Sari la conținut

Ma scuzati de deranj,


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

Anunt cu umilinta pe aceasta cale ca am revenit in lumea celor doua roti. Noua membra a familiei: Aprilia Pegaso 650i, 2004, luata de la A.....i din Bucuresti. Motivele achizitionarii: se descurca foarte bine in acest oras numit Bucuresti, si eventual cate ceva pe drumuri de tara. Ba chiar si consumul e mic.

Va rog sa nu-mi faceti sange rau prin provocarea la concursuri de strada, merg cu max 60-70 prin oras si 100 pe afara.

Pentru actiuni curajoase ramane micul tanc, adica forbicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Dan Popoescu, puneti si ceva pozne, va rog io mult!! :laugh: .

 

Sa va traiasca motorashul! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si propetarul nu se simte vaduvit? Tubik in loc de forbik? :laugh: Grija mare sa nu fii respins de fartatzii forbikari ca tradator. :laugh:

Si acum fara glume: multi kilometri inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut poante pentru ca tin minte topicurile tubic versus forbic :laugh: Nu puneam la indoiala experienta motocilcistica, nici nu aveam competenta sa o fac :laugh: Si nu m-as supara sa merg si eu nitel cu un forbic daca mi-as permite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

acum impletesc cu mare placere forbicele cu aprilica.

programul de inzestrare a unei anumite institutii ma obliga sa calaresc zeci de forbice pe zi plus scolarizarea utilizatorilor, dar aprilica ma duce ca gandul prin diverse orase: pana acum am mers cu ea in : satu mare, sighetul marmatiei, radauti, suceava, plus imprejurimile. Am peste 1000 km in rastimp, partea proasta este ca acum e superploaie de cateva zile, si am aflat ca cizmele au o zona speciala pentru aerisire prin care intra apa din belsug. Am mai aflat si ca nu poti vedea prin vizorul castii pe ploiare torentiala nici macar o dacie (care a reusit sa ma ocoleasca), si ca nici nu poti urca pe drumuri forestiere abrupte cu anvelope de asfalt. O sa va povestesc la o bere.

Atentie, Iasi, Botosani, Husi, Galati, Braila, Tulcea si Constanta ca vin !! se dau forbice la tot cartierul !! Poze nu se poate din motive de "intreprindere"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie, Iasi, Botosani, Husi, Galati, Braila, Tulcea si Constanta ca vin !! se dau forbice la tot cartierul !! Poze nu se poate din motive de "intreprindere"

 

 

Salutare d-nu Dan. Cind sunteti 'pe raza' :o jud. BT, da-ti un PM, poate ne vedem la :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

saga continua:

dupa ce am plimbat ultimile 2 sapt pegasul cu duba degeaba prin toata tara, ca expirasera numerele rosii, in sfarsit am ajuns la buc. Maine incerc sa o duc la rar pt. constatare, sa-i fac definitive.

va tin in curent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

dupa ce s-a pus prafu pe mobra de un metru in garaj, astazi am pus numarul nou (b45 ddp) in noul suport de numar de la vesta.

Drept pentru care m-am dat toata ziua prin oras. Merge parfum.

Cred ca totusi o sa incerc sa ma gandesc sa bag o transeuropa cu ea, cam pana la londra si ianpoi cu mii si mii de opriri pe la multi prieteni si cunoscuti. mai trebe ceva coburi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce s-a pus prafu pe mobra de un metru in garaj, astazi am pus numarul nou (b45 ddp) in noul suport de numar de la vesta.

Drept pentru care m-am dat toata ziua prin oras. Merge parfum.

Cred ca totusi o sa incerc sa ma gandesc sa bag o transeuropa cu ea, cam pana la londra si ianpoi cu mii si mii de opriri pe la multi prieteni si cunoscuti. mai trebe ceva coburi

235439[/snapback]

 

Parfumatule!!!

Vad ca nu te incurci...

Nu te-ai mai complicat cu numarul B 45 CIP... L-ai pus direct DDP.

:crack:

Sa faci multi km... shi sa n-ai incidente...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...