Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seamana cam mult cu o eticheta de bere nu vi se pare?

 

Ba da mai setosule,am furat-o de la bergenbier,da sa nu ne spui :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, dragii mei bercenari (daca imi permiteti sa-i fur expresia unui stimat coleg si prieten :) ), incepand de astazi sunt fericitul posesor al unui BMW F650 din '96.. :blink: :) :kick:

post-16760-1191522206_thumb.jpg

Din pacate va mai dura aproximativ o saptamana pana termin cu birocratii (a se citi: pana am permisul si talonul in mana), asa ca POATE joia urmatoare veti avea ocazia sa ma admirati pentru prima oara in adevarata postura de motociclist.. B)

:blink:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, dragii mei bercenari (daca imi permiteti sa-i fur expresia unui stimat coleg si prieten :) ), incepand de astazi sunt fericitul posesor al unui BMW F650 din '96.. :blink: :) :kick:

post-16760-1191522206_thumb.jpg

Din pacate va mai dura aproximativ o saptamana pana termin cu birocratii (a se citi: pana am permisul si talonul in mana), asa ca POATE joia urmatoare veti avea ocazia sa ma admirati pentru prima oara in adevarata postura de motociclist.. B)

:blink:

John

 

bravo mai john. Sa ai parte numai de lucruri bune cu motorul tau. Bravo. Ai stat prea mult pe bara :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo mai john. Sa ai parte numai de lucruri bune cu motorul tau. Bravo. Ai stat prea mult pe bara :blink:

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, dragii mei bercenari (daca imi permiteti sa-i fur expresia unui stimat coleg si prieten :) ), incepand de astazi sunt fericitul posesor al unui BMW F650 din '96.. :blink: :) :kick:

post-16760-1191522206_thumb.jpg

Din pacate va mai dura aproximativ o saptamana pana termin cu birocratii (a se citi: pana am permisul si talonul in mana), asa ca POATE joia urmatoare veti avea ocazia sa ma admirati pentru prima oara in adevarata postura de motociclist.. B)

:blink:

John

 

Sa-l stapanesti sanatos si sa ai parte de el !!! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru urari, si sper sa ne vedem cat de curand de la "acelasi nivel".. :laugh: (baicu' e mai jos ca inaltime a seii)

John

PS: Se pare ca de asta are nevoie topicul Bercenarilor.. un nou motor, din cand in cand, pentru a atrage atentia.. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa ai parte numai de bucurii cu el Johnie,ma bucur pentru tine,a fost o alegere buna! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bercenar prezent: pe undeva vis a vis de carciuma Calabria.

Moaaa... si ti-a luat numa' cateva luni sa dai de noi, Stege?? Bine ai venit!! Om cu vechime, bercenari!! Poate treci si pe la Mc intr-o joi, sa te vedem la ochisori.. eu te-am mai vazut, eram cu Ares, da' sigur nu ma tii minte.. :D

:bigstar:

John

 

PS: De unde?? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moaaa... si ti-a luat numa' cateva luni sa dai de noi, Stege?? Bine ai venit!! Om cu vechime, bercenari!! Poate treci si pe la Mc intr-o joi, sa te vedem la ochisori.. eu te-am mai vazut, eram cu Ares, da' sigur nu ma tii minte.. :(

:bigstar:

John

 

PS: De unde?? :bigstar:

exista nu vreau nu exista nu pot !!! klar !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni....topicul Bercenarii chiar daca nu a mai stat intre primele asta nu inseamna ca sa terminat cu el. Discutiile in mare s-au mutat pe noul forum al bercenarilor si din pacate nu s-a mai prea postat aici.

 

In curand se va reincepe activitatea si pe acest forum pentru a tine la curent potentialii noi membri cu activitatile clubului

 

Asfalt uscat si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mereu am afirmat treaba asta !!! sa nu uitam MOTOCIKLISM

deci??? tot la vorba mea se ajunge!!!

Asa-i, Zodiac, esti un adevarat prooroc.. proclet.. cum i-o zice.. :D

Tu cand ne mai onorezi cu prezentele pe la intalniri?? :eek:

:ok:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnire pentru o cauza:

Sambata, nu mai tarziu de 12.30 la Arc de unde se pleaca spre strada Agnita.

 

/index.php?...6150&st=490

 

Sa mai atragem inca o data atentia impotriva violentei in trafic....

 

Pe 12 sept Traian si prietena lui au fost omorati, in timp ce rulau regulamentar cu motoreta, de un camionagiu..din Giurgiu ...undeva pe strada Plevnei. Pe strada Agnita stau parintii lui Traian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bercenarii au fost prezenti si la inmormantare, vor avea reprezentanti si la acest ultim drum (al spiritului).. Eu nu pot sa ajung de aceasta data, dar am toata increderea in Bercenari ca nu vor lasa comunitatea motociclista la nici un meeting, indiferent de natura sa, fara a se prezenta alaturi de ceilalti motociclisti!! :ok:

John

 

PS: Baieti, sper ca nu ma faceti sa vorbesc in vant!! doua-trei ore din viata pierdeti pentru acest drum, e pacat sa nu onorati copiii aia!! Regret ca lucrez in weekend, dar deja am lipsit prea mult, si-mi fac probleme la munca.. as fi venit chiar pe motor propriu, de aceasta data.. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut... ma io tot nu pot sa intru pe forum.bercenarii.ro si nici pe www.bercenarii.ro - de faptul ca sunt pe WC acum nu va zic dar totusi... "request time out" sau fuck people lights.

 

si ca sa stiti cine sunt - ca sigur nu stiti - sunt Cristi cu K7 negru (B-17-ZOD)

 

--- Mesaj completat în 19 Oct 2007 23:10 -------------
a-a si ca sa mai stiti ca joi nu mai stiu cine m-a intrebat de porecla... ea este "DeeDee" ca cica nu ma pot abtine si ca apas pe toate butoanele in timp ce zambesc. halal prieteni am... nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bercenarii au fost prezenti si la inmormantare, vor avea reprezentanti si la acest ultim drum (al spiritului).. Eu nu pot sa ajung de aceasta data, dar am toata increderea in Bercenari ca nu vor lasa comunitatea motociclista la nici un meeting, indiferent de natura sa, fara a se prezenta alaturi de ceilalti motociclisti!! beer.gif

John

 

PS: Baieti, sper ca nu ma faceti sa vorbesc in vant!! doua-trei ore din viata pierdeti pentru acest drum, e pacat sa nu onorati copiii aia!! Regret ca lucrez in weekend, dar deja am lipsit prea mult, si-mi fac probleme la munca.. as fi venit chiar pe motor propriu, de aceasta data..

 

RESPECT pentru ce ati facut :eek: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cica ploua maine... s-a dus cu plimbarea aia lunga :ok:

 

--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 15:28 -------------
ati fost acolo? eu n-am putut veni ca am fost plecat la snagov... :eek: imi pare totusi rau ca nu am putut face asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...