Jump to content
Gothmog

Posesori De Aprilia Pegaso 650,uniti-va!

Recommended Posts

Un Craciun Fericit si tot ce va doriti sa aveti parte!

Mircea,oricum daca ajungi pe-acolo si e ceva de genul,fa si pune niste poze si pentru noi,aici.

Salutari,

Asta este tot ce am putut sa vad, pentru ca am ajuns acolo ....in timpul pauzei de masa. Dracu sa le f.ta programul de femei gravide. :angryfire:

Am observat prin geam ca aveau expuse toate modelele care se fabrica in acest moment iar alaturi este si un magazin cu diverse lucruri personalizate (tricouri,geci etc).

Bye!

post-9065-0-93060700-1419595833_thumb.jpg

post-9065-0-54319900-1419595843_thumb.jpg

Imi pare rau ca nu ai reusit sa vizitezi. Noi iti multumim pentru poze!

Mircea,fiecare popor cu gravida si greata lui de munca!Eu ii injuram pe greci ca la 8.30-8.45 nu gasesti un loc sa bei o cafea!

Oricum vorba lui Victor,faine si bune si pozele alea!

Iaca niste poze de la mine de la munte,facute acum de Craciun:

post-41801-0-47750300-1419860413_thumb.jpg

post-41801-0-71727100-1419860429_thumb.jpg

post-41801-0-98686200-1419860439_thumb.jpg

post-41801-0-66833600-1419860478_thumb.jpg

post-41801-0-04921900-1419860521_thumb.jpg

post-41801-0-59846600-1419860536_thumb.jpg

post-41801-0-50604300-1419860615_thumb.jpg

post-41801-0-00964000-1419860625_thumb.jpg

Mircea,fiecare popor cu gravida si greata lui de munca!Eu ii injuram pe greci ca la 8.30-8.45 nu gasesti un loc sa bei o cafea!

Oricum vorba lui Victor,faine si bune si pozele alea!

Iaca niste poze de la mine de la munte,facute acum de Craciun:

imi pare rau ca nu am ptutut veni...asta este ... abia astept la vara

Oricum e ok!Sigur ne vom vedea!

Clar! :hug:

La multi ani si din partea mea, asa, ca de ultima zi lui 2014!

Va doresc un an nou fericit, sanatate - ca-i mai buna decat toate- si pusculita plina pentru banii de benzina!

PS: Cristi, in mod sigur noi merem in Grecia, trebuie doar sa deszapezesc motoarele si sa se mai usuce un pic pe drum. Dar vorbim!

post-60131-0-37629100-1419977915_thumb.jpg

Multumim la fel, Madapribu.

Cristiane,arata fain locurile alea,mai ales cu pomii inverziti. Sper ca anul asta sa reusim sa ne strangem,cu mic,cu mare.

Hai,ca v-am lasat pe anul asta,sa ma pregatesc de munca la foc continuu. Sa ne vedem sanatosi si voiosi la anul ce va veni.

Multumim la fel, Madapribu.

Cristiane,arata fain locurile alea,mai ales cu pomii inverziti. Sper ca anul asta sa reusim sa ne strangem,cu mic,cu mare.

Hai,ca v-am lasat pe anul asta,sa ma pregatesc de munca la foc continuu. Sa ne vedem sanatosi si voiosi la anul ce va veni.

Da sigur ne vedem pe-acolo la intalnire!

» Post actualizat in 31 Dec 2014 05:38

La multi ani si din partea mea, asa, ca de ultima zi lui 2014!

Va doresc un an nou fericit, sanatate - ca-i mai buna decat toate- si pusculita plina pentru banii de benzina!

PS: Cristi, in mod sigur noi merem in Grecia, trebuie doar sa deszapezesc motoarele si sa se mai usuce un pic pe drum. Dar vorbim!

attachicon.gifPC304836.JPG

Saracele mobre cum le manca zapada!!!

Noi intentionam sa mergem pana in Skyatos.Cam asta ar fi Grecia pe anul viitor.Alta alternativa ar fi Croatia si Muntenegru.

Mai vedem si mai analizam,mai discutam...

Edited by Cristian 1

La multi ani !!! Tuturor va doresc sa aveti parte de tot ce e mai bun si frumos in noul an, sa fiti sanatosi si sa calariti cat mai multi kilometri, fara a avea parte de incidente neplacute.

La multi ani si din partea mea tuturor aprilistilor !!! :hug:

Mno,amu ca se gata un an(dezastruos pentru mine!),va doresc sanatate maxima,fericire cat incape si km pe Aprilici cat de multi si ieftini!

post-41801-0-57381800-1420041966_thumb.png

Ala-i calul lui Perseu . Sa traiasca !

La multi ani pe doua roti sa fiti sanatosi cu toti !

An Nou cu multa sanatate,fericire si implinirea tuturor dorintelor. LA MULTI ANI !

La multi ani, frati aprilisti !

Multa fericire si toate cele bune.

Sa fie un 2015 extrem de bun pentru familii, prieteni si pentru toti apropiatii.

Una buna de tot:

''Buna ziua.

Ai sunat la linia verde pentru persoane cu tulburari mentale.

Daca esti obsesiv-compulsiv, apasa tasta 1 in mod repetat, de cate ori doresti.

Daca esti codependent, roaga pe cineva sa apese tasta 2 in locul tau.

Daca ai mai multe personalitati, apasa tastele 3,4,5 si 6

Daca esti paranoic, stim cine esti si ce vrei, asteapta pe fir ca sa putem sa iti localizam apelul.

Daca esti psihotic, apasa tasta 7 si iti vom face imediat legatura cu nava mama din comandamentul galactic.

Daca esti schizofrenic, asculta cu atentie si o voce o sa iti spuna pe care tasta sa apesi

Daca esti depresiv, nu conteaza pe care tasta apesi, oricum nimeni nu o sa raspunda.

Daca esti dislexic, apasa 69696969

Daca esti nevrotic, framanta cu toate degetele tasta diez pana auzi bip si apoi asteapta sa auzi inca o data bip

Daca ai pierderi de memorie de scurta durata, te rugam sa inchizi si sa suni peste cateva minute.

Daca ai stima de sine scazuta, te rugam sa inchizi. Operatorii nostri sunt mult prea ocupati ca sa vorbeasca cu tine.''

» Post actualizat in 01 Jan 2015 17:32

S-ar putea sa schimb Aprilica mea cu o Aprilica Shiver.

Ce parere aveti?

Una buna de tot:

''Buna ziua.

Ai sunat la linia verde pentru persoane cu tulburari mentale.

Daca esti obsesiv-compulsiv, apasa tasta 1 in mod repetat, de cate ori doresti.

Daca esti codependent, roaga pe cineva sa apese tasta 2 in locul tau.

Daca ai mai multe personalitati, apasa tastele 3,4,5 si 6

Daca esti paranoic, stim cine esti si ce vrei, asteapta pe fir ca sa putem sa iti localizam apelul.

Daca esti psihotic, apasa tasta 7 si iti vom face imediat legatura cu nava mama din comandamentul galactic.

Daca esti schizofrenic, asculta cu atentie si o voce o sa iti spuna pe care tasta sa apesi

Daca esti depresiv, nu conteaza pe care tasta apesi, oricum nimeni nu o sa raspunda.

Daca esti dislexic, apasa 69696969

Daca esti nevrotic, framanta cu toate degetele tasta diez pana auzi bip si apoi asteapta sa auzi inca o data bip

Daca ai pierderi de memorie de scurta durata, te rugam sa inchizi si sa suni peste cateva minute.

Daca ai stima de sine scazuta, te rugam sa inchizi. Operatorii nostri sunt mult prea ocupati ca sa vorbeasca cu tine.''

» Post actualizat in 01 Jan 2015 17:32

S-ar putea sa schimb Aprilica mea cu o Aprilica Shiver.

Ce parere aveti?

e foarte frumoasa ! Insa eu raman la zona enduro

Exact aia e si problema mea,ca nu mai sunt allrounder ci raman naked!

Hai cu La Multi Ani-ul pe anul asta!

Cristiane, eu sunt de parere ca mobra ti-o alegi in functie de ce te atrage si te "coafeaza" la momentul respectiv ca si uzualitate.

Un naked va fi intotdeauna mai usurel si mai usor de controlat in trafic, insa gata cu iesitul la coclau, exceptand cazul cand gasesti cauciucurile potrivite.

Pana la urma, Shiver-ul nu-i o mobra rea, mai ales daca pui la socoteala si setarile "reglabile", gen cuplu de putere cum e la RSV Mille.

Inca ma mai gandesc.

M-ar costa 1000 de euro si Aprilica mea!Si intr-adevar,pierd macadamul!

Ma mai gandesc!

» Post actualizat in 02 Jan 2015 11:58

PS:Consumul la Shiver e undeva la 6-6,5 l,iar al meu e 3,7-3,8 l la 100 km/h!Autonomie Shiver 180-200 km,iar al meu 350-370 km!Auch!!!Hmmmm....

o mobrra iti creaza o anumita satisfactie , nu conteaza cat costa , trebuie sa-ti indeplinesti dorinta....

apropos , nu am sesizat pe topic nici o femeie aprilista.......

La multi ani, Aprilistii mei inaripati:)

La multi ani,Victoras!

Alin,de obicei femeile se feresc sa isi etaleze inteligenta,mai ales cand lasa "urme" scrise,pe baza carora sa le poti contrazice.

Vorba ceea: hotul neprins e negustor cinstit,sau: lasa barbatul sa mearga inainte - poate fi o groapa,sa cada el primul...

» Post actualizat in 03 Jan 2015 04:44

In plus,multe prefera doar "sa se dea cu mobra",insa nu fara a-si pune sute de poze pe Facebook,Tweeter. Pe urma,cel putin o data pe zi,isi schimba poza de profil sau de coperta.

Pe astea le numesc "Cersetoare de Like-uri".

De obicei, primesc mai mult de la alte matracuce sau de la lingai care le arunca doua vorbe gen Frumoacso, Ce tare esti,mancati-as sau Esti Belea.

Mai exista si categoria unor adevarate Lady,ce isi pastreaza doza de semi-anonimat,la adresa carora nu poti face decat o plecaciune.

Sa nu uitam si genul Unghiute,M-am vopsit de 5 ori saptamana asta,dar arat ca scaraoschi,sau genul de femeie care isi vede de treaba ei.

V-am salutat din mersul calului,ca am intarziat la munca.

Au revoir,voinicii mei!