Sari la conținut

Postări Recomandate

Io dau telefon, da' da-mi un numar sau o adresa de web sau ceva cu ce sa caut.

Gandila Andrei - 0724220088. Insista pentru ca nu prea ii place sa raspunda la telefon, din cate tin eu minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Plec eu cu nevasta in spate pe un Varadero si un prieten pe Transalp. Ne ducem pe Agnita - Voila. Plecam la 9:15 de pe str.Moldovei colt cu Transilvaniei, vis-a vis de spitalul de boli contagioase pentru copii, sau, altfel spus, de la fostul notariat Marginean...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km



alte discutii la tel 0752.17.29.25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km

 

alte discutii la tel 0752.17.29.25

tare cu hornetul pana la mare, mi se pare insa inconfortabil la ture asa lungi. Nu ca nu m-ar mana in c.r daca as avea timp :) Acum vreo 3 sapt m-am dus cu al meu Saliste- Jina- Lacul Vidra- Voineasa- Brezoi- V oltului- Sibiu, si m-am cam obosit, drept si pentru ca sunt incepator si din cauza drumului, care nu a fost cel mai lin si fara gropi. Multa bafta cu marea, asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam.Dupa ce m-am obisnuit cu vantul fac frecvent 300-400 km / zi..inclusiv traseul mentionat de tine. In tura propusa acum de mine se vor atinge viteze mult mai mari = timp mai scurt petrecut calare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam.Dupa ce m-am obisnuit cu vantul fac frecvent 300-400 km / zi..inclusiv traseul mentionat de tine. In tura propusa acum de mine se vor atinge viteze mult mai mari = timp mai scurt petrecut calare :)

bine ca ai timp, respect! la ture mai scurte in weekend ma bag si eu daca ma anunti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ieri ne-am intors din tura SB - Transalpina - Turnu Magurerele - Ostrov - Vama Veche - Predeal/Paraul Rece - Curtea de Arges - Transfagarasan - MAN/Fagaras - SB.

Sfat : evitati Zimnicea - Giurgiu - Oltenita = praf si pulbere !

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km



alte discutii la tel 0752.17.29.25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Echipa M.A.N doreste sa multumeasca atat motociclistilor care au participat la eveniment facand un efort financiar sa vina, cit si colaboratorilor locali care si-au alocat din timpul lor pentru pentru a organiza ireprosabil punctele de plecare catre eveniment!

Speram ca toata lumea s-a simtit bine si toti au ajuns sanatosi acasa.

Multumim tuturor pentru eleganta, civilizatia si caracterul de care ati dat dovada atat in timpul evenimentului cit si in timpul paradei moto, le-am demonstrat inca odata tuturor ca motociclistii sunt oameni adevarati!

Va multumim si va asteptam la anul, la editia a 2-a!

ECHIPA M.A.N Romania..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

unde pot posta si eu niste anunturi?? am un combinezon din 2 piese , o geaca de pasager , niste cizme racing , si o casca...unde le pot pune sa vada lumea???preturi super bune!

multumesc anticipat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde pot posta si eu niste anunturi?? am un combinezon din 2 piese , o geaca de pasager , niste cizme racing , si o casca...unde le pot pune sa vada lumea???preturi super bune!

multumesc anticipat!!!

 

/index.php?/topic/698366-bursa-locala/page-2&do=findComment&comment=3519915

/index.php?/topic/477269-bursa-locala-sibiu/&do=findComment&comment=2285265

Editat de Blackrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti multumesc!

 

 

unde pot posta si eu niste anunturi?? am un combinezon din 2 piese , o geaca de pasager , niste cizme racing , si o casca...unde le pot pune sa vada lumea???preturi super bune!

multumesc anticipat!!!

 

/index.php?/topic/698366-bursa-locala/page-2&do=findComment&comment=3519915

/index.php?/topic/477269-bursa-locala-sibiu/&do=findComment&comment=2285265

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna .Vreau sa merg la festivalul Artmania in Sibiu si as dormi in cort.Stiti undeva un camping in Sibiu sau un loc unde sa-mi pun cortul in siguranta.Mersi.

aproape de "locul faptei" nu ai unde....poate doar la careva in curtea casei.

in siguranta e la Cisnadioara/camping....http://ananas7b.de/ro/camping.htm

oriunde altundeva,nu cred ca e in sigur

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa fac un anunt tuturor Motociclistilor din sibiu !!!

Pe data de 21 septembrie anul acesta invitam pe toti ce vor sa ia parte la defilajul Mariajului nostru

Da am Hotarat sa ma casatoresc :whip: !!! cei ce vor a ne conduce pe Drumul Maritisului sunt bine veniti !!!

Vin cu rugamintea si tot respectul celor din MadDog R.C. daca ar dorii sa ia parte

Traseul va fii Urmatorul 8.30 Mire ,Stefan cel mare 102 , 9.00 Nasi pe undeva prin Vasile Aron 9.30 Mireasa Vestem 10.00 Selimbar Starea Civila si 12.00 Biserica

Iar pe Data de 28 Septembrie cei ce au luat parte la Defilaj sunt invitati in Gradina din Vestem pentru a servii o zama de Burta Gratar si o bere in cinstea noastra

Va multumesc !

post-68227-0-22679000-1376039571_thumb.jpg

Editat de WildRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa de piatra man... si tot ce va doriti!

innafara de biserica poti conta pe mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...