaaa! ( bine fosta )

 

 

Salut. :) Poti sa o vezi cand vrei... O sa fie bine ingrijita, promit... :) chiar daca nu prea ma pricep sunt plin de bune intentii... cred ca asta conteaza pana la urma...

 

 

Cu adevarat faina.A ramas in familie!

 

Asa trebuie sa fie... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma curateniei,am mai gasit si scot la vanzare,urmatoarele:

1).Set semeringuri supape absolut noi,la punga pentru motor Rotax(Aprilia Pegaso 1991-2004),la pretul de 50 de roni;

2).4 spite roata spate cu niplu(Aprilia Pegaso 1991-2004,dar merg si pe BMW F650,GS)la pretul de 25 de roni bucata;

3).Fisa cu pipa bujie originala NGK de Aprilia Pegaso,second-hand,la pretul de 20 de roni.

Preturile sunt fixe,trimit in tara doar cu Fan Courier,in sistem ramburs.

Mai e varianta de 130 de roni toate cele de mai sus.Ma gasiti aici sau la 0744934435.Cu stima,Cristi. :wave:

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu codul(sau de unde pot achizitiona)- pentru placute frana spate Aprilia pegaso 1997 ML.nu am desfacut sa vad cum arata sa-mi dau seama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma curateniei,am mai gasit si scot la vanzare,urmatoarele:

1).Set semeringuri supape absolut noi,la punga pentru motor Rotax(Aprilia Pegaso 1991-2004),la pretul de 50 de roni;

2).4 spite roata spate cu niplu(Aprilia Pegaso 1991-2004,dar merg si pe BMW F650,GS)la pretul de 25 de roni bucata;

3).Fisa cu pipa bujie originala NGK de Aprilia Pegaso,second-hand,la pretul de 20 de roni.

Preturile sunt fixe,trimit in tara doar cu Fan Courier,in sistem ramburs.

Mai e varianta de 130 de roni toate cele de mai sus.Ma gasiti aici sau la 0744934435.Cu stima,Cristi. :wave:

CAUT NUMARUL 8 DIN 2007 AL REVISTEI UNIVERSMOTO.ARE CINEVA DE VANZARE ACEST NUMAR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu intrebarea pentru placute spate ,poate ma ajuta cineva -cei de pe Louis si Kronaumoto nu au.

Suna-l pe Istvan de la Reprezentanta Aprilia Cluj-Napoca,ii dai datele din talon si astfel afla codul placutelor tale de frana.Le trimite prin curier si gata,ai rezolvat problema!Nr la care il gasesti pe Istvan este:0752237372.E un tip ok,m-a rezolvat cu toate problemele de fiecare data!Mai intreaba-l si de altceva,daca mai ai nevoie. :ok:

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu intrebarea pentru placute spate ,poate ma ajuta cineva -cei de pe Louis si Kronaumoto nu au.

 

In 3-5 zile, 160 de lei, la Romimoto, Cluj.

http://www.romimoto-piese.ro/category/10702020000/vehicle/31488/article/150204?show=gallery

 

Le trimite cu ramburs oriunde in tara...dar pt mai multe detalii contacteaza'l pe Romi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc,o sa i-au legatura cu cei de la Romimoto.

Linkul dat de @yzulyka este pt Aprilia Pegaso 600(1990-1992),nu de Aprilia Pegaso 650 din 1997 cum ai tu!Atentie ce comanzi!

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Mult'ani pt anul asta! Care mai e treaba pe aici? Bune, frumoase? Bun. Deci, caut sa cumpar cat una alta la mobra. La sfarsitul sezonului (norocul meu) m-a lasat amortizorul spate de pe bascula. Are cineva idee de vreo unu ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...