Sari la conținut

ACCIDENT F GRAV PE DN1 CU UN R1


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tocmai am deschis televizorul pe Antena 1 sa vad niste imagini care pur si simplu m-au lasat socat. Dupa cate am putut vedea, motocicleta a fost grav avariata in urma impactului, ea fiind practic rupta pe din doua. :lol:

 

Inca odata se vad consecintele vitezei excesive. Va las pe voi sa trageti concluziile, dragi prieteni.

 

Condoleanta familiei. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

R.I.P. .............. S-AR PUTEA SA FIU EU FAN HAYABUSA , DA' 200KM/H NOAPTEA NU-I DAU :lol: I-A DAT FAZEKASCU MINE IN SPATE,SI NU POT SA ZIC CA NU MI-A PLACUT , DA' NICI IN SIGURANTZA NU M-AM SIMTIT....... POATE NU O SA MAI FACA SI ALTII GRESEALA ASTA....... DEJA AU MURIT PREA MULTI :lol: :lol: :lol: ASHA O SA RAMANEM FOOOOAAAARTE PUTINI BIKERI , IAR IN SCHIMB VOR FI MULTI PARINTI PRACTIC NENOROCITI!!! L-AU CRESCUT PANA LA O VARSTA SI TOCMAI ATUNCI IL PIERD :lol: PAREREA MEA E CA NU E CORECT DELOC DIN PARTEA ORICARUI BIKER.... NU POTI SA FACI ASHA CEVA UNOR PARINTI(MACAR LA EI SA SE GANDEASCA , CAND II DA IN GURA LA R1 , GSX , SAU ALTCEVA, DACA LA EL NU SE GANDESTE....) SI AR MAI FI CEVA : IN ULTIMUL NR DE MOTOLIFE ESTE O RUBRICA CU PRIMUL AJUTOR, UNDE MAI SPUNE SI DE INTERVALUL ORAR IN CARE SE PRODUC ACCIDENTELE MORTALE...... BINE CA NU ERA CU VREO FATA , SAU MAI RAU SOTIE.... CHIAR CA M-A INTRISTAT ACCIDENTUL ASTA..........NU SE POATE SA CONTINUE ASA..... RACE-R,DUCI.....SI ALTII CARE AU MAI PLECAT DINTRE NOI...... EU CRED CA PE LANGA CAMPANIA CU FLUTURASI PT CONDUCATORII AUTO, AR TREBUI SA CONSTIENTIZEZE FIECARE BIKER PERICOLUL VITEZEI MARI(ASTA DACA II PASA DE EL..... :lol: :ok: :lol: )

INCA O DATA: R.I.P................. :lol: FARA 250KM/H NU SE POATE?.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dat si pe Natoinal TV cica l-a aruncat vreo 20 de m . Va dati seama ce viteza a avut!!!???

cam ce viteza crezi tu ca a avut??

ce va mai place sa fabulati.. :lol:

prma mea motoreta a fost un Bandit de 400 care a fost lovit de un CBR600 cu 100km/h..

motociclistul a zburat vreo 35metrii si motoreta mea cu a lui a zburat vreo 15m...

deci daca a zburat vreo 20m nu este un mare semn ca a avut vuteza foarte mare..

dar ca de obicei ...asa vorbesc unii ca sa para si ei interesanti si sa se bage in seama...

 

oricum va doresc sa nu aveti parte de asa ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :lol:

Din pacate viteza iar face victime....si poate accidentele de genul asta creaza, din pacate :lol: ,acele pareri despre motociclisti pe care le citim peste tot prin media...

Unii ar putea spune : daca ei nu au grija de ei, de ce ne cer noua sa ii protejam/respectam in trafic ?

oricum ar fi, nu e bine ca se intampla evenimente de acest gen.

Condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :lol: :lol: :lol:

 

E trist....acum nu de mult am vazut un accident intre Lipova si Milova Jud. Arad.... urat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai conteaza cu ce viteza mergi,ca si cu 50km/h intra unu in tine si la fel ajungi, dar conteaza sa ai grija de tine si sa incerci sa te feresti de necazuri si sa stii la cat sa te limitezi.daca era un pilot experimentat nu se intampla asa ceva. (parerea mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam ce viteza crezi tu ca a avut??

ce va mai place sa fabulati.. :lol:

prma mea motoreta a fost un Bandit de 400 care a fost lovit de un CBR600 cu 100km/h..

motociclistul a zburat vreo 35metrii si motoreta mea cu a lui a zburat vreo 15m...

deci daca a zburat vreo 20m nu este un mare semn ca a avut vuteza foarte mare..

dar ca de obicei ...asa vorbesc unii ca sa para si ei interesanti si sa se bage in seama...

 

oricum va doresc sa nu aveti parte de asa ceva..

Posted: May 2 2005, 06:32 PM

Padawan

Dumnezeu sa-l odihneasca-n pace si noua sa ne dea intelepciune!

 

Stiu din surse sigure ca avea cam 200 km/h...

 

 

Auzi-si mestere ca stie sigur ce viteza a avut.

Stii mie nu-mi place viteza eu sunt sofer de camion si daca ai depasit mai mult de 80 la ora esti pe langa doamne fereste de ceva ca nu mai poti sa-l stapanesti asa cum ar trebui de aia au limitatoare de viteza. Si nu postez sa ma bag in seama chiar nu am vrut sa postez eram curios din ce cauza a patit-o .

Oricum cum bine spui chiar tu nu doresc la nimeni asa ceva asta cel putin a scapat de chinuri cel mai nasol e cand ramai paralizat sau cu membre lipsa insa cine sunt eu sa fabulez si sa ma bag in seama vad ca tu esti expertul cu accidentele:

DXU

Find all posts by this member ¡ Add to contact list

 

Active Stats

Total Cumulative Posts 79

( 0.06% of total forum posts )

Posts per day 0.2

Joined 14-June 04

Most active in Accidente

16 posts in this forum

( 30% of this member's active posts )

 

NO OFENCE MAN si ne scuzi ca nu avem 1000 de cc la 130 CP sub popou ,poate chiar de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca unul dintre noi va confirma ca au fost 200 km/h, voi crede poate. Dar fabulatiile televiziunilor refuz sa le mai iau in seama. In cele cateva imagini transmise am vazut ca un motociclist era la fata locului, poate el stie mai multe. Mi-e scarba de comentariile rautacioase la orice aparitie a motociclistilor pe sticla. A murit saracul baiat din Timisoara "avea viteza foarte mare si vorbea si la telefon", cand baietii pe forum ziceau ca avea casca integrala, asa ca telefon pe dracu. A murit acum un alt baiat tanar, nu au gasit alt comentariu decat ca e nepotul lui... si ca avea ... km/h. Sa-i ia naiba de reporteri de doi bani, ca spurca tot ce transmit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu s?-l ierte!

cât despre vitez?, v? spun mâine cât avea la momentul impactului..dar nu cred c? mai conteaz? acum.. :lol:

Ba conteaza si inca foarte mult eu chiar te rog sa postezi viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...