Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

bai astia, va dadeati mari cu liniute alea alea.

 

in afara de laude si de alcool n am vaztu nimic. Iar pe cyp l-am tinut degeaba imbracat si cu cauciucurile calde ca n a venit nimeni treaz sa se dea. data viitoare il las sa se simta si el bine nu sa astepte..degeaba

 

 

mda, lauda-ma gura..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oameni buni

 

Poate intre voi se gaseste un doritor.

Nu am timp de nici un fel de ea si este mare pacat.

Cei ce cunosc motoreta sau ma cunosc personal o stiu foarte bine cum a fost folosita si modul in care a fost ingrijita.

Poza este cea din avatar, nu pot pune link-ul anuntului de vanzare , nu inteleg de ce nu merge.

 

Multumesc anticipat si o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi a fost bautura prima data la voi, apoi ne-ati prins pe picior de plecare, dar ma bucur ca ne-am cunoscut, okazii vor mai fi, iar restul de prieteni va spun ca a fost o reuniune frumoasa iar Csabi a fost o gazda pe cinste .A si era sa uit , la intoarcere pe Transalpina nu a plouat,a fost superb chiar daca am ajuns la unu noaptea acasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate si recuperare rapida :)

Multam'fain K. Azi am fost la ortoped, am un cheag de marimea unui ou de gaina la ghenunchiul stang, daca nu se retrage in urmatoarele 7-10 zile trebuie operat. Maine sunt la Ecograf sa se uite in mine... Vedem ce o sa gasim intreg. :) noi sa fim sanatosi.

 

Zile bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam'fain K. Azi am fost la ortoped, am un cheag de marimea unui ou de gaina la ghenunchiul stang, daca nu se retrage in urmatoarele 7-10 zile trebuie operat. Maine sunt la Ecograf sa se uite in mine... Vedem ce o sa gasim intreg. :) noi sa fim sanatosi.

 

Zile bune.

Bafta Capitane la ecograf! O sa fie bine,tu esti un om puternic,nu te lasi doborat asa usor!

La fel cum a spus Foxbat daca ai nevoie de ajutor indiferent de ce natura..doar striga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uof....uoff..da un semn daca ..te putem ajuta.sanatate maxima

Deocamdata totul e ok... pe cat se poate. Multumesc pentru intentie.

Daca e nevoie de ceva va dau de veste. :hug:

» Post actualizat in 24 Jun 2014 17:10

Din Pacate motorul nu o sa mai poate fi resuscitat... prea mari cheltuielile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre 4-6 iulie are loc o intalnire la Tulcea pe care v-o recomand din tot sufletul.Locatie superba(Valea fagilor,lac,liniste),traseu de vis,organizare deosebita,concursuri,intrare gratuita,concerte rock.Cazarea numai la cort,dar merita pt ca nu se tureaza motoarele noaptea ca la alte intalniri.Aveti posibilitatea de a face baie in mare :) .Deocamdata eu si Peu(Alin) suntem anuntati pt deplasare.Astept un semn de la ceilalti plimbareti.O sa fie ciorba de peste din partea casei si eu asigur incalzirea cu ceva vechi,dar neruginit.

» Post actualizat in 25 Jun 2014 07:35

Ce firma erau discurile pe care ti le-a sustras din colet cpt ca am vazut ceva asemanator pe un moto?!?O foto daca mai ai te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Capitaneeeee ! Te pupa fata ! Capul sus ! :*

Ce nu ne omoara, ne intareste !

Asa o fi :) cum zici... Desi inca mai vad roata Daciei strivind viziera...

:) bine ca mai pot zambi.

In sfarsit... Am fost la ITP... Doctorii mi-au dat 90 zile de repaus.

In principiu sunt diagnosticat cu soc postraumatic prin presiune in urma unui accident rutier... 3luni de stat in liniste.

Rinichiul drept arata mai bine, splina e ok asa cum e... E la fel...un pic traumatizata. Iar piciorul stang e in proces de vindecare.

In 40zile o sa fie ca nou...sper. Vad miercuri ce zice ortopedul. Am ajuns si la pshiolog :)

O sa le pun toate cap la cap cumva si o sa ies din starea de cacao in care am ajuns.

 

Zile frumose tuturor... Sansa poate schimba sensul vietii, dar nu schimba omul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am ramas cu o pereche de placute frana fata Ferodo Platinum St. Varianta maxi... adica 5mm disc si restul e umplut de placute... sunt mai groase in carne decat cele standard, ptr o anduranta mai indelungata. Mai am un Filtru de aer BMC nou, unul folosit de doua trei ori... cine le vrea sa-mi scrie un pm.

Eu...nu mai am la ce le folosi... ;)

» Post actualizat in 11 Jul 2014 10:44

Am uitat...un kit de curatare si ungere ptr BMC nou.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...