Sari la conținut

Hotel Park - 13.03.2007


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Voi incerca sa ajung. Dumnezeaiu sa-l odihneasca in pace!

 

E foarte trist ce s-a intamplat si cei care se fac vinovati ar trebui sa fie trasi la raspundere. Oare o va face cineva ? Oare vinovatul doarme linistit acum ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar cei care sunt in bucuresti sa vina

degeaba umplem forumul cu multe cuvinte de intalnire la inmormantare, iar vor veni cativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seful meu este motociclist. Un tip tare fain. Astazi m-a lasat sa scriu o stire pe prima pagina, in care am incercat sa trag un semnal de alarma legat de moartea atator motociclisti...

 

Pt Gore nu pot face nimic... Nu am putut decat sa mentionez ca inmormantarea este maine...

 

 

RIP... Raiul motociclistilor are usa deschisa pt tine, copile...

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinovatul, adica vinovata, e in stare grava ... nu stiu de ce, dar nu-i doresc sanatate ... judecati-ma daca vreti

 

 

Da, dar am inteles ca si cei de la ambulanta au gresit intr-un mod capital....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care poate veni maine? dati si voi cu subsemnatul, ar fi trist sa fie doar 2-3 motoare...

 

eu zic punct de intalnire in fata la primaria sector 1 in capul strazii la titulescu la ora 11:45!!!

 

deci? care vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin. Mi-am lasat motorul in fata redactiei, pt ca m-a plouat azi ca naiba si sunt cobza de racita. Am facut un soi de temperatura. Vin si daca am 42 febra. 11.45.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care poate veni maine? dati si voi cu subsemnatul, ar fi trist sa fie doar 2-3 motoare...

 

eu zic punct de intalnire in fata la primaria sector 1 in capul strazii la titulescu la ora 11:45!!!

 

deci? care vine?

 

 

Pe Banu Manta, la Primarie, 11.45 ? am sa fiu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine cineva sa ma ia din fata de la victoriei la ambasada acolo?ca nu stiu daca ma descurc ... la 11.35? add puya123123 pe yahoo sau nu stiu..dati un sms pe 0742 437 394..cine poate sa ma ia..vin cu moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pe Banu Manta, la Primarie, 11.45 ? am sa fiu acolo."

 

exact! pana acum suntem doar 4... :baldy:

 

sper din tot sufletul sa nu aibe dreptate - catutza

 

"Posted Today, 10:03 PM

macar cei care sunt in bucuresti sa vina

degeaba umplem forumul cu multe cuvinte de intalnire la inmormantare, iar vor veni cativa."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cine se poate duce sa se duca... este pacat sa nu o faca... cu sau fara motor... macar atat merita... a murit pentru o pasiune...care poate pentru el si poate pentru multi altii insemna totul...

 

odihnestete in pace ... nu l-am cunoscut dar imi pare rau poate mai mult decat daca l-as fi cunoscut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci a ramas ca loc de intalnire pe banu manta la primarie la 11.45 o sa fiu acolo nu l-am cunoscut dar nici nu trebuie e ca si cum am fi alergat ani de zile pe motor in sufletul motociclistului toti iti sunt prieteni am fost la reconstituire atunci cu baietii de la arc

dumnezeu sa il odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ultima vizualizare am avut-o la pagina 20, am citit aceste ultime pagini shi nu pot sa zic decat ca mi s-a facut pielea ca de gaina shi imi dau lacrimile...SINCER! Va multzumesc mult de tot! in numele restului de prieteni ai lui Robert shi familiei lui pentru acest sprijin acordat moral, toate astea pentru un copil care a trait pentru un vis, o pasiune, aceeashi ca a voastra. Va multzumesc din suflet shi sa ne fereasca, mai ales sa va fereasca, Dumnezeu de asemenea repetari de evenimente. Oare de ce suflete puerile mai e nevoie sa cada ca sa ne dam seama ca sisitemul sanitar shi de ambulantza, este o gluma proasta? In fine.. Incaodata vreau sa va felicit pt efortul pe care il facetzi pt sufletul acestui copil, prieten... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...