Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

draCi colegi, as vrea sa-mi fac vopsesc motoreta, un rr din 2005 in tema konica minolta alb/rosu/negru.

Am dus carenele, si ieri 2 ore m-am tot chinuit sa gasesc combinatia de nunte potrivite.

stie cineva codul colorilor ? sau e vreun posesor cu tema konica minolta pe forum ?

 

multumesc.

 

atasat poza cu tema aleasa.

post-38325-0-03115000-1484386172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Claudiu Albu iti face orice cu mana de artist.Preturile sunt pe masura si uneori artistii sunt prea visatori sa respecte termenul de livrare.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de banii aia iti luai cauciucuri si frine. Asta ca sa fii mai sigur ca tine vopseaua pe termen mai indelungat.

ce te face sa crezi ca nu va avea cauciucuri si frane ? fara ar fi greu sa o opresc, nu ? =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca postez in aria gresita, dar consider ca aici e cel mai bun loc sa primesc niste sfaturi competente.

 

Pe scurt am pus ochii pe un 600 RR din 2006.

 

Ma intereseaza care sunt problemele specifice modelului. In poze arata bine, dar as vrea sa stiu si ce sa caut cand ajung langa el. De km nu are rost sa vorbesc pentru ca imi e greu sa cred ca un motor din 2006 poate avea 15.000. Eu am facut anul trecut in 3 luni 5000.

 

Care considerati ca ar fi un pret corect pentru un motor accesorizat slab dar ingrijit si sa presupunem ca si fara mari probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa aiba 15.000 km, dar facuti in treapta 1. Vezi ca are 6 trepte!

Nu obosesti niciodata? Mie mi-e greu sa fac trolling... care e secretul tau? Cum reusesti sa te mentii in forma? Incepi sa starnesti invidie printre veteranii de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare intrebaciosa

 

conductele de la ram-air, nu sunt chiar ok. au fost sparte, cum nu stiu, si indreptate/lipite. Nu se aseaza cum trebuie carena centrala. Daca renunt de tot la ele, influenteaza in vreun bunul mers al propulsorului ?

 

ma chinui ceva ca sa le pun, si mi-ar fi mai usor fara :D

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...