Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand (prima sau max. a 2-a saptamana din august2009)

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 - 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Alooooo!!!!!!!!!, Desteptareaaaaa!!!! Nimeni nu mai spune nimic? :unsure: . Hai ca vichendul asta am treaba , ca de... shoping cora cu baiatul meu, alea alea, iar saptamana care vine ma iau cu talonul la roscata mea spitzata(ma casatoresc legal in fata politiei), dar apoi..... !!?!?! . Nimeni nu zice nimic? O mare, un munte, o serpentina, doua, ceva acolo. Haideti maaa!! Ati iesit la pensie?! :polite: .

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorine strange si tu ceva benzina ca saptamana viitoare rezolv si eu cu roscata mea. sa te vad atunci cocosh :polite:

Se face ! cum sa nu ?! Punem harta pe masa joi la bordo. Vezi ca aseara ai fost trecut absent. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume. Ce mai faceti fratilor ?!

Scuzati absenta, am avut prea multe chestii pe cap.

Shadow, scuze ca n-am fost prezent, am avut ceva probleme.

Duracel, strange tu gaz acolo ca indata urmeaza excursia.

Larry, hai tati cu motorul ala mancati-as bujiile ( :rock: :laugh: )

Miha, fataaaaaa :wacko:

Evribadi, va pup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine careva diseara la film la Plaza.Mergem la ICE AGE 3. Filmul e 3D.Pana acum suntem 7.

Dati telefon care merge ca sa rezervam locurile.Filmul incepe la 22:30. :laugh:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine careva diseara la film la Plaza.Mergem la ICE AGE 3. Filmul e 3D.Pana acum suntem 7.

Dati telefon care merge ca sa rezervam locurile.Filmul incepe la 22:30. :laugh:

In gasca mare se merge Miercurea, domnu Dan! Asa iti raman bani si de popcorn :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In gasca mare se merge Miercurea, domnu Dan! Asa iti raman bani si de popcorn :rock:

Cunosc combinatia, dar acum asa s-a hotarat. Intradevar e 33 lei biletul si miercurea iei doua de banii astia. :laugh:

Mesaj completat

Maine la 15 incep concursuri in Biker's.Am nevoie de sustinerea voastra.Trebuie sa facem echipa.Se televizeaza.

 

http://www.bikersclub.ro/agenda.php?agenda_id=44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi,

 

Maine dimineata pun cap compas Simeria, via transalpina.

 

Daca sunt doritori, astept semnale.

 

Va astept la intalnirea de la Hunedoara. care coincide si cu ziua mea ( si de nastere si de nume, Marian ) ;)

 

Sunt pregatit!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi,Maine dimineata pun cap compas Simeria, via transalpina.

Daca sunt doritori, astept semnale.

Va astept la intalnirea de la Hunedoara. care coincide si cu ziua mea ( si de nastere si de nume, Marian ) ;)

Sunt pregatit!

 

Noi plecam Vineri dimineata pe ruta Buc-Pit- Rm Vl-Targu jiu-Petrosani-Hunedoara-Nandru.

Te rog sa te interesezi de cazare cat mai aproape de locul festivalului ca nu iau cortul.Mi l-a mancat calul in Plaiul Foii. :) Daca poti sa si rezervi o camera la tarani sau pensiune fac cinste.Te sun Joi.

P.S.- Avem si noi rude la Simeria si o sa le vizitam Sambata dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi,

 

Maine dimineata pun cap compas Simeria, via transalpina.

 

Daca sunt doritori, astept semnale.

 

Va astept la intalnirea de la Hunedoara. care coincide si cu ziua mea ( si de nastere si de nume, Marian )

 

Sunt pregatit!

 

:o

La multi ani! anticipat, Sorine! Sa ti se implineasca tot ce-ti doresti, cu cat mai repede, cu atat mai bine! :)

 

Din pacate, in weekend-ul acesta suntem "convocati" la un botez, dar voi inchina un pahar in cinstea ta, chiar daca nu la Hunedoara!

;) :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aceasta ocazie (ca am pus mana pe un calculator ) va SALUT pe toti de la mic la mare si de la DOMNITE la DOMNISORI.

Ieste greu la tara la HOREZU dar se termina sezonul si ma intorc EU la Bucuresti si ma razbunez.

daca trece SHUVIX-ul pe aici sa-mi dea si mie un telefon in speranta ca vom mai sta de vorba 2 minute.

PUPICI la toti. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251066725_thumb.jpg

post-31449-1251066728_thumb.jpg

post-31449-1251066735_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau in Regie, po sa zic ca fac parte din crangasi? ca alta zona mai apropiata nu era.

vino cu detalii ! Ce bere iti place, cate duci pe seara, cate maini ti-ai rupt pana acum pe motor, etc. Te asteptam joi la sedinta.!!!

 

 

Veveritzelor bagati un click aici

Mergem in week la PLOIESTI ??

post-20447-1251207167_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...