Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai chopperistii de la Bran ???...pai voi nu puneti poze cu si despre noi de la petrecerea de sfarsit de sezon ???...ce draq sunteti asa de emotivi???...ca acolo v-ati facut prastie,betivilor !!!...urcati pozele alea fratzii mei

 

Ps. Multumesc celor care au fost....Delionii au fost la inaltime ( sar'na Dusha...esti belea-belea )...Haba si Americanu' - haiducii mei ( respect )...Traian incearca ( si chiar reuseste ) sa fie baiat de baiat...iar cu ceilalti trebuie sa mai facem un party pt a ne "simti" mai bine !!!

Si , pt sora mea Daniella am doar atat de spus : te iubesc surioara !

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai chopperistii de la Bran ???...pai voi nu puneti poze cu si despre noi de la petrecerea de sfarsit de sezon ???...ce draq sunteti asa de emotivi???...ca acolo v-ati facut prastie,betivilor !!!...urcati pozele alea fratzii mei

 

Ps. Multumesc celor care au fost....Delionii au fost la inaltime ( sar'na Dusha...esti belea-belea )...Haba si Americanu' - haiducii mei ( respect )...Traian incearca ( si chiar reuseste ) sa fie baiat de baiat...iar cu ceilalti trebuie sa mai facem un party pt a ne "simti" mai bine !!!

Si , pt sora mea Daniella am doar atat de spus : te iubesc surioara !

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai vali, te grabesti ca fata mare... vin si pozele!!! pot doar sa spun ca majoritatea au iesit la fel cum eram si noi... AFUMATI!

 

http://dl.transfer.ro/chopperistii_bran-transfer_ro-05nov-da6ec2.rar

 

asta ca preview... sa nu mai planga lumea!... restul sunt prea indecente pentru a le face publice!post-6753-0-85031600-1352129389_thumb.jpg

Editat de traian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI..."reati ai dreacu" de chopperisti !!! Lupulainan jmecherainan multumainan la toti partcipainan la paranghelainan si sperainan sa ne antalnainan cat mai curaindainan !!! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haba ce motor ai tu de scrii aici cu cioperistii...cumpara-ti fratele meu mai mare motor si dupa aia mai vb :)) sau iti dau Honda sa faci o poza cu ea si o urci aici pe forum....Oricum , bine ai venit printre noi si pe forum , Lupulainen fara motorainen.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baietii veseli! Sunt Alex si ma alatur choperistilor. Am un Honda Shadow VT600. Pe 9 noiembrie fac un an de cand am permisul. Cu ocazia asta scap si de "lamaie". Uneori mai am si eu timp in weekend, nu ezisati sa-mi faceti propuneri de excursii. Poate reusesc sa ma alatur. Telefon:0722739085

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baietii veseli! Sunt Alex si ma alatur choperistilor. Am un Honda Shadow VT600. Pe 9 noiembrie fac un an de cand am permisul. Cu ocazia asta scap si de "lamaie". Uneori mai am si eu timp in weekend, nu ezisati sa-mi faceti propuneri de excursii. Poate reusesc sa ma alatur. Telefon:0722739085

 

Ai grija ! daca scapi de "lamaie" sa nu-ti creasca aripi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baietii veseli! Sunt Alex si ma alatur choperistilor. Am un Honda Shadow VT600. Pe 9 noiembrie fac un an de cand am permisul. Cu ocazia asta scap si de "lamaie". Uneori mai am si eu timp in weekend, nu ezisati sa-mi faceti propuneri de excursii. Poate reusesc sa ma alatur. Telefon:0722739085

 

Salut Cily (Alex)! Urmareste forumul. Aici se posteaza toate iesirile/intrunirile pe care le facem.

Sezonul asta s-a cam incheiat, intram la hibernare pana la primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai chopperistii de la Bran ???...pai voi nu puneti poze cu si despre noi de la petrecerea de sfarsit de sezon ???...ce draq sunteti asa de emotivi???...ca acolo v-ati facut prastie,betivilor !!!...urcati pozele alea fratzii mei

 

Ps. Multumesc celor care au fost....Delionii au fost la inaltime ( sar'na Dusha...esti belea-belea )...Haba si Americanu' - haiducii mei ( respect )...Traian incearca ( si chiar reuseste ) sa fie baiat de baiat...iar cu ceilalti trebuie sa mai facem un party pt a ne "simti" mai bine !!!

Si , pt sora mea Daniella am doar atat de spus : te iubesc surioara !

 

Nu am cuvinte sa exprim cat de minunat a fost si ma bucur sa observ ce oameni faini si frumosi suntem. Multumiri speciale Brandusei si lui Dan. ce ne-am fi facut fara voi?! Fratele meu Vali,ai dreptate sa mai facem inca un party, cat de curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...Mi-e poftã de-un bors de peste...Aluzia cred cã-i clarã,da...?! Dac-o fi soare si peste 12 grade,cred cã se poate si cu mobrele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sezonul asta s-a cam incheiat, intram la hibernare pana la primavara.

NOPE! eu merg inca linishtit cu mototul si am sa merg atata timp cat pe jos este uscat. Il lasa sa se odihneasca doar cand ploua sau cand o sa ninga :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

NOPE! eu merg inca linishtit cu mototul si am sa merg atata timp cat pe jos este uscat. Il lasa sa se odihneasca doar cand ploua sau cand o sa ninga :-))

 

Si eu merg cu motorul pana da zapada. Problema e ca lumea a inceput sa duca motoarele la iernat si prezenta la rond sau la plimbari o sa fie la cota de avarie :(

 

Btw... joi la rond ne vedem cu motoarele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu merg cu motorul pana da zapada. Problema e ca lumea a inceput sa duca motoarele la iernat si prezenta la rond sau la plimbari o sa fie la cota de avarie :(

 

Btw... joi la rond ne vedem cu motoarele?

joi se anunta vreme ok... eu o sa vin cu motorul... intre timp mi-am incarcat si bateria :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa bagati ma motoarele? Acum m-am intors de pe drum si a fost super...nici prea prea , nici foarte foarte :D

 

In alta ordine de idei, nu vreti sa ne vedem la academie joi?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cuvinte sa exprim cat de minunat a fost si ma bucur sa observ ce oameni faini si frumosi suntem. Multumiri speciale Brandusei si lui Dan. ce ne-am fi facut fara voi?! Fratele meu Vali,ai dreptate sa mai facem inca un party, cat de curand!

Subscriu, nu se putea spune mai elocvent !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem deja 4 motoare adunate la Profesoru'....adica Nazzy,RazvanM,Dyonissos si eu...cine vrea sa mai vina sa ma sune...mergem la o tura scurta prin oras si ne retragem intr-o carciuma...

 

cand?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem deja 4 motoare adunate la Profesoru'....adica Nazzy,RazvanM,Dyonissos si eu...cine vrea sa mai vina sa ma sune...mergem la o tura scurta prin oras si ne retragem intr-o carciuma...

 

dupa 6 vin si eu. sunt cu motorul la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...