Sari la conținut

Accident Foarte Grav Langa Timisoara - mai 2007


marius_stp
 Share

Postări Recomandate

pe dos sau pe fata...fiecare a inteles dupa cum i s-a spus :D important este la urma urmei ca cei care vor si pot sa o faca sa mearga sa doneze in special pentru baiatul care are nevoie. Acum se va vedea daca forumul acesta isi are SI rostul de a incerca a salva vieti...sau? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fascistii/nazistii sunt gunoaie?

 

On topic insanatosire grabnica si multa minte.

 

Off topic: Nu fascistii/nazistii sunt niste sfinti, niste modele demne de urmat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce facem cu motorul din parcare de la intersectia Mall- Bcr..-..? E deja de cateva zile acolo. Hai sa facem rost de o dacie papuc si sa-l ducem la om acasa sau la prieteni in curte undeva.

Care-l cunoasteti pe baiat si aveti lok sa-l tineti, hai sa nu lasam motorul in mijlocul Timisoarei la voia intamplarii. Gasiti un lok unde sa-l punem si incerc io sa fac rost de dacie papuc , mai veniti doi sa-l urcam in dacie si-l ducem.

 

 

ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e o idee deosebit de proasta. Lasa motorul acolo pentru ca nu fura nimeni motoare facute praf. De ce sa obtii dezaprobarea familiei sau cine stie de alta complicatie pentru un fier mototolit? Daca te roaga proprietarul sau familia e altceva, dar nu lua tu initiative de genul asta. Daca esti oprit de politie cu motorul in papuc si ti se cer acte ce faci?

Editat de Dragon Warrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi am aflat ca acela NU este motorul lui. il rog pe puya sa confirme pt ca si el a zis ca il cunoaste pe baiat printr-un prieten. mie mi-a spus cineva ca sigur nu e motorul ala si sa nu il luam, motorul cu care a facut accident nu era proprietate personala si deja este la reparat. nu am informatii exacte, dar nu va apucati sa furati motoare.

starea lui s-a inrautatit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi motorul prietenului tau ..l-ai lasa acolo? Daca citesti mai bine - io ceream unui PRIETEN de-al lui sa-l duca de acolo ca il ajut. Io nu-l cunosc pe baiat si nici nu ma pun sa " fur motoare " In ideea ca cineva din prietenii lui ar fi vrut sa-l duca si ar fi primit acceptul cuiva ( poate si acte ) m-am oferit cu transportul. Si nu-mi zi ca te amendeaza politia daca ajuti pe cineva in aceasta situatie. E ca si cum dupa un accident de masina trimiti pe cineva sa-ti aduka masina acasa pe trailer si il amendeaza politia ca a furat-o. Fara a fi data furata nu se sesizeaza nimeni anyway.

 

Oricum vad ca nu se stie daca e asta motorul lui.

 

Ideea e deosebit de proasta doar pentru ca tu vrei sa o faci asa. Anul trecut am avut un prieten care s-a dat cu dacia peste cap de trei ori inainte de Craciun la 80 kmh. Masina arata varza ..dar binenteles ca nu am lasat-o in camp..am mers eu sa negociez cu unul transportul pe trailer in timp ce el si prietena lui erau in spital. Nu ti se pare normal? Oricum dupa asta a reusit sa recupereze o parte din bani din dezmembrarea masinii , bani de care avea nevoie. Nu cred ca e cazul la motorul asta dar imi sustin parerea in continuare.

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei se spune ca din greseli se invata...pacat ca acest baiat nu a mai putut trage invataturi ..

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca, si multa tarie pentru familie sa treaca peste aceasta tragedie.

 

Dumnezeu sa-l ierte! :D :rock: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaaaai...asa nashpa mi-e...mai ales ca n-am putut sa ajung sa donez sange, aveam de gand sa merg joi sau vineri... :moto: :D :rock: :rock: ...piizda masiii de treaba...

RIP :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :rock:

 

imi pare rau de tot pentru baiat, sincer mi sa ridicat pielea !!!!! :D

 

aveti grija baieti, toti! stiti ca nu e de gluma, vedeti cu ochii vostri. odata pica ruleta... :rock:

 

numai bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...