Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

In urma recensamantului echipa pt. revelion este urmatoarea:

Dan+Cici

Larry+Mihaela

Cerchez+ Ileana

Bogdan+Nicoleta

Mihai+ Alina

Sebi+Ruxy

Alex+Catalina

Dan+Oana

Dinu +Dana

Radu+-partenera

Bogdan(CBR)+partenera

Raul+partenera

Alinutza

Flavius

Sorin(Yamaha)

Lista ramane deschisa pana Joia viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare . si multumesc pt urale:)

 

pai ce sa zic . toate bune si frumoas .. plictisitoare scoala pe aici .. bine ca nici eu nu mai am chef de invatat .. da nu-i nimic poti sa treci anu si c nota 4 :lol:) ... deabia de la anu o sa fie interesant ca vreau sa ma angajez :laugh: in rest bine sanatos si voios (deabia astept sa vin acasa)

 

 

 

Vad ca va tineti de facut fapte bune :D foarte bine si mult succes :P

 

 

 

bai za uei .. e cineva interesat sa mergem la Bansko (Bulgaria) sa ne dam cu schiele ? in principiu distractia costa cam 400 de euro de persoana 6 zile de dat cu placa/ schiele

 

 

Hello ...

 

Tu unde esti, bre, plecat ? Si cand te intorci ?

 

@Endurista:

Pana la urma faceti in bikers? Aveti toate detaliile? Daca da, poti sa imi trimiti si mie un PM, te rog?

Data trecuta cand am intrebat mi-a dat Enduristul un mesaj insa nu stia toate detaliile.

Multumesc!

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma faceti in bikers? Aveti toate detaliile? Daca da, poti sa imi trimiti si mie un PM, te rog?

Da,facem in Biker's bar.Cand aflu detalii iti dau PM.Sper ca pana Miercuri sa aflu.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A N U N T

Cu parere de rau suntem nevoiti sa anuntam ca unii dintre noi nu putem onora intalnirea de asta seara din Biker's

Astfel ,familia endurista se reface ,una dupa o raceala,unul dupa o zi istovitoare la munca.

De asemenea, finii lor dragi Mihaela si cu Larry isi incarca bateriile pentru expeditia de maine.

Ruxica si cu Sebi lucreaza intens la un proiect,si cu cat mai mult reusesc sa avanseze astazi,cu atat mai mult cresc sansele sa vina si ei maine.

Dar voi ceilalti ,mergeti si beti o bere si pentru noi

Pupam evribadi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A N U N T

Cu parere de rau suntem nevoiti sa anuntam ca unii dintre noi nu putem onora intalnirea de asta seara din Biker's

Astfel ,familia endurista se reface ,una dupa o raceala,unul dupa o zi istovitoare la munca.

De asemenea, finii lor dragi Mihaela si cu Larry isi incarca bateriile pentru expeditia de maine.

Ruxica si cu Sebi lucreaza intens la un proiect,si cu cat mai mult reusesc sa avanseze astazi,cu atat mai mult cresc sansele sa vina si ei maine.

Dar voi ceilalti ,mergeti si beti o bere si pentru noi

Pupam evribadi

 

 

 

...cu parere de rau ne retragem si noi (LaNa si bogdan)..... asta ca sa avem bateriile incarcate pt maine.... :lol: :P

 

...cu parere de rau ne retragem si noi (LaNa si bogdan)..... asta ca sa avem bateriile incarcate pt maine.... :laugh: :D

 

...pentru cei care merg, distractie placuta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei,

 

Sper ca v-ati petrecut asa cum stiu eu ca se intimpla de fiecare data cand ne strangem

Din pacate noi nu amputut ajunge din motive de mutat - si facut cumparaturi pt noua locatie, plus ca acum plecam la o onomastica e care tre sa o onoram.

Pe la 2-3 pm eram in trafic cand incepuse sa-i dea cu lapovita si ne gandem cine s-a sacrificat sa stea la gratar :laugh: , oricum si asa ne parea rau ca nu am putut onora invitatie, deh avem un termen limita la mutat. Sper ca maine sa puteti sa ma ajutati sa duc un dulap - il demontam inainte, dar fara ajutorul vostru nu ma descurc, asa ca va sun pe la un 10 am si poate la 11 ne si intanlim. BINEINTELES CA DUPA NE VOM ALIMENTA CU NESTE BERICIOAICE.

 

BAFTA & DISTRACTIE LA MAXIM...si Asfalt Uscat!!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da...... m-ati lasat singur..... Ce oameni ......

N-ai cu cine.....

Sa traiasca grataru ! sa traiasca baietii.............

 

bogdan

maine suntem lingberi deci asteptam un apel....:lol:

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva prin Bucuresti un mester spitzar bun? Adica un nene care sa stie sa regleze spitele de la roata. Ca am roata din fata stramba si as vrea sa o aduc la linie.

Rabinul centreaza roti. Sta in Chitila. Daca vrei iti dau nr. lui de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rabinul centreaza roti. Sta in Chitila. Daca vrei iti dau nr. lui de tel.

Multam mult de informatie. Sta in Chitila sau pe Sos. Chitilei? Nu mi-ar strica nr lui de telefon. :lol:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam mult de informatie. Sta in Chitila sau pe Sos. Chitilei? Nu mi-ar strica nr lui de telefon. :lol:

Cartierul Chitila. Cred ca strada se numeste Barajul Dunarii, dar s-ar putea sa ma insel. Iti timit numarul pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cartierul Chitila. Cred ca strada se numeste Barajul Dunarii, dar s-ar putea sa ma insel. Iti timit numarul pe PM.

Nu prea cred ca se numeste asa strada... Barajul Dunarii e o strada din Titan/Balta Alba, in coltul opus al Bucurestiului (si mai e si captatul autobuzelor 330,335,253 si 92).

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rabinul sta pe delta dunarii. lucreaza fain rotile. sper ca mai e in tara. :laugh:

 

in alta ordine de idei: domi al meu a intrat la iernat. pana in aprilie. am prins 35 de km prin ploaia de sambata si mi-au ajuns. si stiu ca atat timp cat o sa mai pot sa ies cu el o sa o fac si s-ar putea sa fac vreo nefacuta :lol:

 

asa ca l-am uns bine, l-am umplut cu benzina si ulei, l-am "usurat" de baterie, l-am ridicat cu rotile in aer si l-am pus pe "loc repaus" pana la temperaturi mai... "normale".

 

post-5125-1227474105_thumb.jpgpost-5125-1227474129_thumb.jpgpost-5125-1227474238_thumb.jpg

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, am si eu nevoie de ajutorul vostru. Particip cu un design la un concurs si am nevoie de voturi :D Ma ajutati?

 

Sa va dau detalii: concursul se tine pe www.redbubble.com. Ca sa votati trebuie sa va faceti cont (din pacate) dar nu e mare lucru.

 

Acesta e designul:

 

Ruxique

 

Link-ul catre zona de votare este acesta: Votare

 

Va trebui sa cautati intr-o lista de imagini pana sa o gasiti pe a mea. Puteti vota si alte imagini care va plac, dar sa nu ma uitati pe mine :laugh:

 

Multumesc mult! Dau o :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, am si eu nevoie de ajutorul vostru. Particip cu un design la un concurs si am nevoie de voturi :P Ma ajutati?

 

Sa va dau detalii: concursul se tine pe www.redbubble.com. Ca sa votati trebuie sa va faceti cont (din pacate) dar nu e mare lucru.

 

Acesta e designul:

 

...

 

Link-ul catre zona de votare este acesta: Votare

 

Va trebui sa cautati intr-o lista de imagini pana sa o gasiti pe a mea. Puteti vota si alte imagini care va plac, dar sa nu ma uitati pe mine

 

Multumesc mult! Dau o :lol:

 

UP! Let\'s help Ruxique! :D

 

Astazi - luni, 24.12.2008, ora 20:00 - se inchide \"urna de vot\", asa ca cine doreste si poate, cu cat mai repede, cu atat mai de ajutator gestul! :laugh:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, am si eu nevoie de ajutorul vostru. Particip cu un design la un concurs si am nevoie de voturi :laugh: Ma ajutati?

 

Votat! :lol:

Designul e tare frumos si merita din plin voturile noastre asa ca voi, ceilalti, nu va sfiiti, dati buzna la vot, ca se inchide urna azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOTAT.

 

MAI DRAGILOR.

 

rabinul sta pe delta dunarii. lucreaza fain rotile. sper ca mai e in tara. :laugh:

 

in alta ordine de idei: domi al meu a intrat la iernat. pana in aprilie. am prins 35 de km prin ploaia de sambata si mi-au ajuns. si stiu ca atat timp cat o sa mai pot sa ies cu el o sa o fac si s-ar putea sa fac vreo nefacuta :lol:

 

asa ca l-am uns bine, l-am umplut cu benzina si ulei, l-am "usurat" de baterie, l-am ridicat cu rotile in aer si l-am pus pe "loc repaus" pana la temperaturi mai... "normale".

 

post-5125-1227474105_thumb.jpgpost-5125-1227474129_thumb.jpgpost-5125-1227474238_thumb.jpg

 

asa se tine motoreasca ? daca as avea asa ceva as tine-o in casuta. mai stiu eu un nebun care in 1972 am dus mobra in casa la etajul 1 cu ajutor si fara sa o zgarii.

pupaturi pana la primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...