Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

vad ca va distrati nu gluma, adica fara mine,..bine......... lasa ca va iau la mutat mobila, de la mine, la mama, ca doar stiti ca trebuie sa ma mut. Nu e nici o problema ca trebuie luata de la etajul 6, pusa in duba(sa vad de unde o iau), si apoi urcata la etajul 4. Iar apoi bem, si intrucit cu mutarea asta scap de chirie , .... deci raman cu bani, ce facem cu ei? .... ai bemmmmmmmmmm. si...... apoi ,,,,, :lol: :D :scratch: :P :P

 

VREAU MOOTOOOOOOOOOORRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Scuze, acum am ajuns acasa dupa o tura de 17ore de condus si cum am dat pe gat ceva vinisor am luat-o putintel razna, scz pretini buni

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si cand sa spui ce era mai interesant... te-ai incecat in halba cu bere

:P eu cred ca a adormit cu capul pe taste :scratch:

Finule iar te-ai destrabalat fara nas'tu. Sa nu se mai intample :lol: Ai mai avut chef de fotbal?? Sunt tare curios.

Bai ...iar am ras toate premiile din Biker's. Premiantul cu coronita eu am fost si m-am pozat cu coronita pe cap. Rog paparazzi sa puna poza cu pricina.

Acum o sa fiti foarte incantati cand o sa va usurati in wc-ul meu.

Sorine, strange banii la ciorap pt motor ca echipament ai .Lasa ca bem noi pt. tine. Tu trebuie sa fi in forma Sambata la Moeciu.

Daca ai nevoie de niste masculi vanjosi care sa te ajute cu mobila da un semn cu detalii precise ,locatie ora ,nr de obiecte,greutate etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe asa vreme, voi stati in casa? Sau nu ziceti si pe acilea cand va plimbati? :scratch:

pai....noi am iesit la o plimbarica scurta ...de vreo 5-6 ore,asa...:lol: n-a fost ''premeditata'' treaba,asa ca n-am avut timp sa anunt pe forum. A fost frumos, mi-era tare dor sa ies cu motoreta, si abia astept maine sa dau o tura si mai lunga. Care va bagati ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai....noi am iesit la o plimbarica scurta ...de vreo 5-6 ore,asa...:scratch: n-a fost ''premeditata'' treaba,asa ca n-am avut timp sa anunt pe forum. A fost frumos, mi-era tare dor sa ies cu motoreta, si abia astept maine sa dau o tura si mai lunga. Care va bagati ?

Eu m-as baga... dar pe unde? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeam ca ati fugit cu totii ca nimeni nu a mai scris nimic pe aici. tin sa anunt ca incepand de joi-vineri raman fara net-il desfiintez pt a-l monta dincolo la mama. in alta ordine de ideii azi am fost sa fac o ridicare topografica la un tip si am aflat ca are depozit si e importator de cauciuce dunlop pt moto, i-am cerut sa imi dea me mess o oferta de preturi. si am facut rost si de cartulie cu cauciuce pt toate modelele existente de moto-privitor la ce cauciuce au marca continental(tabele...etc...). acum... care stiti cit costa taxa de drum (nu forestier), pt citeva zile la un jeep de 1800cmc? e musai sa stiu.

joi la BORDO pt detali, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dominator72 sa traiesti o mie de ani. Asta e ultimul meu examen si chiar daca eram tocilar,(which I'm not :) ) tot invarteam eu ceva si apucam sa vin. Multumesc mult pentru invitatie dar joia viitoare voi fi si eu acasuca, ca acasa mancarea e mai buna decat aia de la facultate, in plus e si vacanta. Dar peste doua saptamani va insotesc si eu la "birou", asta in cazul ca se tine in fiecare joi intalnirea de socializare prin alcool. :)

 

 

 

Macar am si eu pe cineva de partea mea, chiar daca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni pe aici.

 

Cand ajung din nou in bucale 1 rand de bere e din partea mea :) :)

 

 

In primul rand: Esti bine venit! Joia asta ne strangem la sedinta, deci te asteptam. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ne dam cu conversele...deocamdata.

 

Deciiii a se nota in Hronicul "sedintei" ca in data de 9 ale lui februar anul Domnului 2009 2 vajnici rideri (io si nashu) roakeri si beutori de maltz fermentat au incalecat in sei si au purces la o mica plimbarica pe drumeaguri ascunse si o mica intoarcere in parcarea de la "birou". :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ne dam cu conversele...deocamdata.

Cu "conservele", nu? Dar si "conversele" merge :)

 

Deciiii a se nota in Hronicul "sedintei" ca in data de 9 ale lui februar anul Domnului 2009 2 vajnici rideri (io si nashu) roakeri si beutori de maltz fermentat au incalecat in sei si au purces la o mica plimbarica pe drumeaguri ascunse si o mica intoarcere in parcarea de la "birou".

 

Da, foaarte placuta plimbarica! :cheers:

 

Sper ca pana la sedinta sa am si eu carena din dreapta facuta! :) Azi mi-am cumparat toate cele necesare pentru (re)confectionarea carenelor din fibra de sticla. In seara asta o sa lipesc carena din dreapta si o sa exersez tehnica mulajului. Sper ca zilele urmatoare sa pot sa mulez carenele care-mi lipsesc de la Switch si apoi la treabaaa :)

 

In curand o sa evoluez la repere facute din fibra de carbon :) Aviz amatorilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebi, s-ar putea sa dau farul de la a mea, daca gasesc o metoda sa adaptez un far de doamne-ajuta in locul lui. Cu asta nici cu XENON nu se vede bine :)

Ai client! :) Cand o fi sa-mi comand, mai intai te intreb pe tine! :cheers:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai incalzim "motoarele" pentru petrecere...sper sa mai fie zapada ca sa bagam si o bulgaruiala, pe langa berici si alte licori. :)

Sorinele - crezi ca merita sa mergem cu jeep-ul? ma gandesc ca e cam "mancacios" si pe noi nu prea ne dau banii afara din casa. :cheers:

pai ce treaba au banii vostrii cu haleala jepanului meu, niciuna, voi sunteti pasageri ca si fetele de pe vitezanele de pe magheru :) :)

adicaTELEA, ajunsi la munte, faceti cinste cu o bere din lada adusa de endurist :)

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AMR 3 zile,

si ca sa fie nerabdarea mai mare va spun meniul

Aperitive

Branzeturi ,salam,slaninuta, ceapa

Salata de Boeuf-la greu

Salata de ton (ton cu paste colorate,porumb si masline verzi)

Salata de ciuperci cu maioneza si usturoi

Felul principal

Mixed grill

Ceafa de porc la gratar

Ciocanele de pui la gratar

Carnati la gratar

Pastrama la gratar

Salate

Salata de gogosari in otet

Maioneza de usturoi a la Szerzo

Desert

Tort de visine in alcool

 

Bauturi

Vin rosu Merlot -10 l

Vin rosu feteasca- 10 l

Bere golden Brau -30 l

Vodca Stolichnaia - 1 l

Tequila- 0,70 l

Coca Cola

Fanta

Prigat de grapefruit,capsuni si piersici

Apa minerala

Cafea

Sampanie de capsuni,cirese,caise

 

Program artistic

Trupa Naomi si veveritele

Prezentator, Solcanu in puii mei

....si alte numeroase surprize

Va asteptam cu drag.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce treaba au banii vostrii cu haleala jepanului meu, niciuna, voi sunteti pasageri ca si fetele de pe vitezanele de pe magheru :) :cheers:

adicaTELEA, ajunsi la munte, faceti cinste cu o bere din lada adusa de endurist :)

 

 

...pai mon chere tu nu tre sa stranji bani de Domi'?, d-asta ma gandeam ca poate am iesi mai eftin, si ai stange banutii aia mai rapid, daca ne-am deplasa cu altceva - caci mi se pare normal sa part si noi la "haleala" de benzinica. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...