Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

Va salut,

As avea nevoie neaparat de o bucatica(10cm) de banda termica sau azbest ptr. izolarea unei tevi de galerie care are 35mm in diametru.

Ma poate ajuta cineva?,binenteles contra cost.

Numai bine !

Salut,am disponibila ,dar la rola de 10m x 50mm - 150,00ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal ! stie cineva de unde-mi pot cumpara 2 coliere pentru sustinerea tobelor moto ? confectioneaza cineva in brasov ? multumesc !

vezi la meteor in sacele e la strada aia se ocupa de tobe au si inox iti pot confectiona baietii au si ap de sudura cu argon ....etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca merge roluita janta

?

Tacanitul care se aude la un moment dat in clip nu e de la semnalizare, e discul care loveste in placutele de frana.

0734247482 Claudiu ! in noua . vb cu el si vezi ce-ti spune ! face de moto dar alea sunt pe 17 ! bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. Cine ma poate ajuta cu un sfat? Problema e urmatoarea am un cb500. La rece se aude o bataie metalica destul de urata...iar cum a inceput sa se auda si la cald cate putin. Am inteles ca ar fi nu stiu ce "pastile" sau o fi lantu de la distributie? Astept un sfat eventual si un mester unde pot remedia problema daca e mai complicat! Multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lanţul de distribuţie "zornăie" ( :alcy: ) tot timpul, face un zgomot asemănător lanţului de transmisie neuns. Dacă-s la rece mai predominante atunci da, este jocul supapelor, care joc ori poate fi reglat ( dacă este cu tacheţi, culbutori ), ori trebuie schimbate pastilele; depinde de construcţia mobrei . Nu ştiu dacă merge Algocalminul în loc, poate doar Antinevralgicul.

 

Sper să nu fi spus vreo prostie . ( referitor la tipul de pastilă, evident ! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

si-a facut cineva asigurare anu asta? am vrut sa imi fac, si cand mi-a zis 220 lei (6 luni) nu imi venea sa cred, e cu 90 de lei mai mult ca anu trecut! Carpatica cica cei mai ieftini?

 

stiti undeva mai ieftin?

 

numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am facut acum o saptamana la carpatica : 148 lei pe 6 luni

mie mi-au iesit cele mai ieftine pe carpatica si euroins (152 lei)



vezi aici cat iti iese

https://www.emag.ro/asigurari-rca/?emag_click_id=20752a0d219301c8098c2c758cf5d6a9&ref=afs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...