Sari la conținut

Accident Mortal Oradea 1 Iunie 2007


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Dumnezeu sa-i odihneasca pe amandoi in pace!

S-au dus 2 vieti frumoase intr-o secunda! Tot ce au avut impreuna, tot ce puteau sa aiba, toti prietenii, toate planurile, tot zambetul, tot frumosul pe care puteau sa il cunoasca si sa il imparta...................................................................................................................................

 

Azi vorbesti cu el, maine nu mai e, peste inca doua zile e sub pamant si ramai doar cu amintirea unui om cu care ai fi vrut sa faci multe dar nu ai apucat!

 

Asfalt de care vrei tu acolo unde esti si sa te bucuri de prietena ta! :P

 

:P :(

 

...........................................................................

Dumnezeu sa ii odihneasca!

Coondoleante familiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

socant! doua vieti curmate din prostia unui cimpanzeu cu permis de conducere

Condoleante familiilor indoliate-diin pacate cel mai rau este pentru cei ramasi in urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

sustin ideea (si financiar) unei campanii (nationale pe cat posibil) de sensibilizare a soferilor asupra noastra!

In ungaria de ex. am vazut "reclame" pe marginea drumului care aratau un motociclist in oglinda retrovizoare a unei masini si textul "Aveti grija de noi!". Cred ca ar fi util si la noi.

 

Nu ne poate consola nimic in pierderea lor ... nu-mi vine in minte decat proverbul grec antic:

"Pe cine-l iubesc Zeii, lasa sa moara tanar"

 

Condoleante familiilor!

 

Tamas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru fiecare motociclist care se pierde chiar daca il cunosc sau nu. Dumnezeu sa-l ierte si pe noi restul sa ne pazeasca. Condoleate familiei . Nu stiu ce sa spun cuvintele nu pot exprima ceea ce simt! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sicere condoleante familiei.

 

Sa se odihneasca in pace.

 

:P :(

 

 

inca doua vieti curmate prea repede... :P

 

 

 

...voi lasa alarma sa sune... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data cand imi aduc aminte, lacrimile nu mi le pot stapani. Sambata seara cand au cantat Iris pentru ei, am aprins doua lumanari...nu a contat ca ma ardeau la mana, nu a contat ca metalul s-a incalzit si mi-a lasat basici la degete...conta doar ca doi oameni au murit nevinovati .....si conta doar ca poate si ei au vrut sa fie alaturi de noi....am plans ca un copil....

Dumnezeu sa va aiba in paza ! :P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!Multa putere familiilor sa treaca peste acest necaz!

Daca stam un pic si ne gandim puteam fi si noi in locul lui, iar mamele noastre sa ne planga acum...E trist si e dureros...Prea multe accidente, prea multi pleaca dintre noi spre mai bine, atat incepatori cat si oameni cu experienta, oameni ce merg cu motorul din pasiune...si din nou pasiunea a ucis... :finger: :finger:

Trebuie facut ceva neaparat, la nivel national, un miting, ca atunci pentru Alex, trebuie ceva caci nu se mai poate...Legea niciodata nu o sa ne apere, si nu o sa ne protejeze, trebuie sa aratam noi ca suntem uniti, si ca suntem multi, ca trebuie sa fim luati in seama, trebuie sa se stie ca si motociclistii au dreptul la aceeasi sosea, si toata lumea trebuie sa respecte aceleasi legi elementare de circulatie(prioritatea).

Din cate se vede, e un inceput de sezon foarte negru...

Dumnezeu sa-i odihneasca si de acolo de sus sa ne vegheze si pe noi!

 

:P :( :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :( :P :rose: RIP

in cele 20 de minute cat am stat de vorba cu el anul trecut, cand mi-am cumparat alarma, mi-am dat seama ca e un baiat de nota 10...nu pot sa cred ca a incasat-o asa urat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doriti sa faceti ceva pentru ei si pentru noi toti , vizitati sectiunea CAMPANII ANTI_ACCIDENTE.

Noi am inceput!!!

 

Vor incepe deja sa apara bannere, stickere pe masini, pliante.Au fost deja trimise mailuri catre CNA...am primit si raspunsuri.Nu asteptati sa faca altii pentru voi, nu e greu sa faceti cateva printuri singuri si sa le lipiti sau sa le puneti la stergatoarele de parbriz. Suntem multi si daca fiecare face cat de putin e mai mult decat nimik.

 

Primul banner va fi afisat in Timiosra cel tarziu vineri, o sa incarc pozele sa-l vedeti! In Bucuresti s-a oferit " HAD " sa faca inca doua si mai sunt altii care vor sa sprijine campania.Incet, incet ne miscam cu pasi marunti dar siguri spre o campanie MARE!

 

:P :( :P R.I.P motororult :rose: :finger: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...