Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.bihon.ro/stiri/oradea-bihor/art...080423-06101441

 

Ce tupeu fuck.... in gura de colorat.

 

"Mexicanii" astia asa fac tot timpul. De cate ori trec cu motorul pe langa ei, scot capul pe geam, urla, ma pun sa turez motorul, incearca sa se puna la intrecere cu mine, ma intreaba daca am mers cu 300 km/h...draq stie ce e in capul lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Mexicanii" astia asa fac tot timpul. De cate ori trec cu motorul pe langa ei, scot capul pe geam, urla, ma pun sa turez motorul, incearca sa se puna la intrecere cu mine, ma intreaba daca am mers cu 300 km/h...draq stie ce e in capul lor.

La sapun cu ei. :D

Nu generalizam, normal, dar putini sunt cei care s-au mai cizelat(ca de civilizat cred ca nu-s in stare niciodata).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Mexicanii" astia asa fac tot timpul. De cate ori trec cu motorul pe langa ei, scot capul pe geam, urla, ma pun sa turez motorul, incearca sa se puna la intrecere cu mine, ma intreaba daca am mers cu 300 km/h...draq stie ce e in capul lor.

 

:D :whip: mexicaniii... ;) ;)

 

da' chiar ca asa fac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de un accident langa UAMT acuma seara ?!

 

Nu a fost seara, a fost pe la 13:30. Am trecut pe acolo si era un motor cazut pe stanga fix in intersectie, pe sensul de mers spre Iosia. Nu am vazut numarul dar din cat am reusit sa il vad cred ca era un Kawasaki ZZR, ceva model mai vechi. Nu am vazut nici motociclistul, nici ambulanta, si nu am reusit sa vad nici vreo masina avariata, deci nu pot sa spun ce s-a intamplat. Motorul era avariat in fata dar nu foarte grav. Cand am trecut eu pe acolo mai erau vreo 2 politisti care dirijau circulatia, un tip cu un aparat foto (cred ca tot politist) si zona din jurul motorului era ingradita cu banda galbena. Cam atat pot sa spun. Ii mai las si pe altii care stiu ceva.

 

Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

"ATENTIA" SOFERILOR LA MOTOCICLISTI :rolleyes:

 

 

http://antena1.ro/index.php?page=news&id=20304

 

- filmat accidentul in timp real multa :banana: soferilor " atenti " cum a fost si asta cu duba

- scuze care poate au auzit-o fiecare dintre noi care a avut cate o patanie ca si asta " nu te-am vazut "

 

 

Motociclist la pamant

2008-05-05

Motociclistul ranit in accidentul din Padurea Bogatii din judetul Brasov va sta la pat doua luni. Barbatul este din Mures si in urma accidentului s-a ales cu ambele picioare fracturate si coloana vertebrala tasata. A scapat totusi usor, spun martorii accidentului, care cred ca daca soferul dubei nu ar fi franat, deznodamantul ar fi fost altul.

Editat de cristian8214
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mergi cu viteza accea!

Si eu in Padurea Bogatii am sarit in sant cu masina.

E nasol locul.

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce-o vrut sa faca ma ca n-avea viteza si de ce no luato pe cimp? :rolleyes:

a vrut sa se incline mult si a acccelerat... de inclinat nu a mai apucat...probabil a tras prea tare de gaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am patit ceva asemanator anul trecut dar intr-o curba la mai lunga la stinga,am intrat cu viteza prea mare si am inceput sa frinez in curba si atunci m-a scos inspre margine,mai aveam un pic si ajungeam pe zavura,noroc ca am lasat de frina si atunci m-am echilibrat innapoi,oricum deja imi cautam locu unde s-o iau pe cimp.Senzatie nashpa cind te lasi cu toata greutatea pe motor(si nu-s de 2 kile) si nu vrea sa se incline nicidecum,asta din cauza frinarii.Oricum am invatat ceva atunci,mai bine iei curba la limita cu 160,inclinat la maxim decit sa incerci sa mai reduci 20,30 de km ca se poate termina mai rau. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fo ceva ieri pe Borsului in fata la Iveco Protruck??? (am auzit niste stire fara amanunte de la colegi) Cineva ceva???

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri seara s-a intamplat accidentul pe Borsului. Un prieten a trecut pe acolo chiar dupa accident si m-a sunat sa-mi povesteasca ce a vazut. El spunea ca era o Honda de culoare neagra sau albastru, motorul era pe drum curgea din ea uleiul sau benzina iar motociclistul era intins pe mijlocul drumului la vreo 100 de metri de motor si nici nu se misca. Prietenul meu a vazut pe motocilisti cand au plecat spre Bors si spunea ca erau 2 motoare cu pasageri care nu prea au avut pe ele echipamente ( blugi, bluza si casca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fo ceva ieri pe Borsului in fata la Iveco Protruck??? (am auzit niste stire fara amanunte de la colegi) Cineva ceva???

eu

 

Ieri seara s-a intamplat accidentul pe Borsului. Un prieten a trecut pe acolo chiar dupa accident si m-a sunat sa-mi povesteasca ce a vazut. El spunea ca era o Honda de culoare neagra sau albastru, motorul era pe drum curgea din ea uleiul sau benzina iar motociclistul era intins pe mijlocul drumului la vreo 100 de metri de motor si nici nu se misca. Prietenul meu a vazut pe motocilisti cand au plecat spre Bors si spunea ca erau 2 motoare cu pasageri care nu prea au avut pe ele echipamente ( blugi, bluza si casca).

65 m dp ce a masurat politia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu

 

 

65 m dp ce a masurat politia

 

tu?

bine ca mai poti sa scrii aici,inseamna ca nu-i foarte grav,sau..

motoru,l-ai rupt,alcineva o patit ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...