Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

IMPOSIBIL DISEARA IN BIKER'S. AM LUAT SI BRAD CU 1MIL DIN OBOR, AM DAT PE PLASA DE LEGAT 10RON SI TZEAPA AM LUAT-O LA TRANSPORTUL LUI PANA LA MASINA DE LA UN TIGANUS, 25RON. :wave: . SI UITE ASA TREB SA STAU LA MUNCA IN NOAPTEA ASTA. DAR LE UD RAU DE TOT CU PRIMA OCAZIE- sedinta la birou la BORDO.

 

scuze pentru majuscule am vazut tarziu cu ce scriu

pai am zis ca bogdan ne-a adus cadouri de la mosuu calendare de birou. cica avea mosu si de alea cu fete goale dar au sarit spiridusii in sus ca cica le vor ei in dormitoare si uite asa nu au mai ajuns in sacul cu cadouri. mama lor de elfi.

buna, buna asta cu elfii! :D

 

Pe de alta parte, daca tot ai vazut (tarziu) cu ce majuscule ai scris, de ce n-ai sters ca sa poti scrie cu litere mici? ;) De lene, nu-i asa? ;)

 

Sa porti sanatos cizmele, dar nu in portbagaj, ci pe motor! Asa sa-ti ajute Dumnezeu cat mai curand posibil! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai trebuie sa-ti iei casca,geaca si manusi ca sa putem sa te luam pasager

Din pacate, Sorinelu' are de toate mai putin motor :wave: Da' las' ca-i shedea bine azi pe dominator ;)

 

Asa, deci avem de baut un XR cu starter elecrtic si un Dominator.. astea prin primavara. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca Nistorescu sunt multi,accidentele sunt mai putine si pentru ca motociclistul reuseste sa evite .Din pacate acum ca si in alte randuri nu a reusit iar urmarile dezinteresului si lipsei de respect,al senzatiei de superioritate si calcarii in picioare a legilor se vad tot mai accentuat.Fiind pesimist in general nu prea vad o rezolvare normala a acestui caz si nu ma astept ca "oamenii legii" ,cei care "ne apara" si ne ofera "siguranta si incredere" sa dea un verdict normal si logic,prin pedepsirea lui Nistorescu.Sunt corupti si mancati de compromisuri pana in maduva oaselor,dar cine stie....poate de data asta...SPER!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator trotinet
BMW = Brings Me Women :D (ai deja doua, si n-am numarat si pisica :wave: )

HONDA = Happy Owner of Nuclear Drive Accelerator

APRILIA = Always Prone to Reliably Ignite Later and Insufficient Acceleration

SUZUKI = Suckass Used Zonal Utility Kinetic Implement

YAMAHA = You Are Morally Awed at Honda's Awesomeness

KAWASAKI = Kable Also Was Abruptly Split by Awesome Karmic Interference

 

;)

 

tare :lol:

 

 

avem de baut un xr :haha:

pai sa-l bem pana la vara ca se vinde pt unu mai nou am auzit ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) cu totii am inteles (gresit) ca avem printre noi un XR de Sibiu ( nu? )

 

muama, toata lumea si-a luat cizme. la 100 de euroi, cand si la louis, niste MADHEADuri sunt pe la 140E+posta :wave: deh... unii sunt mai loviti de criza financiara ;)

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea avea de gand sa-ti bea tie XRul, Sebi. Inclusiv eu, daca iti mai aduci aminte de telefonul de luni. Dar cum a fost alarma falsa, am zis ca asteptam si bem dup'aia. XRu cui o fi ;)

 

Hai sa ma dau si eu rotund cu cadoul de Craciun :wave: Una bucata pereche de cizme noi noute la pret de S-H:

post-42478-1229792158_thumb.jpg

post-42478-1229792171_thumb.jpg

post-42478-1229792184_thumb.jpg

post-42478-1229792192_thumb.jpg

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea avea de gand sa-ti bea tie XRul, Sebi. Inclusiv eu, daca iti mai aduci aminte de telefonul de luni. Dar cum a fost alarma falsa, am zis ca asteptam si bem dup'aia. XRu cui o fi :wave:

 

Hai sa ma dau si eu rotund cu cadoul de Craciun ;) Una bucata pereche de cizme noi noute la pret de S-H:

De unde ti le-ai luat? Si cat au costat? Si nu in ultimul rand: sa le noroiesti sanatos! Si sa nu se rupa, ca banuiesc ca o sa le uzi! ;)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eee... am scos si io capu la aer nitel ;) Le ud inainte sa le noroiesc, evident ;)

 

Le-am luat de la Honda - Gara de N. 10 mil de noi, 50% reducere. Mai erau unele la 7 mil, tot cu 50% reducere dar n-a fost chip sa-mi stea bine in picior. :wave:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dac Motors, Chopper Academy si Apasu Bar va invita

 

Sambata 20 Decembrie la JUCARIA PARTY!!!!

 

Intrarea se face pe baza de JUCARIE si DULCE. Aduceti cat mai multe ca sa le dam la COPII fara jucarii!

 

Cu acesta ocazie vor fi decernate si Premiile Concursului PHOTOSHOPEAZA-MA, premii acordate de catre URBAN RIDERS.

 

Concert LIVE: formatia PREA TARZIU

 

Parteneri: Gradinita TARA COPILARIEI si URBAN RIDERS

Misiune indeplinita cu succes! Din pacate, nu am putut participa la petrecere, dar sunt convins ca cei prezenti se vor distra si pentru noi! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnat petitia si je si giumatatea, sa vedem si rezultatele.

Mai drajii mosului speram sa fiti mai multi la sedinta ca sa va cadorisesc cu plannere pe 2009 da poate apareti intr-un final.

Cerc, din pacate nu am putut sa te insotim in week-enddatorita vestilor nu prea ok din motiv ca fusei cu Scorpionu la ITP si am de schimbat bieletele de directie, furtunele de frana, 2 buc cauciucuri fata plus facut frana de stationare ca pe stanga nu tine neam si mi s-a facut o gaurica substantiala in bujet - prin urmare BRan adventure va fi cu alta ocazie.

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super cismele swich(dorian). sa le stapanesti sanatos si sa le noroim impreuna. :D . chiar ma bucur ca ai gasit masura ta si cu reducere si de la magazinul la care esti fan. da ce faci tu la 5 dim pe messenger? bei fara noi?:laugh:.

sebiiiiiiii, tu urmezi la rand cu cismele. e clar ca o sa fim sub masa la cit avem de ''udat'' cadourile de la mosu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte de venirea zapezii pe munte am mai dat o tura, din Azuga pe Valea Grecului la Diham, cu intoarcere prin Gura Diham

 

http://picasaweb.google.com/doctorumunte/1...8ValeaGrecului#

 

 

asa au sarbatorit unii Ziua Nationala, cu cocarda in piept prin Oradea, Baile Felix si Baile 1 Mai

 

http://picasaweb.google.com/doctorumunte/BaileFelix1Dec2008#

 

 

in acest wkd (20-21 dec 08) am urcat la Statia Meteo Omu: Babele, pe platou se vede si Releul Costila, cab Omu apoi Statia

 

http://picasaweb.google.com/doctorumunte/2...cembrie2008Omu#

 

 

vad ca si voi nu va lasati, o tineti numai in petreceri :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei, nu pune niminea pozne de la munte?

Eu am facut doar 4 dintre care una neclara.

post-16372-1230031371_thumb.jpgpost-16372-1230031379_thumb.jpgpost-16372-1230031389_thumb.jpgpost-16372-1230031396_thumb.jpg

 

Ieste cate unii care se dau roakeri da numai de fatzada.Paparazzi au fost la datorie si l-au prins in flagrant :laugh:

 

Iar cum petrecerea fara striptease e ca mobra fara benzina,am chemat trupa Flamanga Boyz

 

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...