Sari la conținut

Accident Stirbei-Plevnei - Bucuresti - 03.03.2007


megane
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De ce imi suna ca un pomelnic la biserica threadul asta? Pe baiat il cheama Nik. Sau credeti ca dumnezeu face confuze si ajuta pe altul daca nu spuneti numele din buletin? Majoritatea au luat cu Copy-Paste inclusiv cratima dintre Nicolae si Iulian.

 

Sau sa o luam altfel, pentru sanatatea lui si a tuturor motociclistilor de ce nu va rugati INAINTE de a pati ceva? De ce trebuie sa fie in necaz ca sa inceapa lumea sa faca apel la canalizarea rugaciunilor si a "gandirii pozitive"?

 

Ok, si eu ii doresc binele baiatului si imi pare rau ca plateste un pret mult prea mare pentru o clipa de neatentie, dar e grotesc ce se intampla aici.

Editat de Dragon Warrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate Nic, ai nevoie de ea mai mult decat orice pe lumea asta, desi nu te cunosc sper sa ne cunoastem si sa ne intalnim la o bere, unde sa povestim alaturi de alti prieteni motociclisti despre pasiunea noastra, pentru care unii platesc cu viata.

Doamne ai grija de acest baiat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il stiu pe nick destul de bine. am fost colegi vreo doi ani, este un baiat formidabil...am aflat abia ieri ce i s-a intamplat si nu mi-a venit sa cred... cand am vazut si pozele de la accident m-a apucat ameteala.

nu pot sa mai zic nimic...

mi-am facut cont pe forum ca sa postez mesaju' asta doar! aveti grija fratilor si, Nick, tot binele din lume.... Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l cunosc pe NIK, insa prietena mea este foarte buna prietena cu OANA, prietena lui, care din pacate spune ca el este tot in coma (acum cinci minute s-au vorbit..)..sper sa nu fie decat faza de resorbtie a cheagurilor, si sa se faca bine...multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a mai aflat nimeni nimic?

 

Mi se pare asa de ciudata toata intamplarea aceasta, dat fiind ca eu am fost la locul accidentului si l-am vazut pe baiat intins pe jos, nu parea sa aiba ceva grav la cap.Ma gandeam ca are ceva probleme la picioare,maini dar in nici un caz la cap, caci era constient si chiar vorbea cu cei de langa el si nu dadea semne de ceva grav.Chiar ma bucuram si eram sigura ca o sa scape usor.

Sper sa-si revina si sa-l vedem iar cu noi.

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...