Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

ma poate ajuta si pe mine cu 2 saboti (catei) de la axul schimbatorului de viteza pentru o planeta 5 (am pus anuntul si la topicul de ij-uri).sabotii arata cam asa :

post-67389-0-55011400-1342699069_thumb.jpg

Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut, am nevoie de o camera pentru roata din fata la CZ 250 '80.

 

Am ramas pe pana si fiindca se desumflase prea mult s-a rupt ventilul.

 

Ma poate ajuta cineva! respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hell-o! caut frana fatza cu tot cu ansamblu pentru ij planeta 5.cine are si poate sa ma ajute sa dea un pm.stima!

 

salut pun pozele aici ca pe pm nu am reusitpost-68208-0-97793900-1343474437_thumb.jpgpost-68208-0-65477000-1343474469_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pun pozele aici ca pe pm nu am reusitpost-68208-0-97793900-1343474437_thumb.jpgpost-68208-0-65477000-1343474469_thumb.jpg

 

Iertate-mi fie pacatele dar am uitat sa specific ca ij-ul e ara frana pe disc si imi trebuie partea de sus de pe ghidon care apesi cu mana. MEA CULPA!

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iertate-mi fie pacatele dar am uitat sa specific ca ij-ul e ara frana pe disc si imi trebuie partea de sus de pe ghidon care apesi cu mana. MEA CULPA!

 

 

 

asta sa fie problema,bafta sa gasesti ce-ti trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Am nevoie de o platina, de preferabil noua (platesc pretul cerut in limita bunului simt) e de mobra.

 

Caut roata spate mz125 rt3 (aluminiu) coroana sa fie buna. (platesc pretul cerut in limita bunului simt) multumesc anticipat.

 

post-47359-0-66720300-1343595202_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Am nevoie de o platina, de preferabil noua (platesc pretul cerut in limita bunului simt) e de mobra.

 

Caut roata spate mz125 rt3 (aluminiu) coroana sa fie buna. (platesc pretul cerut in limita bunului simt) multumesc anticipat.

 

 

 

 

Am eu un platou complet de Mobra Hoinar(platina originala). E gratuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc danielzmfr .... piesele au sosit ieri. iar in seara aceasta am rezolvat problema. multumesc mult.

 

 

Salut am o pereche de roti de aluminiu (complecte inclusiv cauciuc f bun etc) eu am platit 300lei pe ele. Daca te intereseza da-mi un mesaj pe mess sa iti pot da poze cu ce am ,sa vezi daca te intereseza sau nu. 0744835877 e nr meu daca vrei sa pove mai multe. mai am si alte piese de rt daca mai ai nevoie

post-16700-0-62237700-1344191064_thumb.jpg

Editat de sorinmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut urgent camera pe 19". sorinmoto posteaza te rog poze cu rotile...ma intereseaza starea cuplajul rotii din spate.. si toate piesele ce le detii. multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pentru un mz rt :

chilometraj,eventual far cu chilometraj ,lampa spate, cablu de chilometraj, claxon, axul de la schimbatorul de viteze... toate la preturi decente foto si info pe pm...multumesc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...