Sari la conținut

Excursie - Sambata 17.03.2007


DORUMASTER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D Frumoase traseele alese!

:D aseara am aflat ca nu voi putea sa vin! Voi fi plecat din loc. catre parinti ,la tara!

Imi pare rau caci as fi dorit mult sa cunosc si pe ceilalti din grupul "miarelor"(vorba lu' foxbatu'! :D

Sa aveti o calatorie placuta si nu incercati sa ma ofticati mai mult decat sunt deja!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult ca sigur se vor forma 2 grupuri, unul care merge cu 130 sau mai mult si al doilea max 100. Nu este nici o problema, stabilim puncte de popas si ne asteptam uni pe ceilalti. Din experienta turelor trecute asteptarea nu depaseste 15 minute. Ma inscriu si eu in grupul max. 100Km/h. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu. Si Cristache. Noi o sa ne bagam la o endureala soft in sus de Polovragi. Daca mai sunt amatori....

Pe de alta parte, tocmai din acest motiv, am vrea sa ajungem la fata locului mai repejor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca asa stau lucrurile... Ne vedem de dimineata!!! :D

 

Mai mult ca sigur se vor forma 2 grupuri, unul care merge cu 130 sau mai mult si al doilea max 100. Nu este nici o problema, stabilim puncte de popas si ne asteptam uni pe ceilalti. Din experienta turelor trecute asteptarea nu depaseste 15 minute. Ma inscriu si eu in grupul max. 100Km/h. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzii....vin si eu, sunt din pitesti, stau in bucuresti....dar in seara asta plec acasa in pitesti:)...daca sunteti de acord s-ar putea sa ne strangem catziva din pitesti care vrem sa venim si ne luatzi de pe drum din pitesti :D...astept raspunsul vostru...si un telefon daca se poate cand ajungeti in pitesti maine dimineatza... 0740317703 Liviu. (bine, asta daca sunteti de acord...)

numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<nazdravanul>

<Ioana Suzuchi>

<bogdan harea>

<ali baba>

<Cristache>....... cat facem noi popas la Polovragi puteti sa faceti enduro

la greu.

<liviu pyt> ..... ne vedem la Petrom Pitesti la iesirea spre Ramnicu

Valcea ( vezi programul de la pg. 1 )

 

..... sunteti bineveniti cu totii....... ma bucur ca vom fi multi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooof ce mi-as dori sa merg si eu cu voi

 

Avand motocicleta bushita , nu imi ramane decat sa citesc pe forum.

 

dixtractie frumoasa si drum bun , fara idioti , fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu virago al meu se pare ca am gresit grupul :lol:

maine il scot si eu la plimbare asa ca ramane pe data viitoare

drum bun si distractie placuta

 

ps. vrem poze

Nu cred ca ai gresit grupul.Dupa cum ai vazut la pagina 4 cineva a zis ca motoristii se vor imparti in 2 grupuri cu viteze diferite(e inevitabil acest lucru)...asta daca iti faceai probleme de viteza de croaziera..daca nu e tarziu ,io obosit si confuz.. :D

 

P.S. Incerc sa vb si eu cu cativa oameni dar nu promit cati o sa va asteptam la Pitesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mobra mea tot in service din pacate...dar am plcat la VL cu masina de dimineata...si pe la 17 si ceva v am intalnit spre Petromul de la iesirea din VL catre horezu-tg jiu...am salutat cateva motoare...mai erau 2 mai in urma la vreo 3 4 km :D ...daca nu s a putut calare :lol: , macar pe 4 roti, fac si eu ce pot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...