Sari la conținut

Honda NX650 Dominator


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiffereee!!!, te gandesti prea mult si nu e bine. Hai la intrunire la Domi... ca de..... ,sunt multe pet-uri de dat pe gat, doar sti. ;) Switch!!! sper ca nu te dai lovit in privinta Apusenilor ca te bat. PRICEPI,TU, mataluta?!? :laugh:

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiffereee!!!, te gandesti prea mult si nu e bine. Hai la intrunire la Domi... ca de..... ,sunt multe pet-uri de dat pe gat, doar sti. :laugh: Switch!!! sper ca nu te dai lovit in privinta Apusenilor ca te bat. PRICEPI,TU, mataluta?!? ;)

 

dai PET-uri pe gat Sorinele? ;) nu asa se recicleaza mah :D

glumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa va dati la URS va trebuie un cutit din lemn...
Eu le-am zis de anul trecut dar unii is zmei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ala ai tu caci esti in cadrul companiei silvice romane. hahahahahaha. nu stiam cine defriseaza muntii... ;)

nu bah! cu cutitu de lemn iti razi chilotii fara sa-i si tai ... vei avea nevoie dupa confruntarea cu URSu' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bah! cu cutitu de lemn iti razi chilotii fara sa-i si tai ... vei avea nevoie dupa confruntarea cu URSu' :laugh:

 

ursu e dominatorul iar vulpitza e tenerele tau. stii bancul ala cu ursul si vulpitza? ''oai da ce bine e sa stii si o limba straina in ziua de azi'' ;)

 

eram on topic. vorbeam de ursu'

Mesaj completat

ursu e dominatorul iar vulpitza e tenerele tau. stii bancul ala cu ursul si vulpitza? ''oai da ce bine e sa stii si o limba straina in ziua de azi'' :D

 

eram on topic. vorbeam de ursu'

 

ursu o f..elicita pe vulpitza in tufis ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mica rugaminte....

 

eu cand am schimbat cauciucurile am lasat pe spate camera care era pt ca nu am gasit pe nicaieri in oras...iar la comanda mi-a zis omul ca dureaza vreo 2 sapt :laugh: deci nu mai apuc....

 

cine e din cluj...daca ar putea sa cumpere de acolo o camera 4.50/4.75 - 17 pana in 40-50 lei ii dau banii pe ea si fac si o bere, o vreau numai asa sa o am la mine de rezerva...ca cea actuala nu e in stare deloc grozava....

 

multumesc ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mica rugaminte....

 

eu cand am schimbat cauciucurile am lasat pe spate camera care era pt ca nu am gasit pe nicaieri in oras...iar la comanda mi-a zis omul ca dureaza vreo 2 sapt :laugh: deci nu mai apuc....

 

cine e din cluj...daca ar putea sa cumpere de acolo o camera 4.50/4.75 - 17 pana in 40-50 lei ii dau banii pe ea si fac si o bere, o vreau numai asa sa o am la mine de rezerva...ca cea actuala nu e in stare deloc grozava....

 

multumesc ;) ;)

 

Ma interesez maine sa vad daca are Romi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mica rugaminte....

 

eu cand am schimbat cauciucurile am lasat pe spate camera care era pt ca nu am gasit pe nicaieri in oras...iar la comanda mi-a zis omul ca dureaza vreo 2 sapt :laugh: deci nu mai apuc....

 

cine e din cluj...daca ar putea sa cumpere de acolo o camera 4.50/4.75 - 17 pana in 40-50 lei ii dau banii pe ea si fac si o bere, o vreau numai asa sa o am la mine de rezerva...ca cea actuala nu e in stare deloc grozava....

 

multumesc ;) ;)

 

sa o lasi incet daca ai camera deteriorata ca e presiune pe ea si de la greutate. pasager + bagaje

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si fete!

 

a 4a motoreta e dominator, dupa 1 ktm si 2 transalpuri. Bine v-am gasit!

e din '90, fara carene (le am dar nu toate piesele de la bord), far de XR. Merge ok, dar papa ulei in draci (10w40). Am scoso la o tura de 1300km prin romania, munti, sosea, muzica buna la Garana ;)

 

Asfalt uscat si numai bine!

post-14284-1280315835_thumb.jpg

post-14284-1280315877_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si fete!

 

a 4a motoreta e dominator, dupa 1 ktm si 2 transalpuri. Bine v-am gasit!

e din '90, fara carene (le am dar nu toate piesele de la bord), far de XR. Merge ok, dar papa ulei in draci (10w40). Am scoso la o tura de 1300km prin romania, munti, sosea, muzica buna la Garana :laugh:

 

Asfalt uscat si numai bine!

 

 

bine ai venit in randul dominatoristilor ;)

iti doresc multi km calare pe noua achizitie :D

 

daca zici ca mananca mult ulei...pe caldura asta incearca un 15W50 sau chiar 20W50, eventual de la alt producator :D

 

numai bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si fete!

 

a 4a motoreta e dominator, dupa 1 ktm si 2 transalpuri. Bine v-am gasit!

e din '90, fara carene (le am dar nu toate piesele de la bord), far de XR. Merge ok, dar papa ulei in draci (10w40). Am scoso la o tura de 1300km prin romania, munti, sosea, muzica buna la Garana :)

 

Asfalt uscat si numai bine!

SA O STAPANESTI SANATOS!!!!!!!

si a mea papa ceva ulei,,,dar nu-i bai,,,,sa mearga numa

mai ai timp sa vii la Dominatoriada? sa ne-o prezinti cum trebe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar... cum a fost la Dominatoriada? :)

eu am fost in tura scurta, dar a fost extraordinar,,,,totul

incepand de la locatie, oameni, locuri, tura de endureala,,,,,,,,

si berea a fost receeeee,,,,la temperatura apei din parau

Mesaj completat

asadar... cum a fost la Dominatoriada? :)

eu am fost in tura scurta, dar a fost extraordinar,,,,totul

incepand de la locatie, oameni, locuri, tura de endureala,,,,,,,,

si berea a fost receeeee,,,,la temperatura apei din parau

numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine stie care e dilly de care zicea switch pt piese? e cumva dillypoint.ro?

Mesaj completat

tin sa va anunt ca daca patiti cumva cu lantul ca mine sa bata ca ciocanul, era de la urmatoarele: pinion uzat pe fata si din cauza ca lantul era uzat si el, a intrat tot felul de mizerie intre oringuri si s-a facut mai putin elastic si neuniform incat imi batea pe acolo. dupa ce a fost curatat nu am mai avut problema. chiar daca e uzat. oricum ma bucur pt. vestea buna ca e doart kitul de lant si va spun si voua sa luati in considerare asta daca aveti la fel zgomote.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...