Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Cu ce te deranjeaza titlul daca textul este "GARAJ DIN CARAMIDA, ZONA ROND ALBA IULIA STRADA CERCELUS,AG. CORAL " Titlul este pus automat in functie de sectiunea unde il publici... si din cate am vazut nu exista sectiunea "Garaje"

2.daca-ti faci cont pe neogen vezi si datele de contact. dar pofitm: Elena Melen 3226054, 0722498911 ...

mura-n gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Garaje demolate in sectorul 3

Inspectorii Primariei sectorului 3 vor desfiinta in aceasta saptamana garajele ilegal amplasate pe spatiul verde al blocurilor. Sunt vizate constructiile din str. Prevederii si cele din str. Rotunda. Tot in aceasta saptamana, primaria va desfiinta mai multe constructii ilegale din sector.

 

Sursa: Libertatea

http://www.libertatea.ro/index.jsp?page=ma...icle&aid=112795

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri veneam prin spatele cladirii in care a fost Mobifon. Acolo era o dubita abandonata, ceea ce ... m-a facut sa am idei :huh:

Daca o cumpara cineva pe bani putini o puteti folosi ca garaj pentru 2 motoare linistiti.

Daca nu aveam unde sa las fiara, ma bagam si eu sa fac jumate-jumate cu cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit o tanti care vinde un garaj in spatele blocului meu, pe virtutii, militari.

 

vrea 1500E pe el, ceea ce e cam mult pentru mine.

dar i-am propus sa-l inchirieze, si a zis ca se mai gandeste pana duminica

 

mai vrea cineva sa se bage?

tel meu: 0722 898304

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAUT SA INCHIRIEZ GARAJ IN BERCENI, ZONA COVASNA, METALURGIEI (OBREGIA) SAU ZONA EMIL RACOVITA. IN SITUATIA ACTUALA DAU ORICAT!!!!

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza sa cumpar echipament complet (geaca,pantaloni,manusi,casca,cizme)de enduro-touring.Stie careva unde gasesc ceva la preturi mai umane?

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza sa cumpar echipament complet (geaca,pantaloni,manusi,casca,cizme)de enduro-touring.Stie careva unde gasesc ceva la preturi mai umane?

:laugh:

Incearca la sectiunea "Bursa" a acestui forum...

 

Pfui, ce capiati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de inchiriat un garaj pe Titulescu langa piata Victoriei. Garajul este de masina, deci au loc zic eu in el vreo 3-4 motoare. Chiria ar fi 15$/luna de motor. Doritorii pot trimite mail pe petcua1@yahoo.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garaj zona stefan cel mare - piata Galati (str. Raspantiilor)

 

In garaj mai este un tico (al meu) si loc de inca doua motoare, dar eu as vrea sa mai bag doar unul (evident pt a nu fi chiar la limita spatiului).

 

pretz: 500 mii/luna

 

Salutari

 

PS: mentionez ca este zona de case (garajul e in curte) deci cu atat mai mica sansa sa intre cineva in curte si sa fure motorul. In plus, curent si apa+canalizare la indemana.

Editat de tavimocanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garaj zona stefan cel mare - piata Galati (str. Raspantiilor)

 

In garaj mai este un tico (al meu) si loc de inca doua motoare, dar eu as vrea sa mai bag doar unul (evident pt a nu fi chiar la limita spatiului).

 

pretz: 500 mii/luna

 

Salutari

 

PS: mentionez ca este zona de case (garajul e in curte) deci cu atat mai mica sansa sa intre cineva in curte si sa fure motorul. In plus, curent si apa+canalizare la indemana.

salut, m-ar interesa pe mine....

 

cum sa fac sa dau de tine ?

 

Eu sunt Marius, numarul meu de telefon este 0722367503

 

Din pacate abia dupa ora 18:30 scap de la seviciu dar oricum imi poti trimite un mesaj aici pe forum.

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
am găsit un garaj la Vitan (în spatele magazinului Prosper) la preţ rezonabil..ceva intenţii?

unde vine magazinul prosper? ca m-ar interesa si pe mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"am găsit un garaj la Vitan (în spatele magazinului Prosper)"

"e la intersecţie Mihai Bravu cu Calea Dudeşti, când faci dreapta să mergi spre Mall."

 

preţul este de un milion pentru garaj, intră 3 motoare sau hai să zicem 4 înghesuite..cine vrea să se anunţe repede, omul nu îl ţine pentru noi prea mult că mai are pe unu cu maşina..

deja există un pretendent..mai aşteptăm doi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"am găsit un garaj la Vitan (în spatele magazinului Prosper)"

"e la intersecţie Mihai Bravu cu Calea Dudeşti, când faci dreapta să mergi spre Mall."

 

preţul este de un milion pentru garaj, intră 3 motoare sau hai să zicem 4 înghesuite..cine vrea să se anunţe repede, omul nu îl ţine pentru noi prea mult că mai are pe unu cu maşina..

deja există un pretendent..mai aşteptăm doi.

eu sunt interesat, iti trimit um PM cu nr meu de tel!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...