Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

Din pacate a trebuit sa ma despart de Yamaha mea TDM,model 3VD. Mi-au mai ramas de la ea 4 semnalizatoare originale noi si coburi spate originali cu tot cu sitemul de prindere, poate intreseaza pe cineva. Numai bine !

 

 

la ce pret ai coburile de laterale?te rog un pret...merci.

Mesaj completat

la ce pret ai coburile de laterale?te rog un pret...merci.

 

 

si daca se poate eventual ceva pozee . merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ceva poze cu motocicleta daca poti ar fi de mare ajutor ..... :(

 

Este identica cu cea a lui Cavaleru, asta e tot ce iti pot spune, pentru ca nu am poze cu ea si nici nu mai am cum sa ii fac pentru ca am desfacut-o complet si e toata pe rafturi. (excluzand cadrul - nu a avut loc ;) )

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce avusi omule cu bunatate de motoreta de ai dezmembrat-o?

 

PS: pastreaza scarita dreapta de la pilot si maneta de frana pt Cavaleru! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce avusi omule cu bunatate de motoreta de ai dezmembrat-o?

 

PS: pastreaza scarita dreapta de la pilot si maneta de frana pt Cavaleru! ;)

 

 

Tocmai ce am vorbit cu el la telefon si deja i-am promis ca i le pastrez daca sta cuminte si nu alearga asistentele prin spital. :wink:

 

O dezmembrez pentru ca nu am timp sa fac din ea ce mi-am propus. :( Iti explic cand ne-om mai vedea. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

daca poti trimite-mi niste poze si un pret pentru coburi.

Multam

Mesaj completat

Din pacate a trebuit sa ma despart de Yamaha mea TDM,model 3VD. Mi-au mai ramas de la ea 4 semnalizatoare originale noi si coburi spate originali cu tot cu sitemul de prindere, poate intreseaza pe cineva. Numai bine !

Scuze,am gresit postul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate a trebuit sa ma despart de Yamaha mea TDM,model 3VD. Mi-au mai ramas de la ea 4 semnalizatoare originale noi si coburi spate originali cu tot cu sitemul de prindere, poate intreseaza pe cineva. Numai bine !

 

iti iau eu semnalizarile, le pun la "vaselina", conditia sa fie originale si cum ai scris noi(nu ma astept sa fie ca din magazin). Contact: 0744633428 Dragos.

Ma mai intereseaza si un parbriz inalt ca e cale lunga pana la Sfantu Gheorghe la intrunire :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost eliberat pe motiv de buna purtare. urmeaza o lunga perioada de recuperare. pana la 15 iulie n-am voie sa calc pe picioru asta sub nici o forma.

 

urmeaza exercitii cu piciorul astfel incat genunchiul si glezna sa se miste la fel ca cele ale piciorului nevatamat.

 

multumuesc inca odata tuturor celor care au fost alaturi de mine si pt gandurile bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e greu zoli pt ca doare cand il zgaltai un pic cand merg cu carjele dar sa fiu pe mobra. nici nu vreu sa ma gandesc. lasa ca stau cuminte macar pana mi s-a dat voie sa calc pe el.

 

adica pana pe 15 iulie. deci daca ajung la intrunire o sa vin in carje. pacat ca nu o sa ma pot balaci si eu in piscina :cheers:

 

morarul e ridicat si imi fac cat mai mult de lucru la calculator si cu piciorul bolnav ridicat pe o pernapeste nivelul sezutului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e greu zoli pt ca doare cand il zgaltai un pic cand merg cu carjele dar sa fiu pe mobra. nici nu vreu sa ma gandesc. lasa ca stau cuminte macar pana mi s-a dat voie sa calc pe el.

 

adica pana pe 15 iulie. deci daca ajung la intrunire o sa vin in carje. pacat ca nu o sa ma pot balaci si eu in piscina :what:

 

morarul e ridicat si imi fac cat mai mult de lucru la calculator si cu piciorul bolnav ridicat pe o pernapeste nivelul sezutului.

 

ce e si viata asta...ti-ai certat prietena ca nu a avut ghetele...

 

trece si asta, ca pana la sf. vietii stau altele sa vina.

 

racneste "optimismul" azi in mine.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost eliberat pe motiv de buna purtare. urmeaza o lunga perioada de recuperare. pana la 15 iulie n-am voie sa calc pe picioru asta sub nici o forma.

 

urmeaza exercitii cu piciorul astfel incat genunchiul si glezna sa se miste la fel ca cele ale piciorului nevatamat.

Cavalereee, insanatosire grabnica iti doresc si multe pupici... poate ajuta sa sudeze osul mai repede :lol:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e si viata asta...ti-ai certat prietena ca nu a avut ghetele...

 

pai dragul meu eu am avut ghete. Alpinestars tech 3

 

TECH-3-BLK-RED.jpg

 

 

Mesaj completat

Cavalereee, insanatosire grabnica iti doresc si multe pupici... poate ajuta sa sudeze osul mai repede :lol:

:what:

 

ms ms :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...