Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Vand cizme enduro O'Neal Racing Women's Element Boots, noi, marime 5 si casca enduro Fly Racing Kinetic Inversion, marime S, la fel de noua, comandate din state. Azi am primit pachetul si nu-mi vin marimile.... :(

 

De aici le-am luat:

Cizmele : http://www.motorcycle-superstore.com/2/7/14/39335/ITEM/ONeal-Racing-Womens-Element-Boots.aspx

Casca, culoare Wild: http://www.motorcycle-superstore.com/2/6/6/51082/ITEM/Fly-Racing-Kinetic-Inversion-Helmet.aspx

 

Eu am platit pretul listat plus transportul din state. Cer doar pretul listat pe site. 117 $ cizmele si 89.9 $ casca.

Daca nu gasesc cumparatori intentionez sa le trimit inapoi.

 

post-68484-0-79517400-1357682242_thumb.jpg

post-68484-0-38360800-1357682243_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand geaca de piele AJS, dama, marimea 34, in stare buna, intretinuta, protectii soft la coate/umeri/spate. Are un singur defect: o zgarietura pe cotul drept. Nu prezinta rupturi si niciun alt defect.
Eu am 1.70 si 50 kg si venea ok pe mine.

Pret: 150 lei.

Contact: PM.

Geaca se poate vedea/proba in Bucuresti, sectorul 3, Piata Muncii - Rondul Alba Iulia

post-7727-0-21313200-1358462924_thumb.jpg

post-7727-0-17050100-1358462935_thumb.jpg

post-7727-0-15471700-1358462947_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pisi, geaca poti sa o probezi in magazinele de aici. pur si simplu intri si faci o proba, iti afli marimea, apoi dai comanda de afara. wink.gif

 

eu de exemplu mi-am comandat o pereche de manusi de la judas, de care sunt tare mandra si bucuroasa ca imi vin bine. aveam probleme cu marimea, nu mi-am gasit nimic pe masura mea. cu restul echipamentului intentionez sa fac la fel. bafta la cumparaturi!

 

Eh uite d-asta nu gasesti marfa pe stoc in magazinele de la noi! Si cand va aud cu faze de genul Da de ce nu aveti pe stoc? si cu aere de pretiosi pai imi vine sa va alerg. Uite d-aia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu toate lucrurile care le comanzi de afara sunt si ok. De ex marimea difera de la producator la producator....sau cel putin croiala....

Daca nu o pui pe tine ca sa te simti bine in ea....degeaba o iei si esti dezamagit dupa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand costum textil sport touring de dama din doua bucati BUSE, pret 750 lei

Geaca, marimea 34 (S)
- protectii medii detasabile umeri, coate si coloana
- mesada termica detasabila
- material impermeabil
- sistem de ventilatie (4 aerisiri)
- reglabila la brate si mijloc
- 4 buzunare

Pantalon, marimea 38 (M)
- protectii medii genunchi
- protectii soft solduri
- mesada termica detasabila
- material impermeabil
- material antialunecare pe fese
- sistem de ventilatie (2 aerisiri)
- reglabil solduri
- 2 buzunare

Tabelul cu marimi il gasiti aici: http://katalog.buese.com/index.php?page=content&coID=13

Nu se vand separat.
Contact 0723294818

post-39484-0-01836400-1359494706_thumb.jpgpost-39484-0-41025300-1359494595_thumb.jpgpost-39484-0-31970000-1359494545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND CIZME DE DAMA LA SUPER PRET 250 LEI NOI NOUTE ! DAINESE SI IXS ! DETALII AICI - /index.php?/topic/687921-cizme-dama-ixs-x-gtx-sina-gore-texpret-romanesc/ SI AICI /index.php?/topic/688072-vand-cizme-si-ghete-dainese-modele-2013-barbati-si-femei/



200 lei perechea ! mega oferta ! detalii in semnatura !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand geaca de piele AJS, dama, marimea 34, in stare buna, intretinuta, protectii soft la coate/umeri/spate. Are un singur defect: o zgarietura pe cotul drept. Nu prezinta rupturi si niciun alt defect.

Eu am 1.70 si 50 kg si venea ok pe mine.

 

Pret: 150 lei.

 

Contact: PM.

 

Geaca se poate vedea/proba in Bucuresti, sectorul 3, Piata Muncii - Rondul Alba Iulia

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm ceea ce spune Cesar... Mai mult, am patit sa cumpar manusile noi si sa se imputa iremediabil... dar sa iei de la altcineva... Casca si manusile nu au ce cauta second... "parerea mea care este" ;)

 

Nu stiu cum e manusile de piele dar eu am 2 perechi de manusi - unele "de vara" de textil, cu aerisiri, si unele "de iarna", textil+piele si captuseala de poliester, ambele ProBiker. De 2 ani le am si nu au inceput sa miroasa inca. :D

 

Bine, poate depinde si de om, mie nu imi transpira palmele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vand eu. Pantaloni de piele, Polo, masura 36, adica XS. Nu cred ca i-am purtat de 2 ori.

Dimensiuni:

-lungime de la tur pana la glezna: 70 cm

-lungime de la talie la glezna: 94 cm

-bazin: 42 cm

Pret: 200 ron.

 

Am si geaca pentru ei, daca te intereseaza. Anuntul complet il poti gasi in ultimul post de pe pagina 105 a acestui topic.

Contact: jossephinne@gmail.com

Salut. As vrea sa stiu daca mai este de actualitate anuntul, m-ar interesa si geaca si pantalonii dar inaite de toate , eu am1.65m si 60 kg si as vrea sa stiu daca mi s-ar potrivii ..multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Lady's, caut un costum moto din 2 bucati preferabil combinatie culori :rosu/negu/alb pentru o domnisoara 1,73 inaltime, 64 kg si la piept poarta 85 D . Daca aveti de vanzare pls contact me (fara preturi de 2000 RON si sf'uri din astea :D): ang3ldrak3@yahoo.se , multumesc frumos !



Hello Lady's, caut un costum moto din 2 bucati preferabil combinatie culori :rosu/negu/alb pentru o domnisoara 1,73 inaltime, 64 kg si la piept poarta 85 D . Daca aveti de vanzare pls contact me (fara preturi de 2000 RON si sf'uri din astea :D): ang3ldrak3@yahoo.se , multumesc frumos !

mai bine ma accesati pe id'ul astalalat :D daniel.burlacu1983@yahoo.se e mai sigur ca sa raspund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...