Sari la conținut

Accident Mortal Constanta - 12.05.2007


TAZ99
 Share

Postări Recomandate

:bounce: R.I.P. :angry:

Condoleante familiei indoliate,insanatosire grabnica pasagerei si voua(Delia si ceilalti care au vazut accidentul) va doresc sa va reveniti cat mai repede din soc...Stiu ce inseamna,am pierdut mai bine de o jumatate de an de motociclism din cauza unui soc din asta...Atentie mare,fratilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ride In Paradise! :bounce:

De fiecare data cand intru la sectiunea accidente imi zic''sper sa nu fie nimic nou'' cred ca toti zicem asta, dar din pacate ea se umple aproape in fiecare zi..lucru care ma intristeaza in fiecare seara cand ajung acasa.

Condoleante familiei si prietenilor!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offf.....inca unul care a plecat dintre noi prea devreme....de fiecare data intru cu inima stransa la sectiunea asta de frica sa nu imi gasesc vreun prieten pe aici..azi am vazut postul lui madcox si am crezut ca imi sta inima in loc...e crunt ce se intampla si nedrept...

Odihnestete in pace omule si Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau acolo sus........

R.I.P. :bounce: :angry: :what: :huh:

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand este inmormantarea ?

 

Cosmine , vorbeste si tu cu baietii sa ne strangem , ca maine in mod sigur te vezi cu ei .

 

Se pare ca o data la 2 ani mai ingropam un Dan ...

Dumnezeu sa il ierte .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace shi sa le dea putere rudelor shi prietenilor sa treaca peste aceasta tragedie. Nu mai conteaza ca a fost din neatentzie, din vina lui, din vina altora. Tot ceea ce conteaza e rezultatul. Unul tragic shi crud. Pacat ! :bounce: :angry: :what: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut acum la stiri un interviu cu soferul camionului si apoi am citit tot topicul.

Soferul a spus asa: "FORFOTEA MOTOCICLETE PE STANGA SI PE DREAPTA SI LA UN MOMENT DAT M-AM OPRIT".

Nu cred ca este legal sa te opresti pe mijlocul unui drum national pt ca asa vrei tu, cred ca tb sa opresti pe dreapta.

Nu mai spun ca, in idiotenia lui, soferul era foarte senin si nevinovat...parea ca zice ca a oprit intentionat ca sa-i invetze minte pe aia "de forfotea in jurul lui".

Editat de maryus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba si cand ii mai aud pe astea mi se urca sangele la cap...

Daca Doamne fereste o patesti si tu as vrea sa fiu acolo in momentul ala acolo si cand gemi de durere sa iti spun ca esti un PROST!

sincer, nu m-ar deranja sa-mi spui asta :what:

 

tie si nenicului care mi-a trimis mesaj privat prin care m-a facut troaca de porci: incercati mai vitejilor sa va demitizati - asta daca aveti capul pe umeri - si sa recunoasteti faptul ca nu sunteti singuri pe sosele iar in cazul in care constatati ca nu e asa, nu trebuie sa se dea nimeni la o parte din calea voastra, mai ales un camion de 10 tone :bounce: , nemaivorbind atunci cand mergeti si cu nu stiu ce viteza ... :angry:

 

oricum, RIP pt victima si sper sa nu si pt pasager :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai incercati sa gasiti cuvinte subintelese ,poate,poate,il gasim pe sofer vinovat....de fapt neatentia motociclistului i-a luat viata:(

 

Rest in peace :bounce:

 

Insanatosire grabnica pasagerei!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: :angry: RIP. Rubrica "Accidente" nu este pt barfa si alte discutii personale. Este o carte neagra,pe care trebuie sa o citim.....conditii meteo.viteza,tampiti cu masini,calitatea drumului,si nu in ultimul rand ghinion. Putem macar sa invatam din accidentele nefericitilor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, nu m-ar deranja sa-mi spui asta :huh:

 

tie si nenicului care mi-a trimis mesaj privat prin care m-a facut troaca de porci: incercati mai vitejilor sa va demitizati - asta daca aveti capul pe umeri - si sa recunoasteti faptul ca nu sunteti singuri pe sosele iar in cazul in care constatati ca nu e asa, nu trebuie sa se dea nimeni la o parte din calea voastra, mai ales un camion de 10 tone :angry: , nemaivorbind atunci cand mergeti si cu nu stiu ce viteza ... :what:

 

oricum, RIP pt victima si sper sa nu si pt pasager ;)

bai retardatule probabil ca tie iti place sa o faci in public si nu te-ai limitat la pm.javre ca tine ar trebui lasate in sant sa putrezeasca pe marginea drumului.cum ti-am mai spus,aici se primesc condoleante nu se judeca nimeni si daca nu-ti dai seama poate citi mama,tata si in mod sigur prietena lui,limiteaza-te cu atitudinea ta de "rider" la tine pe maidanele alea.esti un jeg de cea mai joasa speta daca poti acuza un om care nu are dreptul la replica.il cunosteai?poate i se facuse rau?poate nu mai avea frane?poate l-a dezechilibrat pasagera?poate a facut pana?sau alte multe poate mai lepra.da se pare ca tu doar postezi...sper sa traiesti cat sa mai apuci sa-ti postezi si tie rip,asa ca ultime cuvinte si noi sa te trecem la funny forum,cu bautura din parte mea! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...