Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fratilor trimiteti adresele de mail ca sa va trimit pozele de la Sarmizegetusa, adresa mea este > mircea1970@gmail.com

Editat de 1Bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai băieți, jos pălăria, cel mai miÂşto topic de la "stradale" , la noi la diversioniÂştii parcă ne dăm examenul la mecanică moto, secțiunea ambreiaje, aÂştept cu nerăbdare poze.

Personal, aveam în plan să mă "dau" azi pe Vârfurile, dar o c..vă de răceală m-a ținut azi în pat până seara, când la o plimbărică cu consoarta prin oraÂş am vazut 4 motoare printre care cred că Âşi Korben...

Da mă răzbun acuma cu o țuică fiartă cu miere :laugh:

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

până seara, când la o plimbărică cu consoarta prin oraÂş am vazut 4 motoare printre care cred că Âşi Korben...

 

Numai bine!

fa-te bine, tu, si iesi cat se mai poate

Probabil ca i-ai vazut pe Dr_dejavu + Kato + danutt + eu

In Arad sunt 2 TDM-uri galbene, al lui Ishmael si al meu

Si cum Ishmael se despartise de noi cu putin timp inainte, inseamna ca m-ai vazut pe mine

 

P.S. TDM stie enduro :laugh: na bine, soft enduro, nu-ti face iluzii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa-te bine, tu, si iesi cat se mai poate

Probabil ca i-ai vazut pe Dr_dejavu + Kato + danutt + eu

In Arad sunt 2 TDM-uri galbene, al lui Ishmael si al meu

Si cum Ishmael se despartise de noi cu putin timp inainte, inseamna ca m-ai vazut pe mine

 

P.S. TDM stie enduro :laugh: na bine, soft enduro, nu-ti face iluzii :laugh:

 

fratilor ma repet , nu uitati sa trimiteti pozele

Editat de 1Bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns la 12.30 acasa. sebes obarsia lotrului superba dar cu mici portiuni unde iti doreai sa nu ai caucioace de strad :laugh:

 

am pus motoru jos odata in noroi dar nu-i bai.

 

la iesirea pe autostrada m-am despartit de linx si viezure pentru ca am preferat rulez mai incet 120 max fata de ce aveau ei in plan 160 :laugh:

 

din pacate tot ce e frumos se termina. a fost o excursie reusita si o intalnire si mai reusita.

 

am facut 900km si deiseara o sa fac consumul total :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate tot ce e frumos se termina. a fost o excursie reusita si o intalnire si mai reusita.

Esti sigur? :laugh:

Romanii aveau un dicton: "In vino veritas"

Nu stiu cum ar fi spus daca ar fi gustat si ei pălinca lui Zoli, că ție ți-a plăcut cam mult :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca bine zici cavalere...

mi-a placut foarte mult. azi m-am tarat la servici... as fi vrut sa mai stau o zi... poate sa si gust din tzuica aia ce am luat-o :laugh:

aici sunt cele cateva poze ale mele de la locatie http://dl.transfer.ro/Locatia-3e56203f1.rar

cateva de pe drumul de intoarcere, unde cavaleru nu s-a dezmintit si a trantit-o iar http://dl.transfer.ro/Drumul_de_intoarcere-285af14b9.rar

cate am vazut o sa-mi ajunga pana la intrunirea viitoare.

1bandit, rockere, dacule, calin, cu respect va salut... pe curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa spun si eu cateva cuvinte, "ca asa e modelu" :laugh: ,locatia de nota 10 ,vremea la fel ,desi nu au fost zeci de oameni(dar sa nu uitam ca si in razboiul din 101-102 dintre daci si romani a fost cam la fel ,o mana de daci care au infrant legiunile romane cu tot cu tehnica lor militara) ca la intrunirile obisnuite,au fost doar oameni de comitet :laugh: .Eu si prietenii mei ne-am simtit bine alaturi de voi si sper sa ne mai intalnim la cate o claca deasta haiduceasca.

Sper ca nu s-a suparat nimeni ca ne-am autoinvitat (noi astia transalpistii :laugh: )

Sa ne vedem cu bine,

Hai no-rock si la mai multe.

 

P1100477.jpg

P1100476.jpg

P1100475.jpg

P1100467.jpg

P1100500.jpg

P1100494.jpg

P1100479.jpg

P1100478.jpg

P1100522.jpg

P1100516.jpg

P1100543.jpg

P1100540.jpg

Editat de Dacul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu s-a suparat nimeni ca ne-am autoinvitat (noi astia transalpistii )

Dacule, voi ati fost GAZDE, nu invitati

NOI trebuie sa va multumim, ceea ce fac eu chiar acum :laugh: :laugh:

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare locatia, foarte tari pozele, foarte tari oamenii si, sa nu uitam, mai ales, FOARTE TARI MOTOARELE :laugh:

...cred ca a fost o intalnire super, si ma oftic ca nu am putut veni...

 

@Cavaleru: din poze vad ca avem motoarele aproape la fel :laugh: ...poate ti-a povestit Rocker...crash-bar-urile le-ai cumparat sau sunt "hand made" de tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gigicule crashabru e cumparat de pe louis.de de la hepco. e bun si nu prea. e cam apropiat de motor si semnalele se sparg cand in culci. dar in rest sunt bune.

 

mai urmeaza sa montez adaugire in lateral unde vor sta proiectoarele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacule, voi ati fost GAZDE, nu invitati

NOI trebuie sa va multumim, ceea ce fac eu chiar acum :laugh: :laugh:

 

Rockeru stie treaba cu autoinvitatul.Eu am aflat din greseala de iesirea voastra de la prietena lui cu vre-o 2 zile inainte:D si m-am autoinvitat,fiind in zona noastra,era pacat sa nu vin chiar daca nu am TDM-u.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa spun si eu cateva cuvinte, "ca asa e modelu" :laugh: ,locatia de nota 10 ,vremea la fel ,desi nu au fost zeci de oameni(dar sa nu uitam ca si in razboiul din 101-102 dintre daci si romani a fost cam la fel ,o mana de daci care au infrant legiunile romane cu tot cu tehnica lor militara) ca la intrunirile obisnuite,au fost doar oameni de comitet :laugh: .Eu si prietenii mei ne-am simtit bine alaturi de voi si sper sa ne mai intalnim la cate o claca deasta haiduceasca.

Sper ca nu s-a suparat nimeni ca ne-am autoinvitat (noi astia transalpistii :laugh: )

Sa ne vedem cu bine,

Hai no-rock si la mai multe.

Subscriu si eu la ce au avut ceilalti de spus despre intalnire si va multumesc pentru primirea pe care ne-ati facut-o voi , a facut foarte mult faptul ca in puterea noptii ne-a asteptat cineva cu focul facut si lemne adunate , asa ca DE TREI ORI SUS PENTRU Dacul, Calin si Levi.

Mesaj completat

 

Cavalere incarca si tu pozele si mai ales filmarile alea dinspre cetate, te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...