Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

inca nu am venit la intalniredar urmaresc topicul asta inca de la inceput.

sambetele (si duminicile) mele sunt presarate de examene in perioada asta...din pacate si nu stiu exact cand voi potea ajunge.

 

fiindca s-au strans multi oameni si s-a propus infiintarea unui club all-chopper-cruiser m-a atras si mai mult acest topic.

 

personal (nu dati cu paru') sigla cu textul chopper zone mi se pare lipsita de originalitate si personalitate....nu o zic sa jignesc pe cineva, e doar o parere obiectiva...

 

ma gandeam ca daca se infiinteaza un club all-chopper in bucuresti, ar trebui legat putin de istoria si traditiile orasului, atat prin nume cat si prin sigla.

 

de Bucur, de haiduci, de daci, de Vlad, de cai, cavaleri

 

The earliest reference to Bucur was written by the Franciscan monk Blasius Kleiner who claimed that Bucur was both a shepherd and a haiduc. Another early reference to Bucur was in An Account of the Principalities of Wallachia and Moldavia, a 1820 book published in London by the English consul in Bucharest, William Wilkinson.

 

Tradition connects the founding of Bucharest with the name of Bucur who was either a prince, an outlaw, a fisherman or a shepherd according to different legends. The name of Bucur (from "bucurie" meaning "joy") is of Thracian-Geto-Dacian origin. [8] In Albanian, a language which has historical connections with the Thracian languages, "bukur' signifies 'beautiful'.

 

ceva gen HAIDUC MC Bucharest, STEEL VLAHS MC, etc etc...

 

si ca inspiratie pentru sigla..cai, vulturi, soimi, roti, motoare in V, lupul dacic etc...

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inca nu am venit la intalniredar urmaresc topicul asta inca de la inceput.

sambetele (si duminicile) mele sunt presarate de examene in perioada asta...din pacate si nu stiu exact cand voi potea ajunge.

 

fiindca s-au strans multi oameni si s-a propus infiintarea unui club all-chopper-cruiser m-a atras si mai mult acest topic.

 

personal (nu dati cu paru') sigla cu textul chopper zone mi se pare lipsita de originalitate si personalitate....nu o zic sa jignesc pe cineva, e doar o parere obiectiva...

 

ma gandeam ca daca se infiinteaza un club all-chopper in bucuresti, ar trebui legat putin de istoria si traditiile orasului, atat prin nume cat si prin sigla.

 

de Bucur, de haiduci, de daci, de Vlad, de cai, cavaleri

 

 

 

ceva gen HAIDUC MC Bucharest, STEEL VLAHS MC, etc etc...

 

si ca inspiratie pentru sigla..cai, vulturi, soimi, roti, motoare in V, lupul dacic etc...

 

 

No comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am venit la intalniredar urmaresc topicul asta inca de la inceput.

sambetele (si duminicile) mele sunt presarate de examene in perioada asta...din pacate si nu stiu exact cand voi potea ajunge.

 

fiindca s-au strans multi oameni si s-a propus infiintarea unui club all-chopper-cruiser m-a atras si mai mult acest topic.

 

personal (nu dati cu paru') sigla cu textul chopper zone mi se pare lipsita de originalitate si personalitate....nu o zic sa jignesc pe cineva, e doar o parere obiectiva...

 

ma gandeam ca daca se infiinteaza un club all-chopper in bucuresti, ar trebui legat putin de istoria si traditiile orasului, atat prin nume cat si prin sigla.

 

de Bucur, de haiduci, de daci, de Vlad, de cai, cavaleri

 

 

 

ceva gen HAIDUC MC Bucharest, STEEL VLAHS MC, etc etc...

 

si ca inspiratie pentru sigla..cai, vulturi, soimi, roti, motoare in V, lupul dacic etc...

 

 

Vezi ca exista deja un club se numeste DAC MOTORS ai putea incerca la ei daca iti place asa de mult traditia romaneasca ceea ce nu e de condamnat ci din contra de admirat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No comment

 

nu stiu ce ai vrut sa spui prin postul asta, daca e de bine sau de rau...

repet, incerc sa dau un sfat, nu sa jignesc pe cineva, sa ma impun sau alte chestii, daca sfatul meu e citit si luat in seama...ok, daca e citit si ignorat...tot ok.

Repet, vroiam doar sa sfatuiesc obiectiv si nu sa ma impun sau sa jignesc.

Scuze daca v-am lasat impresia asta.

 

Lucrez de ceva vreme in grafica publicitara, si atunci cand se construieste o sigla, trebuie privit putin la simbolistica elementelor ce compun sigla...astfel incat ceea ce vrei tu sa exprimi sa fie cat mai bine reprezentat de sigla respectiva.

La fel si numele, chiar mai important decat imaginea in sine...

grupurile de chopperisti in genereal sunt formate din oameni corecti, demni si "cu sira", care se leaga de ideea - classic is better, de unde si legatura cu istoria...pe care o vei gasi la multe grupuri de chopperisti. fie MC sau RC

Sunt multe chestii putin stiute...de exemplu, semnul cedeaza trecerea este cu varful in jos doar din pricina faptului triunghiul cu varful in jos a insemnat intotdteauna pericol...

 

Vezi ca exista deja un club se numeste DAC MOTORS ai putea incerca la ei daca iti place asa de mult traditia romaneasca ceea ce nu e de condamnat ci din contra de admirat.

 

Nu ma omor atat de mult cu traditia romaneasca, dar unele aspecte ale ei sunt(in conceptia mea) mai interesante decat la alte tari.

Stiu de DAC Motors, m-am interesat de club, dar nu as intra in el pt ca nu e genul meu de club.

N-am nimic cu baietii, sunt f ok, ii respect pentru ce au facut legat de motociclismul romanesc si frecventez des baru' in care se intalnesc, dar nu ma vad a fi parte din clubul Dac Motors...cel putin deocamdata.

 

repet...luati ce zic legat de sigla ca un sfat prietenesc...

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa lamuresc cateva lucruri ca nu stiu daca o sa pot veni sambata (cred ca ma duc cu un prieten la Targu Mures sa vedem intruder-ul ala de care am vorbit ceva mai sus pe forum).

 

1 eu am inteles ca e un fel de brainstorming in privinta siglelor. La brainstorming asa se face - fiecare incearca sa vina cu idei. In aceasta faza toate ideile sunt bune si nimeni nu ar trebui sa critice. Deci faptul ca am facut si eu o sigla nu ar trebui interpretat ca si cum nu imi place cea cu aripi. Eu de abia astept sa mai vad si alte propuneri. Chiar si cei care nu au talent la desen ar putea sa faca ceva - poate o schita sau poate doar o descriere a ceea ce isi imagineaza

 

2 am facut urmatoarea observatie: din punct de vedere semantic "chopper zone" se refera la un loc - ceea ce este ok in cazul in care vrem sa delimitam bucatica noastra de forum, bucatica noastra de Internet (prin crearea unui site) sau locul nostru de intalnire. Ca si denumire de organizatie / club nu mai suna bine ci ar fi necesara o denumire care sa aiba legatura cu oamenii si nu cu locurile. Eu am incercat cateva propuneri dar mi-as fi dorit sa mai fie si altele mai destepte decat ale mele in loc sa se discute (prematur) care sigla e mai tare. Mie mi-ar placea sa fie ceva simboluri autohtone dar mie nu mi-a dat prin cap nimic interesant.

 

3 ce parere au nu stiu ce tarani din nu stiu ce sat nu ma intereseaza foarte tare. Chiar daca dau cu pietre, eu sunt gata sa imi asum si riscul asta. Din cate am inteles eu motociclistii nu sunt prea bine vazuti prin unele locuri indiferent ce ar face asa ca asta-i viata. Oricum nu le putem face noi educatie. Eu sunt un tip glumet de felul meu si pozele alea pe care le-am postat mi s-au parut foarte funny. Sper ca v-au amuzat si pe voi.

 

4 Daca se hotaraste care e sigla si se da comanda - Eu nu vreau sigla brodata ca nu stiu ce sa fac cu ea Mi-ar placea ceva tricou imprimat (poate 2-3 bucati sa am de schimb) si un abtipild pentru casca. Pe motocicleta nu stiu daca pun ceva (depinde cum se asorteaza). V-am spus de acum ca poate trebuie facute socoteli si data comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce ai vrut sa spui prin postul asta, daca e de bine sau de rau...

repet, incerc sa dau un sfat, nu sa jignesc pe cineva, sa ma impun sau alte chestii, daca sfatul meu e citit si luat in seama...ok, daca e citit si ignorat...tot ok.

Repet, vroiam doar sa sfatuiesc obiectiv si nu sa ma impun sau sa jignesc.

Scuze daca v-am lasat impresia asta.

 

Lucrez de ceva vreme in grafica publicitara, si atunci cand se construieste o sigla, trebuie privit putin la simbolistica elementelor ce compun sigla...astfel incat ceea ce vrei tu sa exprimi sa fie cat mai bine reprezentat de sigla respectiva.

La fel si numele, chiar mai important decat imaginea in sine...

grupurile de chopperisti in genereal sunt formate din oameni corecti, demni si "cu sira", care se leaga de ideea - classic is better, de unde si legatura cu istoria...pe care o vei gasi la multe grupuri de chopperisti. fie MC sau RC

Sunt multe chestii putin stiute...de exemplu, semnul cedeaza trecerea este cu varful in jos doar din pricina faptului triunghiul cu varful in jos a insemnat intotdteauna pericol...

 

 

 

Nu ma omor atat de mult cu traditia romaneasca, dar unele aspecte ale ei sunt(in conceptia mea) mai interesante decat la alte tari.

Stiu de DAC Motors, m-am interesat de club, dar nu as intra in el pt ca nu e genul meu de club.

N-am nimic cu baietii, sunt f ok, ii respect pentru ce au facut legat de motociclismul romanesc si frecventez des baru' in care se intalnesc, dar nu ma vad a fi parte din clubul Dac Motors...cel putin deocamdata.

 

repet...luati ce zic legat de sigla ca un sfat prietenesc...

 

 

Salut,

Postul meu nu s-a vrut in nici un fel, a fost doar un no comment, exact asta.

Ca sa lamurim cu simbolistica ca vad ca unele simboluri pot fi interpretate doar daca vrem. (ma repet , nu fac lobby la nici o sigla) Asa cum crucea lui Dstar are mai multe interpretari asa si chopper zone cred eu ca poate avea foarte multe interpretari, depinde unghiul din care privesti :laugh: ("classic is better") .Nu cred si sincer nici nu vreau sa explic ce si cum.

Eu personal m-am hotarat, vom folosi aceasta sigla ca ultima solutie, nu vreau ca aceasta sigla sa supere pe nimeni, si nu am crezut ca o sigla pusa pe spate conteaza mai mult decat 20 de choppere in drum spre mare pt. o noapte de bauta.

Traditia romaneasca este buna, ok si de imbratisat, sunt de acord cu acest aspect cum banuiesc ca multi alti de aici, dar am vrut club de choppere deci rog ca siglele sa imbratiseze aceasta idee cat se poate de mult.

 

 

PS: Ca o idee, aproape toate siglele sunt pline de : cranii, cruci, lanturi, motoare, sabii, sulite, flacari , cuvantul club (oieri, strajeri, juni, capcauni)

Nu ai jignit pe nimeni stai linistit , tocmai asta era ideea cati mai multi sa isi dea concursul.

Sper sa ne vedem cat mai repede

 

Vreau sa lamuresc cateva lucruri ca nu stiu daca o sa pot veni sambata (cred ca ma duc cu un prieten la Targu Mures sa vedem intruder-ul ala de care am vorbit ceva mai sus pe forum).

 

1 eu am inteles ca e un fel de brainstorming in privinta siglelor. La brainstorming asa se face - fiecare incearca sa vina cu idei. In aceasta faza toate ideile sunt bune si nimeni nu ar trebui sa critice. Deci faptul ca am facut si eu o sigla nu ar trebui interpretat ca si cum nu imi place cea cu aripi. Eu de abia astept sa mai vad si alte propuneri. Chiar si cei care nu au talent la desen ar putea sa faca ceva - poate o schita sau poate doar o descriere a ceea ce isi imagineaza

 

2 am facut urmatoarea observatie: din punct de vedere semantic "chopper zone" se refera la un loc - ceea ce este ok in cazul in care vrem sa delimitam bucatica noastra de forum, bucatica noastra de Internet (prin crearea unui site) sau locul nostru de intalnire. Ca si denumire de organizatie / club nu mai suna bine ci ar fi necesara o denumire care sa aiba legatura cu oamenii si nu cu locurile. Eu am incercat cateva propuneri dar mi-as fi dorit sa mai fie si altele mai destepte decat ale mele in loc sa se discute (prematur) care sigla e mai tare. Mie mi-ar placea sa fie ceva simboluri autohtone dar mie nu mi-a dat prin cap nimic interesant.

 

3 ce parere au nu stiu ce tarani din nu stiu ce sat nu ma intereseaza foarte tare. Chiar daca dau cu pietre, eu sunt gata sa imi asum si riscul asta. Din cate am inteles eu motociclistii nu sunt prea bine vazuti prin unele locuri indiferent ce ar face asa ca asta-i viata. Oricum nu le putem face noi educatie. Eu sunt un tip glumet de felul meu si pozele alea pe care le-am postat mi s-au parut foarte funny. Sper ca v-au amuzat si pe voi.

 

4 Daca se hotaraste care e sigla si se da comanda - Eu nu vreau sigla brodata ca nu stiu ce sa fac cu ea Mi-ar placea ceva tricou imprimat (poate 2-3 bucati sa am de schimb) si un abtipild pentru casca. Pe motocicleta nu stiu daca pun ceva (depinde cum se asorteaza). V-am spus de acum ca poate trebuie facute socoteli si data comanda.

 

 

O sa incep prin ati spune ca imi pare chiar foarte rau ca nu o sa vi sambata, dar nu au intrat zilele-n sac.

Acum vreau sa punctez cateva din nelamuririle tale sau afirmatiile tale.

 

1. / 2. Foarte bine ca ai facut o sigla, chiar esti singurul care a facut una, daca cineva te critica sau mai exact iti critica sigla ne aflam in ideea de brain storming( si sigla propusa de mine a fost la fel) ;) . Cu riscul de a ma repeta Chopper Zone depinde cum il interpretezi :laugh: (unii stiu de ce), vorbeati de interpretari si de faptul ca unii inteleg ceva dintr-o sigla si altii altceva.Interpretarea voastra data siglei Chopper zone a fost ......(pacat) asa cum ai spus si tu doar "semantica"....cred si sper ca nu ati vorbit serios.

Chopper zone poate fi orice zona , a sufletului, a unui trend , a placerii si pasiuni unor oameni, zona pasiunii noastre.

Initial sa vrut Zone Chopper si era super ok (ideea lui Larry) dar nu suna cum trebuie.

Iar Zone Chopper = Z.C. = Zona Capitalei = RIderi de ZeCe etc.

Asa cum am spus mai sus aceasta sigla va fi ultima noastra optiune, nu vreau sa ne imputinam noi pentru o stampila.

3.Foarte tari pozele sincer, mie mi-a sarit fanta pe nas si pe toate actele de pe birou de ras, asa o sa-mi fac dinti, sa ma plimbe aia la orga cu magnetul. Este evident ca trebuie sa ni-se rupa de niste tarani.

4 Nu inteleg , cum adica ce sa faci cu sigla brodata??? Ti-o pui pe geaca, clar.

 

Hai succes si numai bine

 

PS: Eu sper sincer sa vi cat mai repede la o intalnire

 

;)

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am facut capul mare prietenului meu cu motocicletele asa ca acum trebuie sa ma duc cu el. Nu am ce face.

 

Nu as vrea sa para ca ma dau destept sau vreau sa fac reclama dar, mai demult, incepusem eu sa scriu niste articole legate de management iar unul dintre ele este tocmai despre brainstorming (il gasiti la adresa asta: http://smartandeasy.blogspot.com/2007/12/brainstorming.html). Eu zic ca ce am scris acolo ar putea sa foloseasca pentru ca in mod sigur vor aparea de-a lungul timpului multe subiecte de dezbatere in cadrul grupului.

 

Daca nu cadeti de acord asupra nici unei sigle pun eu la bataie poza pe care am pus-o la profil:

post-23583-1210895787_thumb.jpg

am dat intamplator peste poza asta pe net mai demult si mi-au placut foarte tare cele 2 "modele". Am pus peste ea sigla de la Yamaha si sloganul lor oficial. Cred ca se potriveste de minune. Cel putin pe mine m-a atins, mai ales "yamahuta" in alb. O pun aici la dimensiuni mai mari ca sa se inteleaga mai bine la ce ma refer. Cred ca asta va intruni unanimitate de voturi, chiar daca aveti alte marci de motocicleta decat Yamaha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca tot ne mai escretim fruntile....logoul propus parca este CHOPPER ZONE.....si putin modificat.......daca va uitati mai atent la fonturi si in special unde scrie ZONE....ar putea iesi.....CHOPPER BONE ;))

post-22035-1210949875_thumb.jpg

Editat de Oldmaxbucuresti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios? Ma bucur! ;)

Chopper Oase (bone)? Am simtul umorului destul de dezvoltat, dar parca e prea macabru :laugh:

Chopper LOVE, ar fi mai aproape de realitate... "Dragoste de Chopper" ... ;)

P.S. Ce ziceti de CHOPPER FREEDOM ? .... in fine, la ora 2 dimineata, e mai bine sa dorm. Ne hotaram azi la ora 13 ! :P :laugh:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopper Oase (bone)? Am simtul umorului destul de dezvoltat, dar parca e prea macabru :laugh:

Chopper LOVE, ar fi mai aproape de realitate... "Dragoste de Chopper" ... ;)

P.S. Ce ziceti de CHOPPER FREEDOM ? .... in fine, la ora 2 dimineata, e mai bine sa dorm. Ne hotaram azi la ora 13 ! :laugh: ;)

 

Sal Larry!

 

tot apare cate ceva sambata pe la ora aia si nu pot ajunge. Va intalniti si duminica?

Daca iesiti vre-unul si duminica, dati-mi un semn:

 

Florin

0723 323 327

0752 323 327

florin.marica@smartteam.ro

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si un clip ce se asorteaza cu sigla noastra - CHOPPER FREEDOM mi se pare cea mai rezonabila varianta ;) cantecul se numeste Open Road

il gasiti aici:

Si ei au o sigla simpla..... dar a noastra e mai faina .

P.S. Azi la ora 13 in fata Academiei Romane, la locul stabilit. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA ....asa este

 

pt incepatori

Frumos, iesire pe o vreme superba, daca stiam ca ajungem pe la Snagov imi luam slipul pt. o baie in lac. :P

EXCELENT clip !

Sunt bucuros ca noi am respectat mai toate aceste reguli in iesirile noastre: formatia de mars "in spic" , replierea in cazul ruperii grupului la semafoare, semnalele....mai trebuie lucrat nitel pentru o formatie compactata la semafoare.

Am sa incerc un ripping din youtube pt. a-l putea traduce / subtitra in romana, nu stiu daca am sa reusesc, dar macar incerc. :hug: :laugh:

 

POST SCRIPTUM LA NUME SIGLA si numele site-ului nostru :

AM ALES CA MOBRA....CHOPEER-UL, PENTRU IDEEA DE LIBERTATE SI PENTRU A VEDEA CAND MERG CU EL SI ALTCEVA DECAT MARCAJUL ALB AL DRUMULUI...

MA SIMT UN OM LIBER DOAR PE CHOPPER (IES DIN RUTINA SI ANGOASELE PROBLEMELOR ZILNICE), VREAU SA IMI FAC PRIETENI CARE IMBRATISEAZA IDEEA SI STILUL DE VIATA ALE CALARETULUI DE CHOPPER....(tema de studiu pt. psihologul grupului nostru - sarut-mana, stimata domnita ;) ) .

CHOPPER = LIBERTATE in viziunea si crezul meu !

ADICA DOAR DOUA CUVINTE SIMPLE SI CARE MA DEFINESC.....

PE VOI CARE CUVINTE VA DEFINESC ?

PRIVITI IN SUFLETUL VOSTRU SI SCRIETI NEGRU PE ALB PE "JURNALUL VOSTRU INTIM", DACA PUTETI FI DOAR SINCERI CU VOI, FARA ACEA MASCA PUSA ATUNCI CAND SUNTETI "IN LUME" ....FARA INTERESE MESCHINE, INTELEGERI GRESITE ALE REALITATII, ORI ASPIRATII NEATINSE IN VIATA "NORMALA"....

SINCERITATEA MI-A ADUS MULTE NECAZURI IN VIATA, DAR AM PUTUT DORMI LINISTIT NOAPTEA SI M-AM INTAMPINAT TOTDEAUNA CU UN SURAS FERICIT DIMINEATA, IN OGLINDA : A MAI TRECUT O ZI CURATA IN VIATA MEA...

VA UREZ SA VA INTAMPINATI CU UN SURAS FERICIT DIMINEATA, IN OGLINDA ! ;) :laugh:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sugestie tarzie a unuia care mai citeste si el thredul asta: nu incercati sa faceti un club acum, lasati sa se sudeze relatiile din grup, pt ca veti face un club de 20 de insi care se va desfinta in 2-3 ani. Parol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sugestie tarzie a unuia care mai citeste si el thredul asta: nu incercati sa faceti un club acum, lasati sa se sudeze relatiile din grup, pt ca veti face un club de 20 de insi care se va desfinta in 2-3 ani. Parol!

Eh.... sa fim mai pozitivisti / optimisti :laugh:

Nu stiu pe cati cunosti "face-to-face" din grupul nostru...mai sunt in acest grup destui OAMENI, nu doar navigatori de forum....noi mergem impreuna la intalniri si iesiri din bucuresti din 19 ale lunii trecute, tu ai fost la vreuna din ele ?

Sa nu te ofenseze intrebarea mea - poate nu am retinut corect nume, de altfel azi....chiar am vazut destui baieti si fete noi, dar care au avut un cuvant de spus -chiar unii cu foarte bun simt in unele probleme comune inceputului (altii chiar s-au impus ?!?), desi nu s-au alaturat acestui grup, decat dupa ce au aflat de el (ori a fost vorba de formarea unui club oficial ?!? ) ;) ....asa ca te rog sa nu interpretezi gresit ceea ce scriu aici, dar e normal sa fiu "cu ochii'n patru" ...

P.S. acest raspuns este pt. mihai_prd ! nu vreau sa-i raspund P.M. din urmatorul motiv: chopper = freedom , fara insinuari ori interpretari; Clar si sa stie toti.

Asfalt uscat pentru toata viata....ca iar m-a prins dimineata.... pe acest forum :laugh: ;)

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Imi pare nespus de rau ca nu ma putut sa ma alatur voua ieri.

Interesanta dezbaterea despre sigla, moto, idee! Respect Larry!

Din pacate, dupa o saptamana plina de munca si delegatii.... trebuie sa fi alaturi si de ai tai in weekend. In special atunci cand ai copii!

Nu stiu cati dintre voi sunt in situatia asta pentru a intelege.

De aceea ora si ziua de intalnire pentru mine nu sunt tocmai potrivite.

 

Va propun totusi sa va ganditi daca nu ar fi o idee buna sa adaugati inca o zi de intalnire, nu stiu, poate in cursul saptamanii. . . .

 

Mihai prd: avatarul tau spune ceva? faci parte din categoria tatici?

 

Iese cineva azi?

Daca da, dati-mi si mie un semn.

 

un weekend excelent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor chopper-istilor!!! Pt urmatoarea intalnire,puteti conta si pe mine...Nu sunt prea vorbaret pe forum-uri,motiv pt care e primul meu mesaj....dar am vazut acolo in titlu,"intalniri choppere in Bucuresti"....nu pot sta deoparte!!! MULTA INDEMANARE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Imi pare nespus de rau ca nu ma putut sa ma alatur voua ieri.

Interesanta dezbaterea despre sigla, moto, idee! Respect Larry!

Din pacate, dupa o saptamana plina de munca si delegatii.... trebuie sa fi alaturi si de ai tai in weekend. In special atunci cand ai copii!

Nu stiu cati dintre voi sunt in situatia asta pentru a intelege.

De aceea ora si ziua de intalnire pentru mine nu sunt tocmai potrivite.

 

Va propun totusi sa va ganditi daca nu ar fi o idee buna sa adaugati inca o zi de intalnire, nu stiu, poate in cursul saptamanii. . . .

 

Mihai prd: avatarul tau spune ceva? faci parte din categoria tatici?

 

Iese cineva azi?

Daca da, dati-mi si mie un semn.

 

un weekend excelent!

Ce zici de o intalnire la o BRRC (BeReReCe), azi pe la ora 17 in fata Academiei ? ;) ....ca poate se mai moaie caldura pana atunci si se raceste bine berea ( non alcoolica) :laugh:

Cine are alta propunere privind ora, este rugat s-o posteze aici pe forum. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...