Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

DNEPR !!!! da? nu ne jigni :crack:

dany old moto 0740 848 790 sau gaspar 0744 472 055.ei sunt greii motoarelor rusesti :cheers:

 

 

Scuzele mele "tovarasi" :) .

 

Multumesc de info :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Napolitana(blocul comutator stabilizator)conform datelor din cartea tehnica a Voshod-ului si Minsk-ului are acelasi cod 262.3734

or fi avand acelasi cod;dar de obicei Voshod-ul e pe 90W iar minsk-ul e pe 65W!

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am doar motorul si furca.

De furcă te-am întrebat eu via e-mail pe 19 aprilie. AÂştept încă răspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

or fi avand acelasi cod;dar de obicei Voshod-ul e pe 90W iar minsk-ul e pe 65W!

 

 

Codul este un fel de STAS asa ca produsul este identic pentru cele doua motociclete diferenta diind numai la puterea generatorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut, cumpăr, primesc, iau etc. două cutii laterale - pereche - pentru Izh Jupiter 4. Probabil merg Âşi de pe Jupiter 3 sau Planeta 3 / 4. Mulțumesc anticipat! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi mie mi-ar trebui vreo două, că de când mă țin să croiesc două bucăți. Nu vă zic ce nămol amestecat cu apă de ploaie Âşi cu o linguriță de ulei-vaselină am găsit în cutia de viteze de pe urma fostului proprietar! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci in felul urmator : dai click pe chestiile incercuite in poze si o sa gasesti ce-ti trebuie (pozele nu s-au incarcat in ordine dar , sper eu , o sa te descurci tu). Da ?

post-47416-0-59935100-1335461518_thumb.jpg

post-47416-0-91988400-1335461522_thumb.jpg

post-47416-0-48860300-1335461527_thumb.jpg

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut rezervor Jupiter 4 in stare buna de preferat zona de sud cai mai aproape de Bucuresti ....dar nui bai si daca e de mai departe :friends: .Astept poze si pret .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Caut rezervor Jupiter 4 in stare buna de preferat zona de sud cai mai aproape de Bucuresti ....dar nui bai si daca e de mai departe :friends: .Astept poze si pret .

 

 

Daca il vrei p-asta, afla ca e usor infundat pe stanga (am desenat o sageata gri acolo unde e lovit), are pe el lipita o musama urata, neagra, la emblema ij de pe dreapta e sters scrisul, nu are bucsele de fixare, cele din cauciuc dar rezervorul nu curge si ti-l dau fara buson si fara robinet. pretul - il faci tu.

post-67793-0-41273700-1335522149_thumb.jpg

post-67793-0-67211200-1335522157_thumb.jpg

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca il vrei p-asta, afla ca e usor infundat pe stanga (am desenat o sageata gri acolo unde e lovit), are pe el lipita o musama urata, neagra, la emblema ij de pe dreapta e sters scrisul, nu are bucsele de fixare, cele din cauciuc dar rezervorul nu curge si ti-l dau fara buson si fara robinet. pretul - il faci tu.

OK vorbesc cu baiatu pentru care il vreau si te sunam . :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Si uite asa, dintr o data, festina a devenit si el comersant...!

 

pai ce sa zicem?!... succesuri!

 

sper ca, in cazul in care vei fi interesat, o parte macar din piesele ramase ce le voi darui sa-ti fie si tie de folos. sau cele ce le voi vinde, dupa caz. va trebui doar sa-mi spui primul, cand voi publica lista cu pozele si descrierea lor.

pentru cele oferite drept cadou vor avea prioritate cei ce m-au ajutat concret cat si cei ce mi-au solicitat deja una-alta... Pedros mai are nevoie de o saptamana, asadar sambata ce vine voi avea motoreta acasa cat si piesele ramase.

 

multumesc pentru frumoasele urari. :D succesuri multe sa ai si dumneata!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...