Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Si eu caut garaj (eventual concubinaj cu alte moto) in zona Matache-Victoriei-Gara de Nord-Grivitei. Daca e careva care are deja moto in vre-un garaj pe acolo si mai are ceva loc (platesc, evident) da-ti o veste ca vine MAXu si n-am unde-l caza.

 

Hai, bafta mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

în spate la LaFourmi--Dristor metrou--am găsit un garaj la 50 de euro lunar!

Sub prezumarea că reuşesc să obţin un preţ de 40 de euor lunr, se mai găsesc 2 sau 3 motociclişti să parcheze acolo?

Aloo, Ivan Dnepr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

în spate la LaFourmi--Dristor metrou--am găsit un garaj la 50 de euro lunar!

Sub prezumarea că reuşesc să obţin un preţ de 40 de euor lunr, se mai găsesc 2 sau 3 motociclişti să parcheze acolo?

Aloo, Ivan Dnepr...

da!!!

m-ar interesa pe mine. stau vis-a-vis de La Fourmi si momentan sunt in tratative pt cumpararea motorului. Plus ca am o vecina (in blocul de langa La Fourmi) care are deja o jawa si e disperata ca nu are unde sa o tina.

Luam legatura intr-un fel...

 

Numai Bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da!!!

m-ar interesa pe mine. stau vis-a-vis de La Fourmi si momentan sunt in tratative pt cumpararea motorului. Plus ca am o vecina (in blocul de langa La Fourmi) care are deja o jawa si e disperata ca nu are unde sa o tina.

Luam legatura intr-un fel...

 

Numai Bine

eu stau în blocul de garsoniere...ăla lung cât un tren..aşa că aştept semn de la voi..mai am pe cineva care doreşte în aceeasşi zonă!

Nuai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau în blocul de garsoniere...ăla lung cât un tren..aşa că aştept  semn de la voi..mai am pe cineva care doreşte în aceeasşi zonă!

Nuai bine!

Hello...Eu sunt vecina lui Chrystyanyty...si ma intereseaza oferta. Imi poti da mai multe amanunte? Eu locuiesc in blocul de langa La Formi...si caut garaj de mult. Mi-a promis un nene in iarna ca ma gazduieshte langa masina lui dar...s-a razgandit. Astept un semn.

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e total useless ce facem aici..

si io caut garaj pe campia libertatii, preferabil in zona bisericii din apropierea intersectiei cu baba novac. ar fi o chestie sa ma combin cu tipul care are un gsx argintiu mai vechi si care o tzine shi el tot in strada.. :D (nu'l cunosc personal pe om..)

dar credeti ca baga ochiul pe topicul asta vreun pensionar cu garaj?? :D

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e total useless ce facem aici..

si io caut garaj pe campia libertatii, preferabil in zona bisericii din apropierea intersectiei cu baba novac. ar fi o chestie sa ma combin cu tipul care are un gsx argintiu mai vechi si care o tzine shi el tot in strada.. :D  (nu'l cunosc personal pe om..)

dar credeti ca baga ochiul pe topicul asta vreun pensionar cu garaj??  :D

Pai de ce e inutil? Poate unul din colegii forumisti a gasit deja un garaj de inchiriat si vrea sa reduca costurile, fie numai vrea sa aiba companie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

în spate la LaFourmi--Dristor metrou--am găsit un garaj la 50 de euro lunar!

Sub prezumarea că reuşesc să obţin un preţ de 40 de euor lunr, se mai găsesc 2 sau 3 motociclişti să parcheze acolo?

Aloo, Ivan Dnepr...

salutare! si eu sunt interesat de oferta chiar daca stau la 5 min de mers pe jos. (piata matei ambrozie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "sa ne cunoastem capitala" ... :D Multumesc tuturor, habar n-aveam ca e plin de garaje prin zona. In apararea mea, pot sa spun ca stau de putin timp acolo.

mai toate garajele astea subterane tin de service ciclop iar mama tuturor spatzilor de parcare este un zmeu care salashluieshte in parcarea subterana de la inter. acolo aflatzi si pretzuri - acu' 3 ani mi-am cazat shi io mobra cateva luni la Orizont - intrai si ieseai pe semnatura, sunai la usa seara sa-ti deschida... kein problem. era fo' 400K locul pentru mobra, 800 la mashina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut!

Si eu stau in Berceni,undeva aproape de benzinaria Petrom,cea mica, de pe Brincoveanu. Ma gindeam sa pun niste fluturasi pe garajele din zona.

Poate discutam la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...