Sari la conținut

Renasterea Regelui ! .. Hayabusa .. 2008


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

mie-mi place cel mai mult cand ma injur cu unu si nu se supara nimeni :moto:

 

 

omu' asta bogat cu busa noua, se da mare, brv la el!

 

ideea e ca daca te dai mare singur, nu miroase a bine, dar totusi daca nu te lauda nimeni tb sa te lauzi singur ....pana la urma :lol:

 

unii se nasc dementi, adica merg din prima tare frate..., adica tara tare.

stiu eu unu, ce-i drept ..s-a lepadat repede (de motociclism..maai traiste dar nu mai calareste :moto: ),.. dar daca- vedeai dupa 1000km (experienta pe moto) megea ca unu care avea cel putin 50mii...hailanderu-le tu poate esti dasta!...

 

..dar scuze carnet din 2006 si te dai mare mutucilist, nu pica bine, pe mine nu m-ai pacalit!

te provoc pe cheia in peroioada 1mai-31septem 2008, sa ne dam, si pun pariu pe un pachet de tigari si doua beri ca ma faci la secunda :blbl: sau invers, dar nici intr-un caz n-ai timp sa scoti casca din cap :) si sa aprinzi trabucu

 

busa e busa ...n-am mers ...dar vreau

the top moto este: zzr11-12-14, xx, busa ..si atat "punct"

 

 

visul la 90%din motociclistii motocilisti, nu 1/2 motociloiclisti, este busa...

 

sincer eu nu vad rostul la r1 S.A.M.D.la romanica, ...la busa da!!!!!! frate, are rost E TARE :rock: LASER!!!!

 

Acum fara misto are cineva curaj sa-mi dea si mie o busa sa merg cu ea un pic, accept si modelul vechi! ..sau un xx, sau un zzr (d'ala mare). n-am nici o cunostinta cu asa ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mie-mi place cel mai mult cand ma injur cu unu si nu se supara nimeni :moto:

 

 

omu' asta bogat cu busa noua, se da mare, brv la el!

 

ideea e ca daca te dai mare singur, nu miroase a bine, dar totusi daca nu te lauda nimeni tb sa te lauzi singur ....pana la urma :)

 

unii se nasc dementi, adica merg din prima tare frate..., adica tara tare.

stiu eu unu, ce-i drept ..s-a lepadat repede (de motociclism..maai traiste dar nu mai calareste ;) ),.. dar daca- vedeai dupa 1000km (experienta pe moto) megea ca unu care avea cel putin 50mii...hailanderu-le tu poate esti dasta!...

 

..dar scuze carnet din 2006 si te dai mare mutucilist, nu pica bine, pe mine nu m-ai pacalit!

te provoc pe cheia in peroioada 1mai-31septem 2008, sa ne dam, si pun pariu pe un pachet de tigari si doua beri ca ma faci la secunda :D sau invers, dar nici intr-un caz n-ai timp sa scoti casca din cap :wave: si sa aprinzi trabucu

 

busa e busa ...n-am mers ...dar vreau

the top moto este: zzr11-12-14, xx, busa ..si atat "punct"

 

 

visul la 90%din motociclistii motocilisti, nu 1/2 motociloiclisti, este busa...

 

sincer eu nu vad rostul la r1 S.A.M.D.la romanica, ...la busa da!!!!!! frate, are rost E TARE :) LASER!!!!

 

Acum fara misto are cineva curaj sa-mi dea si mie o busa sa merg cu ea un pic, accept si modelul vechi! ..sau un xx, sau un zzr (d'ala mare). n-am nici o cunostinta cu asa ceva!

 

:blbl: :lol: Ma .. tu ai baut ceva ?

 

:rock: :what: Stii ca nu e bine sa scrii sub influena alcoolului ?

 

:) :moto: Te bagi si tu aiurea .. ca musca-n rahat !

 

:ok: Oamenii asteptau sa vada busa noua !

 

:ok: Dar pe tine nu te-a intrebat nimeni !

 

:moto: Laso balta .. tacerea e de aur !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am si eu una din 99 totul e super ..o problema in curbe ating cu capacul de la alternator inainte de scaritza si il berberesc:) sa mai intimplat cuiva ??? e super sec :) si ma gindesc sa trec la supersport

basty

am eu un prieten care a trecut de la ducati la busa ca nu putea sa mearga la drum prea lung pe ducati.

busa e una din cele mai reusite motociclete. parerea mea ca posesor de supersport e sa nu schimbi. cel putin pana cand or sa se faca si la noi circuite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am si eu una din 99 totul e super ..o problema in curbe ating cu capacul de la alternator inainte de scaritza si il berberesc:) sa mai intimplat cuiva ??? e super sec :) si ma gindesc sa trec la supersport

basty

 

Daca esti asa rau poti incerca un kit de ridicare de coor de 2-3,5 cm. Asta ar trebui sa-ti mareasca putin libertatea de inclinare si sa mai dea putina manevrabilitate. Totul la un cost de 40-70 Euro + ceva pierdere de stabiliatea la rularea cu viteze astronomice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: Highlander....las-o mai moale frate cu busa 2008....200 hp... :kiss: :blbl: stiu ca esti bucuros ca ti-ai luat busa dar mai incet te rog....si eu sunt posesor de busa pe care am luat-o in februarie.Noua busa are aceeasi inima ca si modelul 2007 doar modificari la aspectul exterior si sist. acela de management al puterii.....in rest nimic nou....200 hp poate ii visezi tu....realitatea este alta....oricum,sa o stapanesti sanatos si drumuri line si uscate iti doresc.... :rusinica:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :) :crack:

 

:rolleyes: De cand s-a creat Hayabusa a fost sport-touring .. nu trebuie sa o punem noi acolo .. la 175 de cai, 2.8 s la 100km/h si 350 km/h top speed este o mare sportiva (niciuna nu a doborat inca acest record) :wink: .. iar gabaritul imens, stabilitatea maxima si pozitia confortabila o fac ideala pt touring :blbl: .. sorry (ask first , shoot later) :rusinica:

hahahaa 350 km/h hahahahaha poate in vis !!!!!! trezeste-te la realitate viteza maxima constructiva e 306km/h !!!!! Cu turbo si alte chestii nu ne intereseaza pe noi ci exact cu ceea ce ne plimbam in fiecare zi.....

 

A si era sa uit pt cultura ta generala asa ... 200 HP la roata hahahahahahaahahahahahahaah ai numai 178 hahahahahahahaha las-o mai moale ca ai luat-o prin ceapa rau de tot !!!!!! Trezeste-te era doar un vis !!!! Get real !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Highlander....las-o mai moale frate cu busa 2008....200 hp... :moto: :lol: stiu ca esti bucuros ca ti-ai luat busa dar mai incet te rog....si eu sunt posesor de busa pe care am luat-o in februarie.Noua busa are aceeasi inima ca si modelul 2007 doar modificari la aspectul exterior si sist. acela de management al puterii.....in rest nimic nou....200 hp poate ii visezi tu....realitatea este alta....oricum,sa o stapanesti sanatos si drumuri line si uscate iti doresc.... :blbl:

 

 

:lol: Mai pruncilor :rusinica: .. nu v-a invatat mamica ca nu e bine sa vorbesti fara sa stii despre ce vorbesti ? :lol:

 

:rolleyes: Hayabusa 2008 are pe langa 197 de cai fata de 178 cat avea modelul vechi , si alte 25 de imbunatatiri ! :lol:

 

:crack: .. documentativa si apoi vorbiti ! .. :wink: Ok ? .. :kiss:

 

http://www.hyp4r.com/hayabusa/specs_performance.htm

 

http://www.suzukicycles.com/Products/Featu...ection=FEATURES

 

hahahaa 350 km/h hahahahaha poate in vis !!!!!! trezeste-te la realitate viteza maxima constructiva e 306km/h !!!!! Cu turbo si alte chestii nu ne intereseaza pe noi ci exact cu ceea ce ne plimbam in fiecare zi.....

 

A si era sa uit pt cultura ta generala asa ... 200 HP la roata hahahahahahaahahahahahahaah ai numai 178 hahahahahahahaha las-o mai moale ca ai luat-o prin ceapa rau de tot !!!!!! Trezeste-te era doar un vis !!!! Get real !!!!

 

 

:lol: Iar tu , altu care vorbeste si nu stie .. 306 km/h e viteza limitata electronic pe hayabusele de dupa 2002 .. dar cu un cip de pe ebay scoti limitarea si mere 350 .. hayabusele din 1999 pana in 2002 nu au fost limitate si mergeau 350 .. aveau si ceasul de kilometraj pana la 350 .. la fel si modelul 2008 este limitat la 300 km/h .. conform legii .. dar se poate pune cip pentru anularea limitarii ..

 

Motocicleta mea anterioara era o hayabusa din 2005 .. avea ceasul de kilometraj pana la 300 .. i-am pus cip si am fost pe autobanda in Ungaria .. iam dat 300km/h iar kilometrajul sa oprit apoi a urcat doar turometrul si iam dat cam 1000 de ture peste turatia de 300km/h .. deci cam cu 320km/h .. iar un preiten din Arad care avea busa nelimitata ia dat 335km/h .. iar pe alt prieten l-a prins radarul pe un drum cu 4 benzi la 325 km/h .. si lista poate continua ..

 

Asa ca .. eu traiesc visul .. altii nici nu si-l pot imagina .. mai cititi fratilor :)

 

Ia de aici : http://www.trilulilu.ro/phlo/a8c4b3639ff1ac

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawa ZX10R Ninja 2008..... are 188 cp...si cu Ram air 200 CP FIX...la 178 Kg.... de ma sui pe ala ... imi spui ce numar de inmatriculare am ??? :blbl: sper ca nu te superi..mai glumim :rusinica: bafta cu BUsa asta :rolleyes:

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Mai pruncilor :rusinica: .. nu v-a invatat mamica ca nu e bine sa vorbesti fara sa stii despre ce vorbesti ? :D

 

:rolleyes: Hayabusa 2008 are pe langa 197 de cai fata de 178 cat avea modelul vechi , si alte 25 de imbunatatiri ! :lol:

 

:crack: .. documentativa si apoi vorbiti ! .. :wink: Ok ? .. :blbl:

 

http://www.hyp4r.com/hayabusa/specs_performance.htm

 

http://www.suzukicycles.com/Products/Featu...ection=FEATURES

 

 

 

 

:lol: Iar tu , altu care vorbeste si nu stie .. 306 km/h e viteza limitata electronic pe hayabusele de dupa 2002 .. dar cu un cip de pe ebay scoti limitarea si mere 350 .. hayabusele din 1999 pana in 2002 nu au fost limitate si mergeau 350 .. aveau si ceasul de kilometraj pana la 350 .. la fel si modelul 2008 este limitat la 300 km/h .. conform legii .. dar se poate pune cip pentru anularea limitarii ..

 

Motocicleta mea anterioara era o hayabusa din 2005 .. avea ceasul de kilometraj pana la 300 .. i-am pus cip si am fost pe autobanda in Ungaria .. iam dat 300km/h iar kilometrajul sa oprit apoi a urcat doar turometrul si iam dat cam 1000 de ture peste turatia de 300km/h .. deci cam cu 320km/h .. iar un preiten din Arad care avea busa nelimitata ia dat 335km/h .. iar pe alt prieten l-a prins radarul pe un drum cu 4 benzi la 325 km/h .. si lista poate continua ..

 

Asa ca .. eu traiesc visul .. altii nici nu si-l pot imagina .. mai cititi fratilor :kiss:

 

Ia de aici : http://www.trilulilu.ro/phlo/a8c4b3639ff1ac

 

Se vede de la o posta ca habar nu ai si vorbeste gura fara tine !!!!!

Tin sa te anunt asa pt tine ca e diferenta intre ce arata pe ceas asa pt soferi ca tine si viteza reala.... adinca 306 km/h REALA oau te-am lovit asta asa la modelu de 99-00 ca la restu se limiteaza la 299km/h

Tu traiesti un vis da trezeste-te viata reala e altceva radaru ala era sticat monser sau tu esti un mare mincinos :moto: au facut teste dinaia cu scola in domeniu nu unu ca tine...

Asa iar pt tine cand aveam io motor care merge peste 300 nu stiu ce motor aveai tu....... eu vand motoare de 15 ani asa ca sa stii ca ma pricep si inca bine de tot !!!!

Nu te mai umfla in pene aici degeaba ca nu impresionezi pe nimeni cu aberatiile tale.... T cred motoru pe care il ai este unul deosebit da nu e cazu sa-l ridici in slavi atata ca il ai si tu si inca 200 ....

 

 

 

Iar tu , altu care vorbeste si nu stie .. 306 km/h e viteza limitata electronic pe hayabusele de dupa 2002 .. dar cu un cip de pe ebay scoti limitarea si mere 350 .. hayabusele din 1999 pana in 2002 nu au fost limitate si mergeau 350 .. aveau si ceasul de kilometraj pana la 350 .. la fel si modelul 2008 este limitat la 300 km/h .. conform legii .. dar se poate pune cip pentru anularea limitarii ..

 

Motocicleta mea anterioara era o hayabusa din 2005 .. avea ceasul de kilometraj pana la 300 .. i-am pus cip si am fost pe autobanda in Ungaria .. iam dat 300km/h iar kilometrajul sa oprit apoi a urcat doar turometrul si iam dat cam 1000 de ture peste turatia de 300km/h .. deci cam cu 320km/h .. iar un preiten din Arad care avea busa nelimitata ia dat 335km/h .. iar pe alt prieten l-a prins radarul pe un drum cu 4 benzi la 325 km/h .. si lista poate continua ..

 

Asa ca .. eu traiesc visul .. altii nici nu si-l pot imagina .. mai cititi fratilor :)

 

 

Se vede de la o posta ca habar nu ai si vorbeste gura fara tine !!!!!

Tin sa te anunt asa pt tine ca e diferenta intre ce arata pe ceas asa pt soferi ca tine si viteza reala.... adinca 306 km/h REALA oau te-am lovit asta asa la modelu de 99-00 ca la restu se limiteaza la 299km/h

Tu traiesti un vis da trezeste-te viata reala e altceva radaru ala era sticat monser sau tu esti un mare mincinos :lol: au facut teste dinaia cu scola in domeniu nu unu ca tine...

Asa iar pt tine cand aveam io motor care merge peste 300 nu stiu ce motor aveai tu....... eu vand motoare de 15 ani asa ca sa stii ca ma pricep si inca bine de tot !!!!

Nu te mai umfla in pene aici degeaba ca nu impresionezi pe nimeni cu aberatiile tale.... T cred motoru pe care il ai este unul deosebit da nu e cazu sa-l ridici in slavi atata ca il ai si tu si inca 200 ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede de la o posta ca habar nu ai si vorbeste gura fara tine !!!!!

Tin sa te anunt asa pt tine ca e diferenta intre ce arata pe ceas asa pt soferi ca tine si viteza reala.... adinca 306 km/h REALA oau te-am lovit asta asa la modelu de 99-00 ca la restu se limiteaza la 299km/h

Tu traiesti un vis da trezeste-te viata reala e altceva radaru ala era sticat monser sau tu esti un mare mincinos :lol: au facut teste dinaia cu scola in domeniu nu unu ca tine...

Asa iar pt tine cand aveam io motor care merge peste 300 nu stiu ce motor aveai tu....... eu vand motoare de 15 ani asa ca sa stii ca ma pricep si inca bine de tot !!!!

Nu te mai umfla in pene aici degeaba ca nu impresionezi pe nimeni cu aberatiile tale.... T cred motoru pe care il ai este unul deosebit da nu e cazu sa-l ridici in slavi atata ca il ai si tu si inca 200 ....

 

 

 

Iar tu , altu care vorbeste si nu stie .. 306 km/h e viteza limitata electronic pe hayabusele de dupa 2002 .. dar cu un cip de pe ebay scoti limitarea si mere 350 .. hayabusele din 1999 pana in 2002 nu au fost limitate si mergeau 350 .. aveau si ceasul de kilometraj pana la 350 .. la fel si modelul 2008 este limitat la 300 km/h .. conform legii .. dar se poate pune cip pentru anularea limitarii ..

 

Motocicleta mea anterioara era o hayabusa din 2005 .. avea ceasul de kilometraj pana la 300 .. i-am pus cip si am fost pe autobanda in Ungaria .. iam dat 300km/h iar kilometrajul sa oprit apoi a urcat doar turometrul si iam dat cam 1000 de ture peste turatia de 300km/h .. deci cam cu 320km/h .. iar un preiten din Arad care avea busa nelimitata ia dat 335km/h .. iar pe alt prieten l-a prins radarul pe un drum cu 4 benzi la 325 km/h .. si lista poate continua ..

 

Asa ca .. eu traiesc visul .. altii nici nu si-l pot imagina .. mai cititi fratilor :rolleyes:

 

 

Se vede de la o posta ca habar nu ai si vorbeste gura fara tine !!!!!

Tin sa te anunt asa pt tine ca e diferenta intre ce arata pe ceas asa pt soferi ca tine si viteza reala.... adinca 306 km/h REALA oau te-am lovit asta asa la modelu de 99-00 ca la restu se limiteaza la 299km/h

Tu traiesti un vis da trezeste-te viata reala e altceva radaru ala era sticat monser sau tu esti un mare mincinos :lol: au facut teste dinaia cu scola in domeniu nu unu ca tine...

Asa iar pt tine cand aveam io motor care merge peste 300 nu stiu ce motor aveai tu....... eu vand motoare de 15 ani asa ca sa stii ca ma pricep si inca bine de tot !!!!

Nu te mai umfla in pene aici degeaba ca nu impresionezi pe nimeni cu aberatiile tale.... T cred motoru pe care il ai este unul deosebit da nu e cazu sa-l ridici in slavi atata ca il ai si tu si inca 200 ....

 

 

:) :crack: :wink: Imi pare rau sa aud ca vinzi motoare de 15 ani si nu stii niste lucruri elementare despre legendara Hayabusa .. sorry for you .. dar stii ce .. vorba lunga, saracia omului .. hai sa testam .. vin eu cu o hayabusa nelimitata si netunata .. apoi am niste prieteni pe la circulatie .. le cer radarul mobil .. il testezi tu cum vrei .. merem in Ungaria pe autobanda .. si pe permisul meu , ma risc sa-ti dovedesc ca mere mai mult de 299 sau 306 .. dar punem la bataie cate o motocicleta .. eu pun Hayabusa mea nou de 2008 si tu una pe la vreo 10000 de euro .. ca doar vinzi motoare !? .. te tine ? :rusinica:

 

:kiss: Apropo .. daca vii la intrunire la Cluj .. te poti intalni cu cei doi busisti, care au trecut de 306, si cel cu radaru .. dar pun pariu ca mai sunt in romania si altii care au trecut de 300 cu hayabusa .. intreaba de fratii Hayabusa din Bucuresti .. iar pe net gasesti destule inregistrari video cu viteze de peste 300 cu hayabuse netunate .. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawa ZX10R Ninja 2008..... are 188 cp...si cu Ram air 200 CP FIX...la 178 Kg.... de ma sui pe ala ... imi spui ce numar de inmatriculare am ??? :wink: sper ca nu te superi..mai glumim :) bafta cu BUsa asta :crack:

 

:rusinica: Da .. posibil .. dar putin probabil .. orice supersport, pe la 280 tremura de abia te tii pe sosea .. peste 300 e aproape imposibil sa o pilotezi .. pe cand hayabusa si peste 300 sta lipita de sosea .. asta e, e si touring nu doar sport .. iar daca vrei sa ne tunam motoarele ia de aici : HAYABUSA DE 670 CAI !!! .. da ai citit bine 670 de cai !!! http://www.turbobusa.net/v4/turbo/preparat...urbo_big_cc.php :rolleyes: :blbl: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :) :crack: Imi pare rau sa aud ca vinzi motoare de 15 ani si nu stii niste lucruri elementare despre legendara Hayabusa .. sorry for you .. dar stii ce .. vorba lunga, saracia omului .. hai sa testam .. vin eu cu o hayabusa nelimitata si netunata .. apoi am niste prieteni pe la circulatie .. le cer radarul mobil .. il testezi tu cum vrei .. merem in Ungaria pe autobanda .. si pe permisul meu , ma risc sa-ti dovedesc ca mere mai mult de 299 sau 306 .. dar punem la bataie cate o motocicleta .. eu pun Hayabusa mea nou de 2008 si tu una pe la vreo 10000 de euro .. ca doar vinzi motoare !? .. te tine ? :rusinica:

 

:blbl: Apropo .. daca vii la intrunire la Cluj .. te poti intalni cu cei doi busisti, care au trecut de 306, si cel cu radaru .. dar pun pariu ca mai sunt in romania si altii care au trecut de 300 cu hayabusa .. intreaba de fratii Hayabusa din Bucuresti .. iar pe net gasesti destule inregistrari video cu viteze de peste 300 cu hayabuse netunate .. :rolleyes:

 

hahaha esti varza !!!!

si apropos ma tine !

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_Hayabusa

 

citeste un site serios nu de bulani expirati vezi de ce e in stare REAL motoru si las-o mai moale :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha esti varza !!!!

si apropos ma tine !

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_Hayabusa

 

citeste un site serios nu de bulani expirati vezi de ce e in stare REAL motoru si las-o mai moale :lol:

 

:kiss: Tie mai usor sa arunci cu insulte decat sa aduci argumente :lol: .. oare de ce ? :rusinica: .. Poate ca defapt tu esti cel limitat :) .. asta e .. nu poti mai mult .. no problem .. vinde-ti tu incontinuare mopedele si lasa-ne :rolleyes: .. daca-l iei pe "NU" in brate si esti Toma necredinciosu, nu vei evolua deloc .. :blbl:

 

:crack: http://www.subtire.com/2008/01/09/2008-suz...ume-watch-this/ :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jessus ...de unde atata inversunare??

hai inteleg daca era o LEGENDA precum ZX7R multipla castigatoare de AMA SUPERBIKE si WSBK + ENDURANCE CHAMPION mai intelegeam dar pt o busa..please...:rusinica:

glumesc

da hayabusa...o legenda..prima 300..reali

un hypersport bike

alea mai vechi duc acul pana la 350...dar real nu e mai mult de 320....

nu mai fiti atat de naivi...lasa-ti disputele astea stupide la o parte...ce conteaza ca merge cu 320 300 sau 380?

se poate muri si la 280 linistit

tine-ti minte ca o motocicleta nu se masoara in cai putere doar...

daca ar fi asa y2k e cea mai buna EVER

hayabusa e o motocicleta foarte buna cu un renume mondial

e buna DOAR pt cei ce o doresc si o apreciaza

eu nu sunt fan al acestei motociclete....dar merita apreciata si merita respectata pt ceea renume a adus motociclismului

din partea mea mearga cu cat vrea i doesent make any difference

dar highlander ai serioase probleme

te inteleg ca o sustii cu inversunare e preferata ta

intr-o vreme asa am facut si eu si am luat suturi in fund de la restul

pe buna dreptate

"oamenii inteligenti invata din greselile altora.prostii nici din ale lor"

nu fa ca mine

iubeste-o lustruieste-o dar mai ales calareste-o

no lauda

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Da .. posibil .. dar putin probabil .. orice supersport, pe la 280 tremura de abia te tii pe sosea .. peste 300 e aproape imposibil sa o pilotezi .. pe cand hayabusa si peste 300 sta lipita de sosea .. asta e, e si touring nu doar sport .. iar daca vrei sa ne tunam motoarele ia de aici : HAYABUSA DE 670 CAI !!! .. da ai citit bine 670 de cai !!! http://www.turbobusa.net/v4/turbo/preparat...urbo_big_cc.php :) :crack: :wink:

 

 

 

:lol: pana la urma cred ca o sa ajungem si la modelul cu reactor ce o aparut in topicul asta mai devreme...

 

Eu personal prefer sa ma bucur de drum cu mansonul tras atat cat ma tine, (bine hai poate putin mai mult daca e loc...) si cred ca fiecare firma producatoare de motoare are un anumit model de top

 

(mai mult sau mai putin) oricum, Loci sa ai noroc de "calut" si numai drumuri pe masura performantelor... :rusinica: :rolleyes: :blbl: sper sa ne vedem pe vale cand mai dau prin Arad ca mi-e un dor

 

de "crosetat" curbe de numa numa!

 

Sa ai noroc de ea si numa bine la tot impatimitu`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Tie mai usor sa arunci cu insulte decat sa aduci argumente :lol: .. oare de ce ? :rusinica: .. Poate ca defapt tu esti cel limitat :) .. asta e .. nu poti mai mult .. no problem .. vinde-ti tu incontinuare mopedele si lasa-ne :rolleyes: .. daca-l iei pe "NU" in brate si esti Toma necredinciosu, nu vei evolua deloc .. :blbl:

 

:crack: http://www.subtire.com/2008/01/09/2008-suz...ume-watch-this/ :wink:

 

Prietene asta e ! am carezut ca am cu cine discuta da tu dormi in continuare.... argumentul cel mai tare il ai in talon ( la modelul nelimitat) unde scrie mare si frumos viteza maxima constructiva !!! Deci las-o in salata si nu mai vb ca un politician nu impresionezi pe nimeni !!!! cat despre mine stai relax nu o sa mor cand imi doresti tu si nici nu mai incerc sa te trezesc !!! Somn usor!!! Nu te deranzeaza nimeni !!! Vise placute !!!!

 

Ps: Ai drepate !!! Tot ce sustii tu e : www.subtire .com ......

Inceraca sa studiezi un pic ortografia ca si acolo scartaie tare !!!!

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Highlandere nu ai inteles omule nici acum ca nu e nici pe departe cea mai jmechera motoreta ?? E o vaca supraponderala numai buna de autostrada sa alerge descreieratii care nu stiu decat sa mearga in linie dreapta .

Hai sa ne vedem cu bine pe curbele alea de la voi sa te vad ce stie "tirul" tau .. :rusinica:

 

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare cu ale lui "Cohones" vad ca toti se lauda care le are mai mari...

 

Parca ati fi niste Babe... unele surde, altele slute iar alte ne f...te...

 

hmmm :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :) :crack: Imi pare rau sa aud ca vinzi motoare de 15 ani si nu stii niste lucruri elementare despre legendara Hayabusa .. sorry for you .. dar stii ce .. vorba lunga, saracia omului .. hai sa testam .. vin eu cu o hayabusa nelimitata si netunata .. apoi am niste prieteni pe la circulatie .. le cer radarul mobil .. il testezi tu cum vrei .. merem in Ungaria pe autobanda .. si pe permisul meu , ma risc sa-ti dovedesc ca mere mai mult de 299 sau 306 .. dar punem la bataie cate o motocicleta .. eu pun Hayabusa mea nou de 2008 si tu una pe la vreo 10000 de euro .. ca doar vinzi motoare !? .. te tine ? :rusinica:

 

:blbl: Apropo .. daca vii la intrunire la Cluj .. te poti intalni cu cei doi busisti, care au trecut de 306, si cel cu radaru .. dar pun pariu ca mai sunt in romania si altii care au trecut de 300 cu hayabusa .. intreaba de fratii Hayabusa din Bucuresti .. iar pe net gasesti destule inregistrari video cu viteze de peste 300 cu hayabuse netunate .. :rolleyes:

 

mai Highlander...ce vezi tu pe ceas se numeste MARKETING bun :wink: la fel si aia 200 de cai la roata...tot MARKETING i zice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare cu ale lui "Cohones" vad ca toti se lauda care le are mai mari...

 

Parca ati fi niste Babe... unele surde, altele slute iar alte ne f...te...

 

hmmm :rusinica:

 

ADEVARUL e si de o parte dar si de cealalta ...

1 Tehnic vorbind :modelul 99 e REGINA fata de restul pana in 08

2 Ce arata la ceas e una ,la roata alta ,gps idem..

3 Hayabusa sta la fel de bine pe viraje ca orice sportiva ,iar in linie dreapta e glont !!!

4 Imi comandasem si noss si turbo ,dar imi dau seama ca nu se merita ,e prea mult .Nu credeti ?

5 ..sa vorbim a cui prinde cel mai mult ,nu are sens pentru ca nu mergi minute in sir cu 350+ ..

 

P.S. Intreb si eu ...cine sant fratii busa ? Ii salut pe cei din cj !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ADEVARUL e si de o parte dar si de cealalta ...

1 Tehnic vorbind :modelul 99 e REGINA fata de restul pana in 08

2 Ce arata la ceas e una ,la roata alta ,gps idem..

3 Hayabusa sta la fel de bine pe viraje ca orice sportiva ,iar in linie dreapta e glont !!!

4 Imi comandasem si noss si turbo ,dar imi dau seama ca nu se merita ,e prea mult .Nu credeti ?

5 ..sa vorbim a cui prinde cel mai mult ,nu are sens pentru ca nu mergi minute in sir cu 350+ ..

 

P.S. Intreb si eu ...cine sant fratii busa ? Ii salut pe cei din cj !

 

 

:rusinica:

 

oricine vre poate sacpa de limitari... mare scofala... in plus mai pui si ceva caluti in plus

 

Nu vorbim de turbo sau noss... ca nu e locul...

 

Cat despre fratii Busa... nu-i cunosc.

 

Asfalt ... romanesc... uscat

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...