Sari la conținut

Salonul De Motociclete, Accesorii Si Echipamente


demostene
 Share

Postări Recomandate

SMAEB 2007

 

Data

Sambata 28 Aprilie

Duminica 29 Aprilie

Luni 30 Aprilie

Marti 1 Mai

 

Locatie

Bucuresti

Complex Expozitional Romexpo,

Pavilioanele 15-14-13

 

Program

Sambata 12-20

Duminica 10-20

Luni 10-20

Marti 10-16

 

Intrare

Biletul de intrare va costa 5 RON.

 

www.smaeb.ro

 

post-23-1175781662_thumb.jpg

 

Pentru a vedea tot ce mai misca nou sau vechi in lumea moto, recomand o intalnire calduroasa cu ocazia acestui eveniment deosebit pentru noi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt patru zile de salon dintre care doua in timpul saptamanii. E timp suficient pentru a ajunge, chiar si pentru cei care se duc sa dea o fuga pana la mare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Demostene,pe pariu ca ziua de luni va fi zi libera si mai toata suflarea celor chiar interesati de acest salon va fi plecata 4 zile pe soselele patriei.Apropo ce traseu ai in zilele alea ,poate ne adunam mai multi.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prost aleasa perioada. Cunosc o groaza de motociclisti care fix de vineri seara, 27 aprilie, pleaca in Vama. Ma tem ca nu o sa fie multa lume la SMAEB.

 

Din contra, multi care merg acolo nu prea sunt motociclisti. Cred ca organizatorii se bazeaza pe multi gura casca

 

totusi ar fi fost mai bine intr-un alt weekend,

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din contra, multi care merg acolo nu prea sunt motociclisti. Cred ca organizatorii se bazeaza pe multi gura casca

:cheers:

Acesti gura-casca ar putea deveni clienti si, de fapt, asta-i pontul.

 

PS: Daca tu esti Mircea care lucrezi in spatele Casei Scanteii si de la care as fi luat eu EN-500-le daca era mai tinerel, te felicit pentru noua achizitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesti gura-casca ar putea deveni clienti si, de fapt, asta-i pontul.

 

PS: Daca tu esti Mircea care lucrezi in spatele Casei Scanteii si de la care as fi luat eu EN-500-le daca era mai tinerel, te felicit pentru noua achizitie.

 

 

Eu sunt. :D

 

doamne ajuta, si tie la fel, scuzati de off topic :cheers:

 

e mai frumos ce ai luat pana la urma.

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere este clar prost ales momentul. vineri plec in delta si am intorc fix marti ..... cred ca mai sunt si altii ca mine care nu vor fi prin preajma...... mare pacat tare as fi vrut sa merg.... cat despre gura casca .... ma lasati?..... vb cu cineva la un moment dat care spunea ca daca 5% din ei cumpara macar o cagula tot e ceva..... fara biker-i viata e pustiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasi dreq Delta , lasati Vama sa mergem la Salon , doar e moto !

 

este f. prost aleasa perioada salonului insa tot nu am sa-l ratez .

cred ca cei mai multi motociclisti ( ptr ca lor cred ca li se adreseaza salonul in primul rand , apoi celorlalti ) vor zbura care incotro , parte din ei catre litoral iar pe cei carora le incurca socotelile cred ca nu ii prinde nimeni pe la salon .

 

ptr. mine si ai mei 1 Mai e prima iesire majora a fiecarui an iar daca Salonul era amplasat doar un pic (si) mai prost il lasam fara discutii altora .

 

mi-ar fi placut sa-l vantur mai mult de 2 ore .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratica ..... 20-23 aprilie moto gp istanbul 1 mai nevasta scos din casa in delt, dupa intalnire moto, apoi nevasta plimbat la Budapesta, iar intalnire moto, alta intalnire moto, de ziua mea intalnire moto, apoi nevasta de dus la Albena dupa care intalnire moto si vine iarna

stau cu nevasta in casa sau mai ies un pic pe la munte cu ATV-ul (tot cu nevasta)

 

trebuie sa imbin utilul cu placutul ca altfel sunt pa... fratilor insurativa cu masura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi nevasta plimbat la Budapesta, iar intalnire moto,

 

 

e intalnire moto la Budapesta ? unde ? cum cand ? vreun site ceva ?

 

 

Sau am inteles eu gresit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua si ninge ..atunci vor fi si MOTOCICLISTI la SMAEB; daca vremea e ok atunci nu vor fi prea multi MOTOCICLISTI la SMAEB!

 

Amu ...mai e una: meri in Vama sau altundeva ..trebuie bani! Ai fost la SMAEB sau urmeaza sa vii..intentionezi sa cumperi si ceva in oferta! Cu ce? Care-s prioritatile? Se va gasi de catre fiecare o cale de mijloc in functie de ce-si doreste insa, tare cred io ca e foarte prost ales momentul SMAEB-ul;ui!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mi-e permisa si mie o opinie, acest week-end este cel mai prost ales dintre toate.

Mai toata lumea va pleca intr-o scurta vacanta, sau macar va incerca !

Eu voi pleca din Bucuresti vineri seara si ma intorc fix luni seara :ok:

Ca incepator si proaspat posesor de motocicleta, tare as fi vrut sa dau un ochi prin expo :crack:

Vreau sa cred ca organizatorii au avut motive intemeiate pentru a stabili aceasta perioada altfel nu-mi pot imagina cum, deliberat, au renuntat si la o parte importanta a potentialilor vizitatori din Bucuresti :cheers:

Asta e, o mai fi si la anu' .

Pana atunci macar poze sa avem de la Smaeb

 

Asfalt uscat si sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la ultimile 2 editii. Cea din 2005 a fost super, cea din 2006 chiar daca a fost mai mare, nu mi-a placut la fel de mult ca cea de acum 2 ani. Acum data e cam aiurea, dar inteleg ca nu e usor de organizat. Sa vad cum fac sa-mi impart timpul sa pot vedea si niste motoare, craci si tzatze la Bucuresti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este,intr-adevar, prost ales momentul,dar cred c-o sa vin(desi cu conserva ,moto nu e gata :what: ),si dup-aia cred c-o s-o iau spre vama.Io intentionam sa ajung chiar p la 12,cam cand se deschide,clatesc retina si-o intind.Sper sa ne vedem acolo :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la ultimile 2 editii. Cea din 2005 a fost super, cea din 2006 chiar daca a fost mai mare, nu mi-a placut la fel de mult ca cea de acum 2 ani. Acum data e cam aiurea, dar inteleg ca nu e usor de organizat. Sa vad cum fac sa-mi impart timpul sa pot vedea si niste motoare, craci si tzatze la Bucuresti!

Subscriu. 2005 a fost betooooon, anul trecut a fost mare dar mult spatziu gol si... prea multe gagici. Whatever. Marfa gagicile, dar eu ma dusesem sa vad motoare, nu (atatzi de multzi) craci :hug:

Sincer, eu chiar fac tot posibilul sa ajung, mai ales daca vremea e ca acuma sigur dau o raita p-acolo. Si asa nu plec la mare (marea nu-mi place) asa ca, poate ii conving p-astia din gashca sa venim.

Pana atunci macar poze sa avem de la Smaeb

Daca imi iau eu aparat foto pana atunci... o sa fie poze gramada, si chiar poze cu motoare nu doar cu tzatze si craci (cum a facut anul trecut un tovaras cu care am fost) :what:

BTW, mie perioada aleasa mi se pare OK. Abia nu e aglomeratzie si avem loc sa vedem, sa studiem...

Editat de Energy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...