Sari la conținut

Concurentii romani la Paris Dakar 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 731
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BAI BAIETI BAI... SUNT SOCAT!!!!!! :kali: :bier: :duel:

VOI ATI VAZUT PENIBILITATEA AIA DE EMISIUNE FACUTA DE OTV ? :huh:

SI PE CRETINUL ALA DE puscasu (moderatoru'), L-ATI VAZUT !?

SI A MAI CHEMAT SI MASCARICII AIA DOI(ajutoare), CARE ASTEPTAU SA O DEA CUMVA IN FOTBAL, CA SA AIBA DESPRE CE VORBI SI EI ...

 

IMI PARE RAU DE ROMEO SI SZOLT CA AU FOST ASA PROST PRIMITI SI MEDIATIZATI. PACAT ! EI AU FOST BINE INTENTIONATI, AU VRUT SA EXPLICE SI SA POVESTEASCA DAR CUM SA TE INTELEAGA UNII CARE NICI NU STIU CATE ROTI ARE O MOTOCICLETA... :wave: :moron: :whip: :ph34r: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI BAIETI BAI... SUNT SOCAT!!!!!! :kali:  :bier:  :duel:

VOI ATI VAZUT PENIBILITATEA AIA DE EMISIUNE FACUTA DE OTV ? :huh:

SI PE CRETINUL ALA DE puscasu (moderatoru'), L-ATI VAZUT !?

SI A MAI CHEMAT SI MASCARICII AIA DOI(ajutoare), CARE ASTEPTAU SA O DEA CUMVA IN FOTBAL, CA SA AIBA DESPRE CE VORBI SI EI ...

 

IMI PARE RAU DE ROMEO SI SZOLT CA AU FOST ASA PROST PRIMITI SI MEDIATIZATI. PACAT ! EI AU FOST BINE INTENTIONATI,  AU VRUT SA EXPLICE SI SA POVESTEASCA DAR CUM SA TE INTELEAGA UNII CARE NICI NU STIU CATE ROTI ARE O MOTOCICLETA... :wave:  :moron:  :whip:  :ph34r:  :drums:

hai ma, totusi aia macar i-au invitat si i-au lasat sa-si spuna pct-ul de vedere. mie mi s-a parut interesant. am aflat ceva lucruri si mi-am facut o idee prin ce-au trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am vazut si eu pe la final emisiunea de la OTV si am avut pentru o secunda impresia ca vad un video cu prizonieri ai rebelilor irakieni propusi pentru decapitare. . .Ce bataie de joc de filmare. Si ala cu camasha roz de poponar care tot se baga cu vorba peste Romeo si practica onanismul verbal numai ca sa arate ca are si el darul vorbirii. . .Si Romeo vazand in ce promiscuitate de TV s-a bagat, unde sar toti cu gura ca muierile de proasta factura din sate indepartate, a lasat capul in jos si nu a mai zis nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica au inregistrat si pt tvr (invitati de Bonifaciu).Cand aflu ora de difuzare va anunt.Vor fi si la Tuca Show .Speram macar ca moderatorul sa se informeze ca cei de la zeroTV au fost pe dinafara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

m-am uitat si io, penibili aia 2 papagali din stanga. mi-a placut tipul care a sunat din germania (mircea rusu) si a zis ceva de handbal, la care astia l-au intrebat daca stie ceva de dakaru asta - si-a dat ala drumu' la banda si i-a bagat in buzunar pe "comentatorii" nostri, stia tot, inclusiv auto,moto, concurenti, clasari, etc. daca ar fi toti ca el.

 

am trimis si un sms, ziceam ceva de ignoranta mass-media, dar cred ca s-a pierdut pe undeva....

 

totusi, eu raman cu amintirile de la conferinta de presa, la care m-am uitat ca la un reportaj pe discovery :wave:

 

 

 

pe de alta parte, ce mai poti gasi in ziaru lu' mutu:

Îndrăgostiţi de Africa

 

Exemplul lui Dunca va fi urmat însă cît de curand de alţi doi sportivi, Nelu Şomodean şi Costică Rusu, campionul, respectiv vicecampionul naţional la rally-raid.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am vazut emisiunea si nici nu ma asteptam sa fie ceva serios. singura emisiune de la care am sperante la seriozitate este la Tuca dc ziceti ca ii va invita. in rest cunoateti deja parerea mea despre televiziunile si ziarele din ro. incerc sa ma pun in locul lui romeo si al lui zsolt si ma intreb dc as accepta sa merg la emisiuni de 3 lulele facute de ageamii de-a lui mutulica si mitica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ca nu prea se pricepeau cu ce se mananca motociclismul e clar, dar totusi bravo lor ca au facut emisiunea; eu nu m-am dezlipit de televizor o ora si jumatate cat au vorbit despre motociclism. Oricum se stia ca interesante vor fi doar relatarile lui Romeo si ale lui Szolt. Le-am trimis un mesaj de felicitare care s-a pierdut in spatiu.

 

Smokey ai uitat sa te prezinti cand i-ai dat dosarul cu mesaje lui Romeo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Smokey ai uitat sa te prezinti cand i-ai dat dosarul cu mesaje lui Romeo.

M-am prezentat :wave: si am spus si cum e cu dosarul, de unde vine, etc. Dar era agitatie mare pe acolo, iar Romeo era obosit si coplesit ...

 

M-am uitat toata emisiunea, dar la un moment dat am crezut ca sparg televizorul (noroc ca nu eram acasa) cand veni vorba de legendarii motociclisti din Germania care depasesc in viteza super-masinile romanilor iesiti din gaoace: tipul ala mai micutz, imbracat in galben-papagal, explica: ... ala e un fenomen social, aia sunt pletosi care asculta muzica rock domn'le... (am reprodus din memorie) :huh:

 

Totusi partea buna a fost ca au dat inregistrarile facute de Romeo cu casca. Doamne ajuta ca nu le-au 'montat', cine stie ce iesea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pentru cei care inca nu au aflat, pe site-ul lui Zsolt (http://www.motorsport.ro) mai exact: http://www.motorsport.ro/album/2005/DAKAR/index2.html     

sunt aprox. 300 de poze facute in timpul Dakar-ului.

Vizionare placuta.

UAU! Mercis de info! :cheers:

 

P.S. inregistrarea de la TVR1 am reusit sa o reduc la 335MB. Ii lipsesc primele minute (am inceput sa inregistrez la si 6 minute). As putea sa o sparg in bucati de 9MB (cred) si sa o trimit cuiva prin gmail spre publicare ftp.

Editat de gogu007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Am primit pe mail:

 

Pana nu demult am crezut ca la acest concurs am risipit bani pentru a-mi

satisface in primul rand dorinta, poate egoista, de a fi primul roman la

Dakar. M-am intors in tara si am citit intr-o noapte, pe

nerasuflate, toata corespondenta, pe care voi, cei care m-ati urmarit

minut cu minut ati purtat-o. Am ramas profund impresionat de cata

emotie, cat suflet si cata pasiune ati putut sa exprimati in randurile

pe care seara de seara le-ati scris urmarindu-mi evolutia. Si dupa

atatea lucruri pe care le-am invatat in aceasta aventura, datorita voua

am inteles ca prin ceea ce faci, aduci un strop de bucurie si speranta,

in sufletul cuiva, atunci nu mai conteaza, nici cat costa, nici cat

risti si nici cat suferi.

 

 

Va multumesc,

 

Romeo Dunca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar a reusit sa ne faca mandri de el. Iar posturile noastre au fost doar un semn al acestei mandrii. Indiferent de cum va fi de acum incolo, ei au fost primii participanti, Romeo a fost primul langa Lac Rose, si asta nu se mai schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca prin ceea ce faci, aduci un strop de bucurie si speranta,

in sufletul cuiva, atunci nu mai conteaza, nici cat costa, nici cat

risti si nici cat suferi.

 

 

Va multumesc,

 

Romeo Dunca[/color]

Impresionat la maxim. Esti tare Romeo.

 

Felicitari inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UAU! Mercis de info!  :cheers:

 

P.S. inregistrarea de la TVR1 am reusit sa  o reduc la 335MB. Ii lipsesc primele minute (am inceput sa inregistrez la si 6 minute). As putea sa o sparg in bucati de 9MB (cred) si sa o trimit cuiva prin gmail spre publicare ftp.

Pentru doritori, puteti descarca interviul cu Romeo Dunca si Zsolt, de la TVR1, de pe adresa :

 

http://www.cosmin_ozzy.clubromantic.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...